20 روش افزایش رتبـه و رنک الکسا

حال، تمامی مواردی که در بالاتر بیان کردیم، مستقیما به سئو مربوط نمی شوند؛ اما در ادامه آن هایی که می توانند سئو را با مشکل مواجه کنند را مورد بررسی قرار داده ایم.

افزونه الکسا برای فایرفاکس

درصورتیکه در دیسکریپشن هر صفحه به شکل صحیح و اصولی از کلمات کلیدی همان صفحه استفاده کنید، سیگنالی به گوگل ارسال میکنید که بتواند درک بهتری از محتوای صفحه داشته باشد.

بهترین روش این است که بهجای استفاده از کلمات کلیدی بهصورت پشت سر هم و بدون معنی و مفهوم، از این کلمات در یک جملۀ صحیح و با مفهوم استفاده کنید.

بسیاری از کاربران به شکل نادرستی از دیسکریپشن استفاده میکنند که نهتنها کمکی به رشد وبسایت آنها نمیکند، بلکه منجر به افت رتبۀ صفحات مختلف وبسایتشان خواهد شد.

پيدا كردن رتبه سايت در گوگل

در این حالت، وبسایت توسط الگوریتم پنگوئن پنالتی شده است و نمودار سرچ کنسول مانند تصویر زیر با شیب زیادی نزولی خواهد شد. پنالتی پنگوئن بهگونهای است که وبسایتی که تا روز قبل در صفحه اول نتایج گوگل قرار داشته است، بهیکباره به صفحات آخر پرتاب خواهد شد.

به بیانی دیگر، بهتر است حجم تصاویر را تا جایی کاهش دهیم که تأثیر قابلتوجهی بر کیفیت تصاویر نداشته باشد.

بالا بردن رتبه الکسا

ازنظر سئو، تگ H2 تأثیر بیشتری نسبت به تگ H3 دارد و میتوانید برای زیر تیترهای مهمتان از H2 و برای زیر تیترهایی که اهمیت کمتری دارند از H3 استفاده کنید.

تگ H1 مهمترین تگ هدینگ است که عنوان اصلی صفحه در آن قرار میگیرد و بهتر است در هر صفحه از وبسایت فقط یکبار استفاده شود. 18. به مدیران کافی نت ها پول بدهید تا نوارابزار الکسا را نصب کنند و سایت شما را به عنوان صفحه خانگی روی همه رایانه ها قرار دهند.

سئو سایت ارزان

2. در نقطه ای از صفحه راست کلیک کرده و گزینه «View Page Source» (مشاهده منبع صفحه) را انتخاب کنید. با توجه به تعداد زیاد مطالب آموزش سئو در فضای مجازی پیدا کردن منبع آموزش کامل سئو بسیار سخت است و این سختی ناشی از پراکنده بودن بحث ها است.

پسازاین کار مشاهده خواهید کرد که حجم تصویر نسبت به قبل کاهش پیدا کرده است درحالیکه تغییر محسوسی در کیفیت تصویر ایجاد نشده است.

دانلود اموزش سئو

بعضی مواقع موتور جستجو می تواند با خزیدن قسمت هایی از سایت شما را پیدا کند، اما صفحات یا بخش های دیگر ممکن است به دلایلی از دید ربات پنهان بمانند.

افزایش ترافیک

مانند گزارش Performance ممکن است در دادههایی که این بخش در اختیار شما قرار میدهد، سردرگم شوید مگر اینکه واقعاً یک فرضیه یا مشکلی برای حل کردن داشته باشید.

یا میتوانید تنظیم کنید که پس از هر بار بهروزرسانی سایت، ویرایش یک صفحه، انتشار پست جدید و…

برای مثال، در وبسایتهای خبری که همیشه در حال انتشار خبر و بهروزرسانی اخبارشان هستند رباتها با سرعت بیشتری صفحات را بررسی مشاور سئو و ایندکس میکنند. سئوی خارجی، مجموعه اقداماتی است که در خارج از وبسایت انجام میدهیم تا وبسایتمان را در کلمات کلیدی هدف به رتبههای برتر برسانیم.

دسته بندی مطالب

در بحث سئوی خارجی، لینک سازی از اهمیت بسیار ویژهای برخوردار است و تقریباً تمامی فعالیتهایی که در سئوی خارجی انجام میشود در راستای لینک سازی صحیح، اصولی و منطقی است.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *