5 نکته مهم سئو 2021 برای افزایش رتبه گوگل [ ویدئوی آموزشی ]

به یاد داشته باشید که خوانایی هر متن، در تجربه کاربران و در نتیجه سئو سایت تاثیر مستقیم دارد.

محاسبه دامنه اتوریتی

به کمک قابلیت هایی که این افزونه دارد می توانید به راحتی یک هماهنگی بین تگ های alt و title ایجاد نمایید به طوری که تمام تگ های alt و title تصاویر سایت شما با الگوی تنظیم شده در افزونه وردپرس سئو خودکار مشاوره سئوتصاویر مطابق شود.

خدمات سئو وب سایت

تمامی کار این برنامه خودکار است و هیچگونه پنجره بازدید و مزاحمتی برای شما باز نمی شود.

چک کردن بک لینک های سایت

برای ثبت بک لینک می بایست به نکات بسیاری توجه نمایید که از جمله آنها بحث مفید و ارزشمند بودن سایتی که لینک شما در آن ثبت میشود نزد ربات های جست و جو گر گوگل می باشد.

این صفحات دسته بندی که در بخش وبلاگ سایت قرار دارند اصولا نبایست با داده ساختار یافته hentry نشانه گذاری شده باشند، بنابراین این کد می بایست از صفحات دسته بندی پاک شود.

در صورت استفاده صحیح از این گزارش ها می توانید امید داشته باشید که در آینده با افزایش نرخ کلیک و صفحات ایندکس شده رو به رو شوید. اثبات شده است که ریچ اسنیپت ها در افزایش نرخ کلیک در نتایج جستجو موثر هستند.

افزایش رتبه الکسا یکی از دقدقه های وبمستران میباشد. می دانیم که داده های ساختار یافته hentry می بایست شامل یک عنوان و نویسنده باشند تا موجب بروز خطا نگردند.

لیست بک لینک رایگان

اگر از جمله سئوکارهای حرفه ای بوده و علاقه مند به پیگیری خطاها در این گونه موارد باشید، سرچ کنسول گوگل همان جاییست که می بایست به دنبال این خطاها بگردید.

توجه داشته باشید از آنجایی که موتور جستجوی گوگل بیشترین استفاده را دارد، ما در این مقاله بیشتر نام گوگل را استفاده خواهیم کرد. توجه شما را به تعدادی از این زیردامنهها جلب میکنیم.

Top Paid To Click Cryptocurrencyb2b.com

زمانی که گوگل محتوای جدید سایت را پیدا کند (درصورت رعایت اصول و توصیهها)، این محتوا در نتایج جستوجو نمایش داده میشود.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *