گوگل سرچ کنسول (گوگل وبمستر تولز) آموزش و بررسی مو شکافانه!

شاید مسیر ۳۰۲ نیز به رتبه بندی سایت صدمه نزند اما همواره مسیر اصلی و مناسب سئو مسیر ۳۰۱ برای تغییر آدرس هاست.

افزونه الکسا چیست

در گذشته تنها راه بررسی وضعیت ایندکس صفحات جستجوی آدرس به طریق “:site” بود ، و مدیران سایت می بایست هر صفحه ای را که در گوگل یا بینگ ایندکس شده بود به صورت جداگانه از نظر محتوایی بررسی می کردند.

افزونه ساخت نقشه سایت

مشابه ادوردز که نام تبلیغات گوگل است ، در بینگ ، یاهو و حتی شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک نیز وجود دارد و به علت قابلیت این روش در جذب فوق العاده کاربر و بازدیدکننده به یک سایت، محبوبیت زیادی نیز برای بازاریاب ها دارد.

سئو سایت تخصصی

گاهی بینگ شرایط متفاوتی را نسبت به گوگل ایجاد می کند.در ابزار مدیریتی بینگ (بینگ وبمستر تولز) نیاز است اول صفحه مربوط به گزارش ترافیک سایت را بررسی نمایید. بر اساس آخرین گزارش Netmarketshare (نوامبر ۲۰۱۸) ۷۳٪ از جستجو ها توسط گوگل و تنها ۷٫۹۱٪ توسط Bing شده است.

بهبود رتبه سایت

این سرویس میزان جستجو کلمات کلیدی مختلف را بر اساس موقعیت جغرافیایی، بازههای زمانی مختلف، دستهبندیها و… به صورت کلی، استفاده از این گونه عنوان ها، می تواند از دید مخاطب جذاب تر باشدپ و هم چنین میزان سوال هایی که هر روز از موتور های جستجو پرسیده میشود، بیشتر به این سمت می روند.

خرید هاست اروپا

به عنوان مثال، شما می توانید در محتوای خود پیوند هایی را به سایت های معتبر دیگر اضافه کنید و به موتور های جست و جو اجازه دهید این پیوند ها را دنبال کنند.

غافل از آنکه بیشترین نتیجه از قسمت هایی حاصل می شوند که به حجم ترافیک بازدید کننده مربوط نیست.

این لیست به شما امکان اقدامات متفاوتی را می دهد، برای مثال مرتب سازی براساس حروف الفبا که به این ترتیب شما می توانید به راحتی مطالبی که ایندکس شده اند و در نتیجه ی جستجو نشان داده می شوند را بیابید.

نمایش توضیحات سایت در تلگرام

، برای اینکه فایلها دستهبندی شوند و به راحتی بتوانید از آنها استفاده کنید باید یک folder جدید ایجاد کنید.

بله ما از بازخورد شبکه های اجتماعی به عنوان راهنمای خود استفاده میکنیم؛ ما از این عنصر به عنوان یک سیگنال برای تصمیم گیری در خصوص رتبه بندی سایت ها استفاده می کنیم.

در سئو داخلی (به انگلیسی: On Page) در واقع تمرکز روی یک برگه یا آدرس سایت است تا بتوانیم آنرا از لحاظ فنی بررسی و بهینهسازی کنیم.

یافتن کلمات کلیدی در گوگل

بنابراین با تکیه بر شعار طراحی سایت ارزان و حرفه ای به سمت این هدف در حرکت هستیم.

صفحه دیگر با تگ کانونیکال مناسب: این بخش از گزارشات ایندکس می گوید این صفحه کپی از صفحه ای است که گوگل به عنوان کانونیکال می شناسد.

اشتباه در سئو سایت

برخی از تولیدکنندگان محتوا با استفاده از میکروفن موبایل یا میکروفنهای استادیویی این کار را انجام میدهدند که مناسب نیست. یکی از راهها این هست که از طریق وب مستر باید این کار رو انجام داد ولی این کار خیلی زمانبر هست چون تعداد لینک ها زیاده آیا راه دیگه ای هست؟

پیدا کردن بک لینک سایت

چرا از لینک های نوفالو استفاده کنیم؟ من در ماهِ می 2010 گفتم که ما از بازخورد شبکه های اجتماعی به عنوان سیگنال استفاده نمی کنیم و در آن زمان استفاده ای نکردیم.

ما در این بخش می توانیم گزارش ۶ ماهه ای از وضعیت سایت را بررسی کنیم در صورتی که در ابزار مدیریتی گوگل این امکان برای بازه ی ۳ ماهه امکان پذیر است.

نمایش بک لینک

آیا محتوایی با رنکینگ بالا در قالب PDF یا DOC دارید که در گزارش های آنالیتیکز به علت فرمت آنها نمایش داده نمی شود؟

بهتر است خروجی اکسل این گزارش را نیز تهیه کنید ، چرا که می توانید نتایج آن را با نتایجی که از گوگل دریافت کرده اید مقایسه کنید.

تجزیه و تحلیل دقیق محتوا و بررسی اثرات آنها در نتایج ، اطلاعات با ارزشی را به دست می دهد. زمانی که شما بدانید کدام مطالب در نتایج جستجو نمایش داده می شوند می توانید بهترین بهره را از خزنده ی گوگل ببرید ، به این ترتیب که با ایجاد محتوای ارزشمند در جایگاه مناسب خزنده به محض ورود به سایت به اطلاعات مطلوب دسترسی پیدا می کند.

موتور جستجو دقیق ترین محتوای شما را نمایش دهد. هر وبسایت نقشه و مپ مخصوص به خود را دارد که گاهی نیاز است تا ررسی شود برای دسترسی به مپ و نقشه وبسایت خود و بررسی آن باید به گزینه Sitemaps در Crawl مراجعه کنید.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاور سئو ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *