۹ علت کاهش رتبه الکسا + راهکارهای کلیدی

چرا بهبود رتبه الکسا؟ بنابراین، صفحات زیرمجموعه سایت و بلاگها رتبه جداگانه ای دریافت نمیکنند.

مشاوره سئو چیست

اما تغییرات اساسی که در الگوریتم های گوگل پیش میاید گاهی نیاز به بررسی و استفاده از تجربه دارد که اینجا نیاز است به یک مشاور مراجعه کنید و یا در دوره های حرفه ای و تخصصی آموزش سئو شرکت کنید تا از تجربیات اساتید برتر بهره ببرید.

اما در چند هفته گذشته چندین مقاله خارجی و سایت های معتبر سئو را بررسی کردم که برای نوشتن و انتشار یک پست وبلاگ خوب کارهای بسیار مهم تری از جستجوی کلمات کلیدی داریم .

از چنین افرادی باید پرسید که دقیقا هدفتان از استفاده کردن از سایت های سوشیال بوکمارک به این سبک چیست؟ بسیاری از افرادی که در دنیای آنلاین و کسب و کار خود این روزها موفق می شوند به این خاطر است که یک گوشه کوچک و خاص یا به اصطلاح Niche حوزه کاری خود را انتخاب می کنند و در آن زمینه به تخصص و دانش لازم می رسند و شروع می کنند به تولید محتوا در همان حوزه خاص و کوچک و دیگر فقط حضور کلمات کلیدی خاصی برایشان مهم نیست .

افزونه کلمات کلیدی در وردپرس

2. محتوایی تولید کنین که به طور خاص برای اون منطقه باشه. در اینجا من به چند مورد از نکاتی که با مطالعه چند مقاله معتبر و همین طور تجربه شخصی خودم به آنها رسیدم را با شما هم در میان میگذارم .

محصولات پرفروش آمازون

تمام آن چیزی است که ما باید در تبلیغات کلیکی و همین طور سئو باید به کار بگیریم . تمامی کلمات کلیدی مرتبط را باید پیدا می کردیم و همه آنها را یادداشت میکردیم و بعد هم به هر طریقی سعی میکردیم آنها را در یک جایی از متن به کار ببریم.

از آن جایی که لینک سازی ها ممکن است برای شما تاثیر منفی داشته باشد تا مثبت باید استراتژی های لینک سازی هدفمند و منظم را به کار برد. لینک هایی که همه با یک Anchor Text به یک صفحه داده می شوند .

برای اینکار کافیست آدرس صفحه ای از سایت را در قسمت جستجو جایگذاری کنید. خدماتی که این سرویس گوگل به کاربران می دهد شامل گزارش های مفیدی در جهت بهینه سازی وب سایت در نتایج گوگل خواهد شد.

رتبه یک گوگل

البته در مورد جستجوی کلمات فارسی بسیاری از اطلاعات را در اختبار ما نمی گذارد و چون از لحاظ بومی امکان انتخاب ایران نیست احتمالا نتایج درستی هم به ما نشان نمیدهد.

آموزش رایگان سئو سایت

البته امروزه امکان ارسال پیام انبوه و همچنین ایمیل انبوه وجود دارد که روش خوبی برای بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو هستند.

Edu بک لینک

بهتر است وقت خود را بیخود صرف جستجوی کلمات کلیدی نکنید در حالیکه سایت های برتر در حوزه تخصصی شما رتبه های بالا را کسب کرده اند و شما در حال حاضر هیچ فرصت و جایگاهی ندارید .

محصولات پرفروش

در تولید محتوا هم ، ما به عنوان تولید کننده محتوا که هدف اصلی مان برقراری ارتباط با مخاطب است ، اگر نیازها و خواسته های کسی که برای او می نویسیم را نشناسیم ، فضای سایت و وبلاگ ما به یک انبار بی خاصیت کلمات تبدیل میشود که نه تنها هیچ ارزشی برای کسب و کار ما ندارد بلکه با هزینه های گزاف و بیخود منجر به شکست ما در زمان کوتاهتر می شود .

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاور سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *