5 تکنیک عالی برای گرفتن رتبه یک در نتایج گوگل

چگونه تصاویر اختصاصی (یونیک) برای سئو بهتر بسازیم؟ این در حالی است که در مقابل، خرید بک لینک برای وب سایت شما، در قلمرو سئو خارجی محسوب می گردد.

Cdn نت افراز

ما در این مقاله بهترین سایت های آپلود فایل رایگان خارجی و ایرانی را برای شما معرفی خواهیم کرد. چطور بفهمیم که آیا گوگل سایت ما را ایندکس کرده است یا نه؟

پیدا کردن جایگاه سایت در گوگل

از اینجا به بعد نقش خزنده های گوگل (Google Spiders) پر رنگ می شود، این خزنده ها روی تار عنکبوت فرضی ما به دنبال سایت، مطالب جدید در یک سایت، تغییرات و آپدیت ها می گردند و آنها را ثبت می کنند.

سرمایه گذاری در کانادا

ممکن است که شما برای تمامی صفحات وب سایت خود از یک متاتگ استفاده کنید. در حقیقت هر وقت که وبسایت لینک دهنده ایندکس می شود سیگنال هایی برای ایندکس لینک های خروجی آن نیز ارسال می شود و اگر سایت شما یکی از این لینک ها باشد مطمئنا ایندکس شدن آن به راحتی انجام می شود.

Indexed: این اصطلاح در مورد سایت یا صفحه ای به کار برده می شود که ایندکس شده باشد. اگر وب سایت شما در صفحه اول موتورهای جستجوگر فهرست بندی می شود ، ترافیک بیشتری خواهید گرفت که به موجب آن رتبه بندی الکسا افزایش می یابد.

تا الان باید این موضوع را فهمیده باشید که اگر می خواهید وب سایت موفقی داشته باشید، اول از همه سایت شما باید ایندکس شده باشد تا در صفحه نتایج جستجو (SERP) نشان داده شوید.

All In One Seo Pack آموزش

ثبت شدن آدرس سایت یا صفحه شما توسط خزنده های گوگل، به معنی ایندکس شدن شماست. کلمه ایندکس (Index) به معنی فهرست است، پس وقتی می گوییم ایندکس گوگل منظورمان فهرستی است که در اختیار گوگل است.

نرم افزار ساخت سایت مپ

روند ایندکس شدن سایت در گوگل چگونه است؟ وردپرس با گوگل آنالیتیکس کاملا سازگار است. ولی چرا این موضوع برای آنها اهمیت دارد و چرا گوگل باید سایت شما را ایندکس کند؟

در هر صورت هر چه بیشتر لینک بگیرید سرعت ایندکس شما نیز بالاتر می رود. هر چه بک لینک های باکیفیت از سایت های معتبر بگیرید سرعت ایندکس شما بیشتر می شود.

ارسال پست مهمان رایگان

اگر به پیام زیر برخورد کردید یعنی وب سایت شما ایندکس نشده است و از نظر گوگل وجود ندارد. امروزه یکی از مواد مهم برای توسعه دهندگان وب و دارندگان وب سایت ایندکس شدن در گوگل است.

شما می توانید از گوگل بخواهید که به صورت دستی و غیرخودکار صفحات شما مشاور سئو را ایندکس کند. بعد از پیدا کردن سایت شما الگوریتم های گوگل، محتوا و مطالب سایت و صفحات شما را بررسی می کند تا مواردی مانند موضوع سایت یا صفحه، کیفیت محتوا ، ارزش صفحه یا سایت شما را پیدا کند، همچنین خزنده های گوگل بررسی می کنند که از خط قرمز های آنها عبور نکنید.

وب سایت ها می توانند با nofollow کردن تمامی لینک های موجود در بخش نظرات، از تایید ناخواسته وب سایتهای اسپم جلوگیری کنند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *