Link Juice چیست ؟

در قسمتهای بالا پیوند یکتا رو توضیح دادیم و توی این مقاله قراره به اهمیت لینک یکتا در وردپرس بپردازیم. تعجبآور است که سایتهای بزرگی مانند مرسدس، فوربس، New Yorker، تد و رویترز از وردپرس استفاده میکنند.

خرید بک لینک مرتبط

را مشاهده کند. پس با دقت زیاد مشخص کنید که هر صفحه از سایتتان برای کدام کلمه کلیدی مناسب است.

بررسی رتبه سئو ترکیب کلیدی

پس در مرحله اول، باید یک ساختار مناسب برای محصولات فروشگاهتان مشخص کنید. برای آنالیز وبسایت خود و سایت های رقبایتان استفاده کنید. البته با دیدن شمارش لینک های Nofollow علاوه بر لینک های Dofollow در موتور جستجوگر یاهو نیز می توانیم به این نتیجه برسیم که این لینک ها در بسیاری موارد بی تاثیر نیز نیستند.

افزایش رتبه گوگل Partclick

یعنی موارد پایه سئو در آن ها رعایت شده است. شما می توانید از این لینک برای دسترسی به وبمستر تولز گوگل (اخیرا نام آن به کنسول جستجوی گوگل تغییر پیدا کرده است) و از این لینک نیز برای دسترسی به وبمستر تولز بینگ استفاده کنید.

آموزش بهبود رتبه الکسا

سئو خارجی نقش خیلی زیادی در ساختن اعتبار، جذب ترافیک برای سایت شما و تشویق مخاطبان هدف برای انتخاب شما در میان رقبایتان مشاوره سئو دارد. یکی از مهمترین نکات سئو سایت فروشگاهی که خیلی از مدیران فروشگاههای تازه کار در مورد آن اطلاعی ندارند، ساختار صحیح سایت است.

عرشیا ملک زاده

این موضوع خیلی مهمی است که بدانید قسمت زیادی از جستجو کاربران باید به صفحات دسته بندی شما در سایت فروشگاهیتان ختم شود نه صفحات مقاله و محصول. سئوی تکنیکال، یعنی اینکه ساختار اصلی سایت شما برای موتورهای جستجو قابل درک و شناسایی باشد.

برای اینکه بفهمید کاربر به چه نوع محتوایی روی کلمه مورد نظر شما علاقه دارد، بهتر است لینکهای صفحه اول گوگل را بررسی کنید. توضیحات محصول باعث بهبود سئو آن صفحه و همینطور سئو سایت فروشگاهی شما میشود؛ البته نوشتن هر توضیحاتی باعث بهینه سازی صفحه نمیشود!

اگر از قالبهای رایگان یا اختصاصی برای سایتتان استفاده کردهاید، اول از همه کدنویسی آن را با ابزار w3schools validator بررسی کنید، تا مطمئن شوید از نظر سئو تکنیکال مشکلی نداشته باشد.

افزونه های سئو جوملا

پس پیشنهاد میکنیم یکی از مهمترین و سختترین کلمات کلیدی سایت را روی صفحه اصلی هدف گذاری کنید.

Clear cached URL: با زدن این قسمت آدرس مورد نظر از نتایج گوگل حذف خواهد شد اما به محض بررسی مجدد سایت توسط خزنده های گوگل در نتایج قابل مشاهده خواهند بود.

قبل از نوشتن پست بعدی بلاگتان حتماً روی کلمات کلیدی تحقیق کنید. بهبود سئو سایت و افزایش رتبه کلمات کلیدی در نتایج جستجو گوگل اهمیت و تاثیر زیادی در موفقیت کسب و کارها دارد.

در این بین میتوانید پیراهنهای 4 خانه را با استفاده از یک برچسب، تبدیل به یک دسته بندی جداگانه کنید تا هم کاربران راحتتر به صفحه محصولات هدایت شوند، هم در نتایج سرچ با این کلمه رتبه بگیرید.

البته اگر از خدمات همکارِت استفاده کرده باشید نیاز به نگرانی در مورد این موضوع ندارید؛ چون سایتهای طراحی شده با همکارِت سئو بیس هستند.

نکته: سعی کنید در هفته بین 1 تا 3 مطلب جدید بطور منظم (یا 2 تا 3 مطلبدر هفته بصورت غیر منظم) انتشار دهید و سپس بررسی کنید که نرخ رشد رتبه ی شما در الکسا به چه صورت خواهد بود.

بنابراین شما با بهینه سازی سایت محلی می توانید رشد چشمگیری در افزایش مشتریان داشته باشید. وجود متن سئو شده با در نظر گرفتن کلمات کلیدی مناسب، در این صفحات باعث بهبود سئو آنها میشود؛ البته بهتر است قبل از پیاده سازی این تکنیک، با یک سئوکار مشورت کنید یا حداقل مطمئن شوید متنی که در این صفحهها قرار میدهید، باعث تجربه نامطلوب کاربری سایت نمیشود.

اما کجا از برچسب استفاده کنیم؟ برچسب یا تگ، نوع دیگری از ساختار دستهبندی است، که استفاده از آنها در فروشگاههای اینترنتی تأثیر بالایی روی سئو سایتتان دارد.

آموزش حرفه ای سئو

نکته دیگر، استفاده از توضیحات و محتوا در صفحات برچسب و دسته بندی است. چون کاربر از این طریق میتواند شما را پیدا کند. چه کسانی به دنبال شما می گردند؟

بهترین افزونه سایت مپ

مثلا به نظر شما، زمانی که کاربر در گوگل کلمه خرید پیراهن مردانه را جستجو میکند، دوست دارد به صفحه محصول شما در مورد پیراهن 4 خانه مردانه برسد؟

دامین اتوریتی

چون رقابت روی این عبارات دمدراز کمتر است و احتمال کسب رتبه سایت شما بالاتر خواهد بود. این یعنی نتیجه جستجو کلمه “شلوار” در سایت شما، نباید صفحه محصولِ یک شلوار جین آبی رنگ باشد.

بلکه نتیجه صحیح یک دسته بندی است. این یک نمونه خوب از ساختار صحیح یک سایت فروشگاهی است. بعد از انجام تحقیقات لازم، برای هر صفحه تعدادی کلمات کلیدی مشخص میکنیم.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *