15 روش برای افزایش سرعت ایندکس مطالب سایت

پس نتیجه می گیریم که در سایت هایی با موضوعات تکنولوژی ، دیجیتال مارکتینگ ، آموزش های سئو و طراحی سایت و خلاصه از این قبیل موضوعات با اینکه بازدید کننده کمی هم دارند اما رتبه الکسای خوبی کسب می کنند چون که کاربران این سایت ها با سایت الکسا آشنا هستند و اکثرا هم تولبار الکسا را روی مرورگر خود نصب دارند و همین باعث کاهش رتبه الکسا این سایت ها می شود.

هاست ایرانی یا خارجی؟

وقتی گفته می شود لینک سازی داخلی به این منطور است که، لینک سازی هدفمند در خصوص هر کلمه کلیدی برای صفحه مربوطه به آن کلمه نیز می باشد. با کلیک بر روی لینک Open Report میتوانید مانند تب Coverage نمودارها را بهصورت گراف مشاهده کنید.

در مثال های بالا، انکر تکست اول دارای کلمه کلیدی “ریچ اسنیپت های گوگل” است که موضوع اصلی مقاله ای است که به آن لینک شده است.

بک لینک های

به خاطر داشته باشید که سئو تنها در مورد بهبود ترویج و دیده شدن مشاور سئو سایت نیست.

محتوای منحصر به فرد به محتوایی میگن که کاملاً اختصاصی باشه، طولانی باشه و بتونه مخاطب را برای مدتی زیادی در سایت شما حفظ کنه؛ مثلاً فرض کنید شما یک سایت دارید در مورد سرمایه گذاری طلا، شما برای تولید محتوای منحصر به فرد باید بیاید تمام انواع سرمایه گذاری های طلا را در یک مطلب توضیح بدید، عکسهای اختصاصی استفاده کنید، از ویدیو استفاده کنید و تا می توانید متن آن را طولانی بنویسید یعنی بالاتر از 3000 کلمه.

تنظیمات افزونه All In One Seo

کنسول جدید گوگل گزارشهای دقیقی در مورد خطاها ارائه میدهد. همچنین URL های دقیق صفحات فراهم کرده و در قسمت Trend به شما کمک میکند خطاها را با تغییرات اخیر سایت هماهنگ کنید.

دومین اتوریتی

همانطور که در تصویر بالا میبینید، نسخه دستاپ مشکل بیشتری با URL های کند در مقایسه با موبایل دارد. بخش Enhancements (که خود از سه ابزار Speed ، Mobile Usability و Sitelinks searchbox تشکیلشده است) و ابزار URL Inspection هر دو به شما کمک میکنند بفهمید گوگل و سایر کاربران، سایت شمارا چگونه میبینند.

چراکه گوگل اطلاعات سایت را در اختیار هیچکس جز مالک سایت و افرادی که از طریق او دارای دسترسی شدهاند، قرار نمیدهد. از لحاظ تکنیکی و فنی، جنبه های مختلفی برای بهینه سازی تصاویر سایت وجود دارد که برای افزایش کیفیت هر سایت باید آنها را مدنظر قرار داد و رعایت کرد.

فیلم آموزش سئو سایت

تعداد صفحات بدون خطا و همچنین تعداد صفحاتی که در آنها خطا تشخیص دادهشده است بهصورت یک گراف برای شما نمایش دادهشده است.

First Contentful Paint (FCP): نشاندهنده مقدار زمانی است که از بارگیری وبسایت تا لحظهای که اولین آیتم (یک آرم، هدر یا متن) را در صفحه مشاهده میکنید، سپری میشود. خطای 404 که مربوط به آدرسهای اشتباه و یا پاک شدن یکی از صفحات سایت است و بلافاصله باید با ایجاد آدرس و یا استفاده از ریدایرکت مشکل را حل کنید.

نکته کلیدی در سئو فهمیدن این موضوع است که رباتهای گوگل چهکاری انجام میدهند و چگونه به آنها کمک کنید تا بتوانند به شما کمک کنند.

بررسی بک لینک ها

به این نکته دقت داشته باشید که صرف دیدن این جمله که “سایت شما هیچ خطایی ندارد” یا معادل انگلیسی آن “has no errors” به این معنی نیست که برای کاربران موبایل دوستانه است.

همانطور که رباتهای گوگل در وبسایت شما میخزند، به نقشه سایت بهعنوان راهنما نیز نگاه میکنند و بالعکس. در عوض وبسایت شما در نتایج جستجوی گوگل عملکرد بهتری خواهد داشت.

آموزش سئو یاست

موتورهای جستجو از نقشه سایت برای تکمیل خزیدن در وبسایت استفاده میکنند. افزونه Wpml با چه نسخه هایی از وردپرس سازگاری دارد؟ اگر از قالب وردپرس استفاده میکنید با استفاده از پینگ اتوماتیک میتوانید به این مهم دست یابید اما اگر در قالب خود سی ام اس ندارید با استفاده از سرویس هایی نظیر ابزار سئو ما به نام پینگ مطالب یا ابزار خارجی pingler اقدام به پینگ کردن سایت خود نمایید.

قیمت طلا Talakar

برای کاهش رتبه الکسای وب سایت خود می توانید از افراد حرفه ایی در این زمینه کمک بگیرید ، چرا که کاهش رتبه الکسا نیازمند استراتژی های مختلف بازاریابی وبهینه سازی های مختلف می باشد و قطعا در مدت زمان کوتاهی نمی توان به اهداف بهبود رتبه الکسا رسید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *