MySpace و افزایش رتبه الکسا – افزایش رتبه با مای اسپیس

در ابتدا باید توجه داشته باشید که سئو مانند هر تخصصی باید بصورت قدم به قدم و سلسله مراتبی فرا گرفته شود.

جدیدترین مقالات سئو

چرا تگ های canonical برای سئو مهم هستند؟ چرا برخی نتایج بالا و برخی پایین می باشند ؟

به عنوان یک تازه کار، بیایید نگاهی دقیقتر به آنها بیندازیم تا بدانیم که چرا آنها در لیست موارد ضروری قرار دارند.

هاست داخلی یا خارجی

این کمک میکند تا نرخ کلیک بالاتر را دریافت کنید، زیرا کاربران اینترنت نتایج جستجو را به دنبال یافتن اصطلاح دقیق جستجو شده میکاوند.

خدمات سئو سایت

اگر آن واژگان دقیق را در نتایج جستجو نبینند، کمتر احتمال دارد بر روی لیست کلیک کنید، بنابراین، میزان CTR کاهش مییابد.

حتماً تا به حال برایتان اتفاق افتاده که در حال جستجو برای مطلب خاصی هستید در این لحظه با مطالب و مقالههای جذاب دیگری مواجه میشوید اما بخاطر عجله و نداشتن وقت کافی مجبور هستید از آنها بگذرید …

بعضی اوقات ، صفحه اصلی شما URL ارجح است ، اما در موارد زیادی وجود ندارد.

شما با تگ canonical به گوگل نشان می دهید که کدام آدرس را به عنوان آدرس اصلی ایندکس نماید هرچند که این انتخاب همیشه با ما نیست و گوگل بیشتر موارد نیز به انتخاب خود عمل می کند.

در حالی که موتورهای جستجو ممکن است در جستجوی معناشناختی و نمایهسازی معناشناسی برخی موارد را پنهان کنند.

حضور یک اصطلاح جستجو شده سازگار با درخواست کاربر در برچسب عنوان هنوز یک سیگنال قوی برای موتورهای جستجو است. محصولات این فروشگاه اینترنتی باید فقط با آدرس صفحه اول در گوگل ایندکس شوند، در نتیجه برای همه صفحات ( حتی صفحه اصلی) متا تگ Canonical را به شکل زیر تعریف میکنیم.

گوگل نسبت به مطالب تکرای و یا به اصلاح Duplicate content حساس است و زمانیکه که ربات های گوگل با آدرس هایی که محتوای تکراری دارند برخورد می کنند فقط یکی از آنها را به عنوان اصلی اینکس می کنند.

در تب دوم که با نام Alternate methods قرار دارد شامل چندین روش دیگر مثل استفاده از تگ HTML در قالب سایت، استفاده از گوگل آنالیز، استفاده از مشاور سئو گوگل تگ و…

بالا بردن رتبه گوگل

این موضوع به شما و بازدید از سایتتان بسیار کمک میکند. آموزش ثبت سایت در موتورهای جستجو مورد توجه بوده و اتفاقا بسیار آسان است.

آموزش سئوی وردپرس به شما در افزایش بازدید و بالا بردن تعداد کاربران کمک بسیار زیادی میکند. اگر چه متا دیسکریپشن برای کاربران در سایت نمایش داده نمیشود، موتورهای جستجو اغلب از متا تگ دیسکریپشن به عنوان قطعه کوتاه متن زیر برچسب عنوان در نتایج موتور جستجو استفاده میکنند.

و یا صفحاتی که با پرینتر نمایش داده می شوند. در این بخش، با تمرکز بر کیفیت بک لینک نسبت به کمیت ، به چند روش پرداخته می شود که می توانید سایتهایی را پیدا کنید که به شما پیوند دهند.

انواع بک لینک چه مواردی هستند؟ حال ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که بهینه سازی تصویر چه تفاوت بزرگی می تواند ایجاد کند؟

ارسال پست مهمان

در پایان کارگاه میآموزیم که رتبه یک گوگل چه مفهومی دارد و چطور میتوان بالاتر از رتبه 1 گوگل بود؟

افزایش جستجوی گوگل

هر صفحه از وبسایت شما باید دارای رل کنونیکال باشد که به معنی محتوای اصلی است.

لینک هایی که مخفی و غیرقابل نمایش باشند نیز تاثیری در افزایش بازدید ندارند، لینک ها باید طوری در سایت قرار بگیرند که کاربران آن ها را ببینند و از آن ها استفاده کنند، در غیر این صورت بک لینک غیرطبیعی می باشد.

مشاهده بک لینک های یک سایت

همچنین، موتورهای جستجو کلمات کلیدی برجستهای را از درخواست جستجوی کاربر، در عنوان نمایش میدهند. عکس پروفایل شما در صفحه اصلی (Home Page) و در قسمت نمایش برای کسانی که شما را فالوو می کنند نمایش داده می شود.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *