10 تکنیک سئو کلاه سفید برای افزایش ترافیک وبسایت

5- Spyfu : یک سئوکار حرفهای، همانطور که یک چشمش به سئو کردن سایت خودش است؛ نیم نگاهی هم به سایتهای رقیب دارد؛ سایت spyfu در آنالیز سایتهای رقیب به شما کمک میکند؛ کافی است لینک سایت رقیب را وارد کنید و به اطلاعاتی از جمله کلمات کلیدی طبیعی، تبلیغات گوگل، استراتژی لینک سازی و .

Cdn نت افراز

ارزش و برتری خود را نسبت به سایتهای رقیب نشان دهید: به توضیحات متا به عنوان یک متن تبلیغاتی نگاه کنید.

الگوریتمهای گوگل نیز به خوبی این اهمیت را درک کرده و ارزش بالایی برای این نوع از محتوا قائل هستند. محتواهای کپی، تکراری یا فاقد ارزش باعث ایجاد ریزش در مخاطبان میشوند.

آموزش افزونه الکسا

برای مثال با استفاده از این ابزار می توانید بفهمید که کدام صفحات سایت دارای یک متا تگ عنوان یا توضیحات تکراری هستند.

بک لینک با کامنت

از تگ های H1 و H2 و H3 به صورت درست و بر اساس اصول نگارش استفاده نمایید. از رپورتاژ آگهی بصورت هدفمند و کاملا هوشمندانه و برنامه ریزی شده استفاده نمایید و در صورتیکه نمیتوانید این کار را انجام دهید ، از یک متخصص سئو بخواهید که این کار را برای شما انجام دهد.

صفحات ایندکس شده در گوگل

وقتی از سئوی داخلی صحبت میکنیم ، مهمترین چیزی که وجود دارد ، ایجاد محتوای کاملا جامع و کاربرپسند و لینک سازی داخلی هدفمند و هوشمند است.

برای نوشتن ریپورتاژ آگهی نیز یک سری اصول وجود دارد که باید رعایت شود. خوب حالا که متوجه شدید رفتار کاربران چگونه توسط گوگل آنالیز می شود و چقدر تاثیر دارد پس اشتباه کردید چون این تنها پیگیری گوگل از رفتار کاربر نیست زیرا گوگل در بین جستجوی اول کاربر تا زمانی که کاربر پس از وارد شدن در یک سایت و بازگشت کاربر برای جستجوی مجدد همان عبارت قبلی به گوگل باز می گردد تصمیم بیرحمانه ای می گیرد به این پیگیری گوگل Dwell Time می گویند.

اگر ویدئویی داری که به طور خودکار هنگام ورود کاربر به صفحه باز میشود بهتر است برای ایجاد تجربه بهتر کابر آن را از زمان بارگیری تا زمانی که صفحه کامل شود به تعویق بیندازید.

فایل Robot Txt چیست

تیم توسعهدهنده سیستم مدیریت محتوای وردپرس، این سیستم را بهطور منظم و در فواصل زمانی مختلف بهروزرسانی میکنند و نسخه جدید را بهصورت رایگان در اختیار شما قرار میدهدند. این جستجوها مربوط به جستجویی است که شما انجام داده اید.

خرید بک لینک اسپم

از سایت هایی بک لینک بگیرید که دارای اسپم اسکور (Spam Score) یا امتیاز هرزنامه کمی باشند. چرا دامین آتوریتی یا اعتبار دامنه همیشه در حال تغییر است ؟ سلام ، چرا من هیچکدوم از کمبو ها رو نمیتونم دانلود کنم دوستان ؟

افزونه Google Xml Sitemap

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاوره سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *