۲۱ تکنیک کاربردی سئو ویدئو برای افزایش رتبه سایت در گوگل

در این افزونه می توانید آمار و عملکرد وب سایتتان را نیز به وسیله داشبورد وردپرس مشاهده کنید.

پیشنهاد کلمات کلیدی گوگل

برخی از سایتها، برای آنکه جایگاه خود را در نتایج گوگل افزایش دهند، دست به خرید لینک و استفاده از لینکهای اسپم میزنند.

افزایش ورودی از گوگل

نکته: اگر از وردپرس برای طراحی سایت خود استفاده کردهاید می توانید با قرار دادن کد مورد نظر در افزونه Yoast به راحتی این کار را انجام دهید. البته شاید در ایران کمتر این اتفاق بیوفتد اما در هر حال ممکن است راهکار خوبی باشد.

ابزارهای زیادی برای یافتن ترافیک وب سایت و تجزیه و تحلیل یک وب سایت (درون سایتی) وجود دارند که با قرار دادن یک کد در هر صفحه این کار را انجام میدهند.

حتما شما هم وب سایتی دارید که می خواهید علاوه بر موتور جستجوی گوگل ، سایت خود را در موتور جستجوی بینگ نیز ثبت کنید ، پس اگر اینطوره با هم مراحل ثبت سایت در بینگ را خیلی ساده انجام می دهیم.

اگر کاربری از طریق نتایج گوگل به سایت شما وارد شود یک کلیک انجام شده است.

خرید بک لینک

در این بخش میتوانید با وارد کردن URL مورد نظر و زدن Enter یک گزارش از نحوه مشاهده صفحه توسط رباتهای گوگل دریافت کنید.

در گزارش Performance میتوانید اطلاعاتی در مورد جستجوهای انجام شده توسط کاربران، صفحات بازدید شده، کشورهای کاربران، دیوایسهای مورد استفاده، نحوه نمایش سایت در نتایج گوگل و زمان نمایش سایت مشاهده کنید.

آموزش های سئو

سرچ کنسول چندین روش برای مشاهده آمار به شما ارائه میدهد. امتیاز دهی در جی تی متریکس مبتنی بر سیستم امتیاز دهی lighthouse است و آماری که نشان می دهد از این سیستم ارائه می شود.

کلمات کلیدی گوگل

به عنوان مثال اگر تعداد نمایش سایت در نتایج ۲۰ و تعداد کلیکها ۱۰ باشد مقدار CTR عددی برابر با ۵۰% خواهد بود. اگر شما قبلا از وردپرس استفاده می کنید، پس شما آنچه را که می خواهید انجام می دهید!

خارج شدن از پنالتی گوگل

Google تشخیص می دهد که صفحات مهم و قابل اعتماد هستند اگر توسط سایت های معتبر به طور مداوم به آنها پیوند داده شوند. این اتفاق به طور مداوم اتفاق میافتد، زیرا موتورهای جستجوگر همیشه به دنبال نقاط ضعفی هستند که افراد برای بازی با سیستم استفاده میکنند تا آنها را رفع کند.

این قسمت در تصویر مشخص شده است. معماری مناسب سایت، همانطور که در نقشه سایت بیان شده است، پیوند داخلی مناسب را تضمین می کند. با استفاده از آن ها به گوگل دستور داده شده است که این لینک ها به هیچ عنوان دنبال نشوند.

کارکرد این دستور از عنوان آن مشخص است. برای انجام این کار میتوانید از نرمافزار فتوشاپ کمک بگیرید.

ابزار ساخت بک لینک

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره سئو رایگان و همچنین خدمات افزایش و ارتقا سئو سایت ارزان با ما تماس بگیرید.

لینک سازی طبیعی

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاور سئو ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *