۹ ابزار آنالیز و تحلیل سایت در سال ۲۰۲۰

اما یک سوال، از کجا رتبه الکسا وب سایت خودمان را پیدا کنیم؟ همه فکر میکنند هر سایتی رتبه الکسا پایینتری داشته باشد، الزاما سایت خوبی است در صورتی که رتبه الکسا با رتبه گوگل دو متغیر کاملا مجزا از هم و کاملا بیربط به هم هستند.

متا تگ Keyword

۱۶: کلمات شما همچون آهن ربایی است که تمام آنچه از آن صحبت می کنید و بدان فکر می کنید به سوی شما جذب می نماید، به همین دلیل است که فرشتگان به شما یاد آوری می نمایند از کلمات و افکارتان آگاه باشید.

اول : از به کاربردن عبارتهای بی معنی در URL اجتناب کنید. که بتوانید در صورت مشاهده مشکل آن را ویرایش کنید.

ما در این مقاله بصورت کاملا ساده و خودمونی سعی کردیم افرادی را که تصمیم گرفته اند در زمینه طراحی سایت فعالیت کنند را راهنمایی کردیم و از اینکه از کجا باید شروع کنند درآمد آنها چقدر باید باشد و از کجا پروژه بگیرند تا بازار کار را گفتیم.

پیشنهاد میکنیم برای آشنایی با متد آموزشی ما در آکادمی وبسیما این ویدئو 16 دقیقهای (167 مگابایت) را مشاهده کنید. در روش گوگل ادوردز، هزینه به گوگل پرداخت می گردد تا سایت برای عبارات کلیدی مورد نظر شما صفحه اول گوگل باشد که گوگل به ازای هر کلیک بر روی تبلیغ شما از مبلغ پرداخت شده شما کسر می نماید.

به این معنی که اگر سایت شما از نظر کیفیت محتوا با سایت رقیب برابر باشد. این عنواین با تگ H3 در سایت قرار خواهند گرفت و اگر این عناوین هم زیر عنوانی داشته باشند.

انجمن تخصصی سئو

روتوش صورت، روتوش لباس، روتوش پس زمینه، این عناوین در سایت با تگ h2 درج می شوند.

رنک برین (RankBrain) به دلیل به کار گیری الگوریتمای یادگیری ماشین قادر میشه تا معنی عبارات و واژه ها رو بهتر تشخیص داده (پیشرفته تر از الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل) و با بازخوردی که از کاربران گوگل دریافت می کنه، نتایجی رو به اونا نمایش دهد که بیشترین شباهت رو به چیزی که اونا دنبالش بودن داشته باشه.

به این ترتیب گوگل می،توانند متوجه شود که ارتباط این عناوین باهم به چه صورت است.

دانلود لیست بک لینک

نمایش علامت ستاره در نتایج گوگل بدین معنی است که این مطلب خاص چقدر در بین کابران محبوبیت داشته و چقدر به آن مطلب امتیاز داده اند ، این گزینه می تواند یک تاثیر بصری خوب در جلب مخاطب شما داشته باشد و کاربر را به کلیک کردن بر روی لینک سایت شما بیشتر ترغیب کند و این می تواند به افزایش CTR و بازدید سایت شما کمک قابل توجهی نماید .

آموزش خرید بک لینک

به همین دلیل هر چه بتوانید رتبه بهتری بگیرید و ورودیهای سایتتان افزایش پیدا کند، این شانس را دارید که فروشتان را افزایش دهید. در غیر این صورت این تگ عنوان اصلی همان بخش در نظر گرفته میشود.

روش های بهبود رتبه الکسا

در Html5 گوگل در صورتی که تگ H1 در داخل تگهای Aside، Article، section نباشد آن را عنوان صفحه در نظر میگیرد. متا توضیحات در کمپین های شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار میگیرد و در ضمن گوگل ممکن است که این متن را در صفحه نتایج جستجو به نمایش بگذارد.

هدف از این کار رساندن اطلاعاتتان به دست کسی است که به دنبال آن میگردد.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا بتوانید لینک های بد را از سایت خود به درستی تشخیص داده و حذف کنید.

فیلم آموزش سئو سایت

ترک کردن سریع صفحه توسط کاربر باعث افزایش بونس ریت و در نتیجه کاهش رتبه و سئو سایت می شود و از طرفی دیگر موتور جستجو به این مساله اهمیت زیادی می دهد.

این اطلاعات به شما در مورد درآمد رقیب و میزان پولی که روی کمپینهای بازاریابی سرمایهگذاری میکنند را بدست میدهد.

گوگل بعد از خواندن توضیحات سایت به سراغ سرتیترهای سایت میرود و به ترتیب اهمیت، آنها را مورد بررسی قرار میدهد.

نمونه فایل Htaccess

سرتیترهای یک صفحه توسط تگهای H1-H6 مشخص می شود. Structured Data: استراکچر دیتا داده های ساختاری هستند که در کدهای سایت شما قرار می گیرند و مفهوم کدهای سایت شما را برای گوگل و دیگر موتورهای جستجو قابل درک می کنند.

افزایش رایگان رنک سایت

معیار اصلی برای خرید هاست مسئله قیمت هست. میتوانید از تگ div بعنوان کانتینر عنوان اصلی صفحه استفاده کنید. گوگل باید مطمئن شود که ما قصد فریب کاربران را نداریم، بنابراین سعی میکند با خواندن محتوا مطمئن شود که محتوای ما با کلمه کلیدی اصلی صفحه در ارتباط است.

اهمیت بهکارگیری سرتیترها در این است که گوگل نهتنها برای درک محتوای سایت، بلکه برای درک ساختار صفحه به آنها مراجعه میکند. از مشتریان این سایت می توان به آپارات، پی سی دانلود، میهن بلاگ اشاره کرد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاور سئو ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *