Gmail · Drive ·

بهترین روش برای آموزش سئو استفاده کردن از تجربیات دیگران به خصوص متخصصان سئو در این زمینه می باشد شما به آسانی قادر هستید با کسانی که در این زمینه تخصص دارند در شبکه های اجتماعی و …

سرانجام پیج رنک گوگل

شاید آماری که در ادامه ارائه میدهیم برایتان جالب باشد. افزایش سرعت ایندکس در طراحی سایت می دانیم که برای انتشار محتوا در طراحی سایت و حتی طراحی سایت جدید لازم است مواردی طی شود تا طراحی سایت ابتدا به گوگل و سپس به کاربران معرفی شود نمایش طراحی سایت در موتورهای جستجو به معنی ایندکس موفق آن است ایندکس شدن پس از مرحله ی ثبت دامنه در طراحی سایت اتفاق می افتد این روند برای تمامی صفحات ادامه دارد یعنی با ثبت طراحی سایت در موتورهای جستجو به کمک گوگل مپ در طراحی سایت، به موتورهای جستجو اطلاع داده می شود که آن را بررسی کنند و در این مرحله خزنده های گوگل وارد عمل می شود و کار ایندکس شدن حداکثر تا ۱۵ دقیقه به اتمام می رسد.

بررسی رتبه کلمات کلیدی

در واقع، مهمترین صفحه و اولین صفحهای که منتشر میکنید باید فاقد تگ noindex باشد و در صفحات بعدی که مشابه هستند، از این تگ استفاده نمایید.

تگ noindex را در وردپرس، توسط افزونههای سئو مانند Yoast SEO یا All in one SEO Pack میتوانید درج نمایید. بازاریابی محتوا رایگان است و میتوانید این علم را براحتی بیاموزید و فروشتان را افزایش دهید.

جالب است بدانید که بازاریابی محتوا یکی از بهترین تکنیکهای افزایش فروش است. 45% از بازاریابان اعلام کردهاند که بازاریابی محتوا اولین استراتژی آنها برای فروش است. قطعا اولین پاسخ این است تا جایی که میتوانید محتوای متفاوتی با سبک زیر تولید کنید.

ایجاد نقشه سایت در وردپرس

اگر با تا بهامروز به هر دلیلی در مقالات خود از تصاویر بین متن استفاده نمیکردید، حتما این کار را از این پس انجام دهید.

در زمان الگوریتم Penguin 4.0، همه ما فکر میکردیم اگر گوگل میتواند بکلینک های اسپم و بی کیفیت را نادیده بگیرد، چرا باید آن ها را حذف کنیم.

آموزش سئو از ابتدا

اما اگر تعداد محصولات مشابهتان به حدی زیاد بود که نتوانستید محتوای متفاوتی برای آنها بنویسید، توصیه میکنیم از تگ noindex برای محصولات مشابه استفاده نمایید تا در گوگل ایندکس نشود.

لینک سازی لایه ای

با این افزونه میتوانید مقالات و صفحاتی که برایتان جذاب است اما زمان کافی برای آنها ندارید را در پاکت ذخیره کنید آنگاه میتوانید سر فرصت حتی در حالت آفلاین آنها را مطالعه کنید.

افزايش بازديد جستجوی گوگل

بعنوان مثال بر اساس آمار موجود در زمان تالیف این مقاله، دیجی کالا بیش از یک میلیون و هفتصد هزار تنوع کالا دارد! این امر به طور مستقیم می تواند بر دیدگاه مردم و آگاهی عمومی آنها تأثیر گذار باشد.

بررسی اتوریتی

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *