5 راهکار برای سئوی وب سایت های فروشگاهی ( ECommerce )

توصیه میشود برخی از موارد زیر را امتحان کنید تا در استفاده از برچسبهای عنوان سئو به شما ایده دهند.

افزایش بازدید الکسا

همچنین لینکهای قدیمی موجود در وبسایت خود را قبل از لینک سازی بین صفحات بررسی مشاوره سئو کنید. یکی دیگر از روشهای گرفتن بک لینک این است که با مطالعه پستهای مرتبط با کسب و کار خود، نظر خود را به طور کاملا علمی و دقیق بیان کنید و در صورت لزوم لینک وبسایت خود را قرار دهید.

جستجوی یک کلمه در یک سایت

اگر واژه List of Guest blog sites را در گوگل جستجو کنید. در ایران اگر برای واژه لیست سایت های ارائه دهنده پست مهمان جستجو کنید.

بهروزرسانی و توسعه ندادن لیست کلمات کلیدی. نتیجهگیری: صفحاتی که به عنوان ۱۰ نتیجهی برتر گوگل معرفی میشوند شامل ۶۵ تا ۸۵ درصد کلمات کلیدی در برچسب عنوان خود هستند.

بهبود رنک الکسا

شما همچنین میتوانید با صاحبان سایت تماس بگیرید و عکس خود را به عنوان یک پست مهمان ارائه دهید که بسیاری از آنها ممکن است موافقت کنند. بنابراین میتوانید با قرار دادن پستها و مطالب مربوط به وبسایت خود بک لینک مناسبی بگیرید.

بعد از اعمال تنظیمات مورد نظر به گزینه بروزرسانی یا آپدیت تنظیمات، تغییرات خود را ذخیره کنید. در نوشتن توضیحات متا یا Meta Description باید اصول خاصی را همچون عنوان رعایت کنید.

لینکها ممکن است به عنوان دامنههایی که دیگر کار نمیکنند، شکسته شوند. قالب که نصب میشه یه بخش اضافه میشه یه عنوان افزودن فیلم! در این قسمت هم می توانید تعیین کنید که محتوای نقشه ی سایت چه بخش هایی باشد.

دست شمام باز هست ولی در نظر داشته باشین ممکنه پنالتی بشین و هر پنالتی یه سابقه منفی و کاهش اعتماد گوگل و کاهش شماس و هم اینکه کاربران دیگه و رقبا می تونن Report کنن.این گزارش دادن بر خلاف گزارش بک لینک خریدن و…

بعلاوه ابزار مفیدی برای یافتن لینکهای از دست رفته است. اما لازم به ذکر است گوگل در صورتی که لینکهای بسیار زیادی را به سایت خود بدهید که با حوزه کاری شما همخوانی نداشته باشند وبسایت را جریمه خواهد کرد.

همچنین میتوانید در شبکههای اجتماعی، انجمنها و گروههای مرتبط پاسخ به سؤالات دهید و برای ارائه یک منبع به پاسخ خود، لینک وبسایتتان را بدهید. از نظر بک لینک، شبکههای اجتماعی بیشترین امتیاز را نسبت به دیگر استراتژیها دارند.

آموزش افزونه Google Xml Sitemaps

شبکههای اجتماعی می توانند نقش بسیار مهمی را در ایجاد بک لینکها داشته باشند. توضیح کوتاه : زمانی که شما کلمه ی کلیدی مشخصی را در موتور جستجویی برای مثال گوگل ( Google ) جستجو می کنید، صفحه ای حاوی از لینک هایی که به کلمه ی کلیدی شما مربوط است برای شما باز می شود که SERP نام دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *