22 راهکاری که برای افزایش رتبه الکسا استفاده کردم! – آکادمی فرین

برخی ویژگی های وردپرس را بررسی می کنیم. یکی از روش های استاندارد و مطمئن استفاده از نرم افزار افزایش بازدید باز است که میتوانید از سایت ما دانلود نماییید.

تست اسپم سایت

گوگل جریمه برای سایت شما در نظر گرفته است. اگر جریمهای برای سایت شما به دلیل بکلینکها و لینکهای غیرطبیعی در نظر گرفته شده، ابتدا به سایت Google Webmasters سری بزنید و در بخش Search Traffic روی Link to Your Site کلیک کنید.

فروش اکانت الکسا

در نهایت یک فایل متنی ساده با Notepad ویندوز ایجاد کنید و آدرس صفحات دارای بکلینک را در آن کپی و پیست کنید. با سیارهی آیتی همراه شوید تا SEO و ترافیک سایت خود را بهینه کنید.

همچنین می توانید در فروم ها و تالاهارهای گفتمان نیز مشارکت کنید و با ثبت نام در آن ها مطالب و مقالات خود را به اشتراک بگذارید. اما یکی از بهترین روش ها برای اطلاع رسانی به گوگل در رابطه با نقشه سایت که خیلی افراد از آن استفاده نمی کنند، پینگ کردن گوگل است.

بدست آورن پیج اتوریتی

اشتباهی در کدها و برنامهنویسی سایت شما رخ داده و موجب حذف شدن برخی مطالب از ایندکسهای گوگل شده است.

بله، همان طور که گوگل مرتباً به سایت شما سر میزند و در واقع رباتهای گوگل تمام صفحات و لینکها را Crawl میکنند تا اندیسگذاری تکمیل و آپدیت شود، ممکن است عکس این موضوع هم اتفاق بیافتد!

سایت های دارای پست مهمان

این سایت از جمله سایتهایی است که در چندین محیط کلمات کلیدی را برای شما پیدا میکند و خبر خوب این است که کلمات کلیدی فارسی را نیز در دیتابیس خود دارد.

بنابراین اگر ترافیک ارگانیک سایت شما کم شده، نیمنگاهی به کیوردها داشته باشید و چند جمله یا عبارت پرکاربرد را سرچ کنید و در صورتی که مطلب را پیدا نمیکنید، دقیقاً عنوان صفحه را سرچ کنید.

خرید آموزش سئو

بنابراین مسیر لینکسازی تاثیر مهمی بر ایندکس شدن صفحات دارد. البته در لینکسازی باید عمق سایت و مسیر خزش را هم در نظر گرفت. هرچه عبارات کلیدی به محتوای سایت شما نزدیکتر باشد یعنی شما آگهی و کلمات کلیدی آگهی خود را به درستی مدیریت کرده اید.

ثبت سایت در وبمستر

بررسی کنید که مطالب شما در صفحات موجود هستند یا خیر. خود را بررسی کنید!

بررسی کامل سئو سایت

و اگر ترافیک گوگل تبدیل به فروش یا ایجاد سرنخ شد، به نظر میآید که ارزش این را دارد که آن را دنبال کرد و برایش به دنبال گرفتن رنک بود.

نرم افزار های سئو

معمولاً با تغییراتی در قالب سایت، تعویض قالب سایتها، SEO کردن غیر اصولی، نصب کردن افزونههای خاصی که در بخشهایی از سایت تغییر ایجاد میکنند و به خصوص افزونههایی که در Head و متاها تغییر اعمال میکنند، ممکن است اشتباهی رخ بدهد و صفحات سایت از ایندکس گوگل خارج شوند.

به جرات می توان گفت که این ابزار یکی از معتبرترین و نیز قدرتمندترین ابزارهای آنالیز کلمات کلیدی است .

سعی کنید وب سایتی که می سازید حتماً آنالیز کلمات کلیدی بر روی آن انجام شود و وب سایتی که آنالیز کلمات کلیدی آن انجام شده است مانند یک سرباز مسلح است در مقابل سرباز بی دفاع و غیر مسلح.

بررسی تعداد بک لینک

یکی از راههای افزایش ترافیک و بازدید سایت این است که از روشهای مختلف کاری کنید که گوگل سریعتر سایت را اندیسگذاری یا Index کند. ذکر این نکته نیز در پایان خالی از لطف نکنید که معمولا مدت زمان ایندکس صفحات سایت از یک روز تا ۴ هفته است.

فقط دقت کنید قبل از نوشتن مقاله حتما از مراجع رسمی کمی تحقیق کنید تا مطلبی که می نویسید کاملا موثق و قابل استناد برای دیگران مشاوره سئو باشد.

به همین دلیل پیشنهاد می شود که برای هر قسمت از مقاله و مطلبی که در سایت منتشر می کنید، یک عکس مرتبط هم قرار دهید. قبل از اسم هر سایت، عبارت domain: را قرار دهید.

حال به توضیح هر یک میپردازیم. در واقع برای هر کلمه کلیدی یک نمره رقابتی ارائه میکند تا متوجه میزان سختی کار برای رسیدن به رتبههای بهتر را بدانید. بهتر است به دنبال فریب دادن گوگل نباشید و روی محتوای باکیفیت تمرکز کنید.

اگر برخی لینکها ساختگی و بیمورد است، میتوانید به مدیر سایت مربوطه ایمیل و پیام بفرستید و حذف کردن لینکها را درخواست کنید.

اگر جریمهای در کار نباشد، طبعاً پیام No manual webspam actions found را در سمت راست مشاهده میکنید که به معنی عدم وجود اسپم و موارد دیگر در سایت شماست.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *