8 روش برای پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب برای سئو سایت

در سرفصل های بالاتر در خصوص اهمیت محتوا در سئو مطالبی را آموخته و آن را به اجناس یک فروشگاه تشبیه کردیم که می توانستند با وجود شرایط ایده آل فروش ، حتی در صورت بی کیفیت بودنشان نیز مخاطبین زیادی داشته باشند و یا بالعکس ؛ با وجود داشتن درون مایه ای پر مغز یا جنسی مرغوب ، به دلیل فراهم نبودن پیشنیازهای عرضه و جذب مخاطب به دانستنی هایی بلامصرف و یا کالاهایی منقضی و دِمده تبدیل شوند .

افزایش بازدید گوگل

در واقع سرعت بارگزاری سایت بر تجربه رابط کاربری سایت تاثیر میگذارد و سرعت پایین، روی سئوی سایت شما تاثیر منفی دارد . گوگل همواره به دنبال نمایش مفیدترین نتایج و هدایت شما به آن صفحات است و سعی می کنند کلمات پرتکرار و متداول را به شما پیشنهاد دهد.

به دلیل اینکه کلمات کلیدی که دارای تعداد جستجوی بالاتر هستند, مشاور سئو طبیعتا رقابت بیشتر و سنگین تر هم بر روی آن کلمات کلیدی وجود دارد و شما هم زمان بیشتری نیاز دارید تا بر روی آن کلمه کلیدی در صفحات SERP موتورهای جستجو در رتبه های بالا قرار بگیرید.

علی فیلی زاده

خب پس این پیشنهاد ما به شما است که اگر وقت و زمان و انرژی کافی رادارید در این صفحات مطالب خوب بنویسید و مطمئن باشید بیشتر بازدیدکنندگان نوار ابزار الکسا را نصب دارند و به ارتقای رتبه الکسا شما کمک میکنند.

افزایش رایگان رتبه سایت

حتی واکنشگرا بودن یک سایت تاثیری زیادی در سئو سایت دارد. الکسا معمولا تاریخچه ایی سه ماهه از عملکرد وب سایت شما را دارد به این صورت که تعداد ورودی ها و در واقع ترافیک و میزان درگیری مخاطبان با وب سایت شما را در این بازه سه ماهه ذخیره می کند و با برآیند گیری عامل های مختلف به سایت شما رتبه ایی اختصاص می دهد.

قالب اهورا دارای بیست دموی از پیش طراحی شده است که شما تنها با چند کلیک در عرض پنج دقیقه میتوانید آنها را نصب کنید. به عنوان مثال در گوگل و یاهو، اکثر مردم فقط به صفحه اول نتایج جستجو نگاه می کنند.

رتبه کلمه کلیدی در گوگل

بهطورکلی سایتی که اعتبار صفحه بالاتری دارد در مقایسه با رقبای خود میتواند جایگاه بهتری در صفحه نتایج جستجو کسب کند.

به لطف صفحهساز محبوب المنتور بدون حتی یک خط کد نویسی میتوانید سایتی زیبا، شیک و کاربرپسند را طراحی کنید.

به همین علت طراحی واکنشگرا در یک قالب بسیار مهم است و هنگام خرید حتما باید به این موضوع توجه کنید. پیشنهاد ما برای شما هم استفاده از همین قالب قدرتمند است که توسط تیم میهن وردپرس از پایه طبق سلیقه ایرانی طراحی و برنامهنویسی شده است.

یعنی شما با استفاده از اصول و منطق، کاری را که فکر میکنی لازم است انجام دهی و باقی را به دیتا بسپاری تا ایرادهایت را به وقتش تصحیح کند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *