کلمه کلیدی چیست؟

درست است که این موضوع مثل گذشته از اهمیت زیادی برخوردار نیست، ولی گوگل گاهی اوقات از چگالی کلمات کلیدی استفاده می کند. برای کاهش رتبه الکسا رایگان میتوانید از لینک سازی خارجی و داخلی استفاده کنید.

بهترین کتاب سئو

کلمات کلیدی در همه جا رایگان هستند. نخواهیم صدای فرشتگان را بشنویم، نخواهیم به مکانی اسرار آمیز برویم، با در خواست زبانی یا ذهنی چیزی اتفاق نمی افتد، بلکه شما تنها باید به مراقبه یا مدیتیشن یا سکوت یا عبادت بنشینید، زمانی که در طلب چیزی نباشید همه چیز در شما جاری خواهد شد و در آن هنگام است که درون شروع به شکوفا شدن میکند …

تعرفه طراحی سایتwebafra.com

۵- چه خوب میشه که زیر منو با هاور شدن موس ظاهر بشه ! اگر کلمه ای که میخوای روش کار کنی، حجم جستجو بالایی داره و خدمت و محصولی که ارائه می کنی، حاشیه سود بالایی داره ، به نظرم از رپورتاژ استفاده کن.

افزایش رنک رایگان

اگر به فکر طراحی سایت فروش آنلاین هستید یا مایلید سایت شما برای کلمات کلیدی مورد نظرتان به مشتریان نشان داده شود مسلما شما نیاز به بهینه سازی سایت برای موتور جستجوی گوگل دارید.

افزایش بازدید گوگل

در مورد گوگل کروم هم روی منوی سهنقطه در گوشهی بالای صفحه کلیک کنید و گزینهی Settings را انتخاب کنید.

اسکریپت امتیاز دهی ستاره ای

اگر مدتی از فایرفاکس و کروم استفاده کردهاید اما از این پس میخواهید از مرورگر اصلی ویندوز ۱۰ یعنی Edge استفاده کنید هم مثل همیشه روی آیکون منو در گوشهی بالای صفحه کلیک کنید و گزینهی Settings را انتخاب کنید.

اغلب مرورگرهای مدرن و از جمله گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس، زمانی که آنها را نصب کرده و اجرا میکنید، اگر مرورگر پیشفرض نباشند، پیام خاصی نمایش میدهند که مضمون آن این است: “در حال حاضر این مرورگر به عنوان مرورگر پیشفرض و اصلی تنظیم نشده است. آیا میخواهید آن را به عنوان مرورگر پیشفرض تنظیم کنید؟” و در پاسخ به این پیام میتوانید روی دکمهی تأیید کلیک کنید تا تنظیم کردن به عنوان مرورگر اصلی انجام شود.

در ابتدای منوی تنظیمات مرورگر اج روی دکمهی Change my Default کلیک کنید. از داده های ساختار یافته بر روی سایت خود استفاده مشاور سئو کنید.

سایت هایی که به خاطر جریمه بینگ از حالت ایندکس خارج شده اند، در وبمستر تولز با عبارت مسدود یا همان blocked نشان داده می شوند.

آموزش پیشرفته سئو

بارها دیده شده برای یک مطلب سایت چندین آدرس وجود دارد که تمامی آدرسها در دسترس هستند، این امر باعث میشود مشکل مطالب تکراری را بوجود بیاورد و از سرعت ایندکس و کیفیت سایت شما در گوگل بکاهد؛ همچنان سعی کنید که مطالبی را که قبلا در سایت خود منتشر ساخته اید را دوباره باز نشر نسازید و یا اگر به باز نشر ضرورت دارید و حتما در باز نشر تغییراتی بوجود بیاورید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *