گوگل وب مستر تولز چیست؟

اما اگر بخواهیم قیمت سئو را به صورت حرفه ای و اصولی مشخص کنیم، بایست به دو عامل تعداد جستجوی ماهیانه کلمات و رقابت کلمات توجه کرد. در این میان ، مجموعه هایی که به سئو ، بهینه سازی سایت در موتور های جستجوگر یا همان Search Engine Optimization متوسل می شوند ، چنانچه اقدامات خود را با الگوریتم های گوگل و توسل به قوانینی که به کاربران خود ابلاغ می کند پیش ببرند ، با پوشش سفید کلاه خود (White Hat SEO) از این فیلتر عبور کرده و با اثبات لیاقت و شایستگیشان در مراتب بالای این نتایج می نشینند و چنانچه به هر طریقی از این دستورالعمل ها تخطی نمایند ، متهم به بر سر کردن کلاهی سیاه شده (Black Hat SEO) و بنا به میزان و شدت نا فرمانی انجام گرفته شده ، با تبعید به صفحات دورتر جریمه می شوند .

آموزش سئو و بهینه سازی سایت

اتفاق مهمی که در موتور جستوجوگر گوگل در حال وقوع است، بالا رفتن نرخ جستوجو های بدون کلیک (no click) در گوگل است.

فروش دامنه اتوریتی دار

نحوه برخورد گوگل، تنزل رتبه و بعد از مدتی حذف شدن سایت از کل موتور جستجوی گوگل است که به اصطلاح، سایت پنالتی میشود.

یکی از مهمترین مواردی که به عنوان وجه تمایز بین سایت خوب، متوسط و بد شناخته میشود، الگوریتمهای گوگل است.

اسکریپت بررسی سئو

ایدهای که به واسطه نیاز آنها به محصول، سرویس، محتوا و اطلاعات خاصی ایجاد میشود.از طرفی مصرف کننده به نیاز خود میرسد و از طرفی دیگر فروشنده خود را در معرض دید مشتریان خود قرار می دهد.

سئو سایت حرفه ای

حال سایت هایی را که متداولا در لیست شما تکرار شده اند و دارای اعتبار صفحه بالایی هستند و باعث بالا بردن رتبه صفحه رقبا در نتایج جستجو شده اند را شناسایی کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید.

نکته های سئو

همانطور که در بالا گفته شد، به علت 4 فاکتور ذکر شده، لینک سازی در چنین وب سایت هایی دارای ارزش و اعتبار فراوانی بوده و سیگنال مهمی برای گوگل نیز به حساب می آید.

افزودن ستاره به نتایج گوگل

حساسیت به نرخ پرش (Bounce Rate): اگر یک کاربر سایت شما را ببیند و بلافاصله آن را ببندد نرخ پرش وبسایت شما بالا می رود که اصلا جالب نیست. حالا دیگر هیچ وبسایتی صرفا برای رتبه گرفتن، از بک لینکهای زیاد و مخرب استفاده نمیکند چون به تدریج، وبسایت توسط گوگل پنالتی میشود.

بهترین روش برای تست این فایل استفاده از ابزارrobots.txt Tester در گوگل سرچ کنسول است. آخرین مطلبی که در معرفی گوگل سرچ کنسول مورد بحث قرار خواهیم داد بخش Security Issues است که با خطاهای امنیتی وبسایت مرتبط است.

در گذشته این عمل شایع بود که با گرفتن بک لینکهای زیاد از روشهای مختلف، یک وبسایت به راحتی به صفحه اول و رتبههای بالای گوگل میرسید اما با معرفی الگوریتم پنگوئن، ورق برگشت.

افزایش رنکینگ سایت رایگان

اما اگر در ابتدای راه هستید، قطعا این نکته ارزش توجه کردن را دارد. اما متاسفانه این داده از زمانی که گوگل با پروتکل HTTPS جستجوی خود را ارائه می دهد دیگر برای وبمسترها قابل دسترسی نیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فایل robots.txt مقاله فایل robotxt.txt چیست و چه کاربردی دارد را مطالعه نمایید. پس از ثبت آدرس در گوگل مپ، بهروزرسانی اطلاعات کسب و کار مانند ساعتهای کار، تایید نشانی، روزهای فعالیت، آپلود تصاویر، پاسخگویی به بازخوردهای مخاطبان سبب میشود احتمال نمایش محل شما در نتایج گوگل افزایش یابد و همچنین سبب میشود در میان رقبا رتبهی بهتری را کسب نمایید.

خرید بک لینک اسپم

امیدوارم با رعایت تمام موارد الگوریتم ها بتوانید سئوی سایت خود را رشد داده و جایگاه های بهتری در موتورجستجوی گوگل پیدا کنید.

پس اکنون باید ببینیم محتوای استاندارد باید چه اصولی را رعایت کرده باشد؟ پس فراموش نکنید که فعالیت در شبکه های اجتماعی سئوی شما را بهبود می بخشد.

تگ H1 در Html

همانند الگوریتم مرغ مگس خوار است، با این تفاوت که تمرکز بیشتری روی شبکه های اجتماعی دارد. با رشدانا همراه بمانید. ممنونم که تا پایان با ما همراه بودید.

برای همین، شما فقط باید در رابطه با فعالیت و محصولاتی که دارید محتوا تولید کنید تا مثلا کسی که دنبال خرید لپتاب است از طریق موتورهای جستجو به سایت شما هدایت نشود.

بک لینک داخلی

کپی در فضای اینترنت به این دلیل جایز نیست چون محتوای دست اول و منحصر به فردی که توسط یک سایت تولید و منتشر میشود در سایتهای دیگر دست به دست میشود و دیگر برای مخاطب ارزشی ندارد.

بررسی تعداد صفحات ایندکس شده

با ارسال یک تیکت پشتیبانی به میزبانفا و این تیکت در عرض ۳ دقیقه پاسخ داده شد. هر کدام از این الگوریتمها نکات جامع و مهمی دارند که سعی داریم بخشی از این نکات را با شما به اشتراک بگذاریم.

بررسی صفحات ایندکس شده

هر کدام از این الگوریتمها ساختار و قواعد خاص خود را دارند و براساس نیاز مشخصی ساخته شدهاند. وظیفه اصلی پنگوئن، بررسی بک لینکها است؛ یعنی پنگوئن به بک لینکهای مفید امتیاز مثبت و به بک لینکهای مخرب امتیاز منفی میدهد تا هر کدام به واسطه عملکردشان در گوگل رتبه بگیرند.

ثبت سایت در Google Webmaster

متخصصان گوگل به این نتیجه رسیدند که برای بهینهتر شدن فضای جستجو و افزایش کیفیت محتوا در وبسایتها باید قوانینی اعمال شود تا چهارچوبی معین برای ردهبندی و درجهبندی عملکرد این سایتها وجود داشته باشد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاوره سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *