11 پلاگین ضروری وردپرس برای بهینه سازی سایت

اگر تعداد بازدیدکننده های یک وبسایت را در برابر رتبه ای که آن سایت دارد قرار بر روی یک نمودار نشان دهیم، می بینیم که در بالای نمودار سایت گوگل قرار دارد که بیشترین تعداد بازدید را دارد و رتبه 1 الکسا را ازان خود کرده است و هرچه در این نمودار به سمت پایین حرکت کنیم، سایت هایی با بازدیدها و رتبه های پایین تر قرار دارند.

خرید بک لینک اسپم

در مقابل شرکتهایی هستند که در قبال دریافت هزینههایی اقدام به پایین آوردن رنک الکسا میکنند. توجه فرمایید سایت های بسیاری ادعای آوردن سایت شما به صفحه اول را دارند ، ولی سایت خودشان در کلمات کلیدی مثل خرید بک لینک ، سفارش سئو و …

هر کاری که انجام میدهید، بزرگترین تصویر را در صفحه وب خود قرار ندهید و فقط ابعاد را از طریق کد منبع کوچک کنید. موتورهای جستجو نهتنها متن را در صفحه وب خود بررسی میکند، بلکه نام عکسهای موجود در صفحه را نیز بررسی میکند.

نرم افزار افزایش بازدید سایت و ورودی گوگل با آی پی ایرانی

آنها همچنین برای دسترسی به وب استفاده میشوند. همچنین برای سایتهایی که تعداد مطالب آنها کم است و مطالب مشخصشدهای باید در سایت خود قرار دهند، باید از نام نوشته بهتنهایی باید استفاده شود.

ویژگی Alt همچنین ارزش SEO را به وبسایت شما اضافه میکند. زمانی که بحث سئو برای تصاویر به میان میآید، مهم است که از کلمات کلیدی مرتبط استفاده کنید تا رتبه وبسایت خود را در موتورهای جستجو بهبود دهید.

بک لینک Edu

تصاویر خود را به زبان ساده ترسیم کنید، درست همانطور که برای نام فایلهای تصویر خود انجام دادید.

۱- تصاویر خود را بهصورت توصیفی و به زبان ساده بنویسید. هدف اصلی از بهینه سازی تصاویر سایت، ایجاد یک سئو موفق برای موتور های جستجو می باشد و از آنجایی هم که هدف اصلی موتورهای جستجو رضایت کاربر است پس نتیجه می گیریم که اگر در بهینه سازی تصاویر رضایت کاربران سایتمون رو جلب کرده باشیم، بدون شک رضایت موتورهای جستجو را نیز به نحو احسنت جلب کردیم؛ در نتیجه قرار نیست ما در سئو عکس های سایت کار سخت و پیچیده ای انجام بدیم و هیچ راز خاصی پشت پرده بحث سئو تصاویر وجود ندارد؛ بلکه تنها و تنها یک راز وجود دارد و آن هم رضایت طرفین هست.

نقشه سایت جوملا

طبق یک گفته قدیمی « یک تصویر هزاران کلمه ارزش دارد » که احتمالا این حرف به گوگل اعمال نمی شود، اما مطمئنا نوشتن هزار کلمه خسته کننده، وقتی که می توانید آن را در یک عکس بیان کنید کار منطقی به نظر نمی رسد.

هر یک از ابزار های کمک کننده در این زمینه تنها بخشی از جامعه آماری را در اختیار دارند و اگر از آن ها به تنهایی استفاده شود، عملا بخشی از این کلمات کلیدی از دست داده می شوند.

هاست ایران یا آلمان

در واقع تنظیمات پیش فرض آن مناسب هستند، فقط کافیست که این افزونه را نصب کنید تا سایت شما بیش از پیش بهینه شود. مهمترین کاربرد این پلاگین برای سایت هایی که ماهیت خبری و مقاله ای دارند یا در بخش مقالات سایت نیز بهترین بازدهی را می توانند به همراه داشته باشند.

وقتی سایت پیوندهای داخلی داشته باشه، بازدیدکننده جلوی خودش گزینه هایی داره که نگاه کنه و راجع به مسائلی به جز چیزی که سرچ کرده هم اطلاعات کسب کنه، اینطوری رتبه سایت برای کلیدواژه های خاصی هم بالا میره.

سئو تخصصی سایت

این واقعاً کار آسانی است که از طریق صدها عکس از عکسهای محصولی که گرفتهشده و نام عکسها را بهصورت پیشفرض دوربین شما را تعیین میکند.

آموزش استفاده از تگ Canonical

به محض انتخاب این گزینه تغییرات را در کمپین اصلی خواهید دید. بذارید. فقط دقت داشته باشید در نسخه جدید سرچ کنسول وقتی می خواید سایت رو ثبت کنید حتما باید روی گزینه URL prefix، دامنه سایت رو وارد کنید.

افزایش سرعت ایندکس

در حال حاضر ممکن است بخواهید دیدگاههای بزرگتری را برای بازدیدکنندگان خود ارائه دهید که میتواند برای یک تجربه کاربری عالی ایجاد کند، اما مراقب باشید. پس در محل قرار گیری و انتخاب عکس ها دقت کافی را داشته باشید چون کوچکترین اشتباه ممکن از باعث دور شدن مخاطب از استراتژی تعیین شده ما باشد و باعث شود که حتی ما مشتری خود را از دست بدهیم.

افزونه ایجاد نقشه سایت

اگر شما قصد ندارید که این دادهها را بررسی کنید، فقط مطمئن شوید که هنگام نامگذاری تصاویر وبسایتتان بهعنوان مثال سعی کنید توصیفی از کلمات کلیدی مرتبط و مفید استفاده میکنیم.

انتقال سایت به ساب دامین

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *