کاهش گامبهگام رتبه الکسا – خط یک

اگر رتبه الکسا هر سایت را در وبسایت الکسا مشاهده کنید، میتوانید به راحتی در پایین صفحه در مورد کلمات کلیدی که کاربران بیشتر از آن استفاده کرده اند نیز آگاه شوید و بهواسطه این کلمات به خوبی باعث کاهش رتبه الکسا خود شوید.

آموزش تصویری سئو

حتما تا به حال متوجه شده­اید که بعضی از سایت­ها یا وبلاگ­ها برای مطالعه بیشتر در رابطه با مقاله­ای که منتشر کردهاند، مقالات سایتهای دیگر را هم به خوانندگان خود پیشنهاد می­کنند.

رتبه کلمه کلیدی

اگر مقاله یا گزارش پژوهشی را در سایتهای دیگر پیدا کردهاید که قدیمی و به روز نشده است و به آن لینک داده شده، میتوانید از آن برای کسب لینک باکیفیت استفاده کنید.

اعتبار دامنه و اعتبار صفحه اعدادی در بازه 0 تا 100 بر اساس داده های جمع آوری شده ربات Mozscape ابزار Moz هستند که در واقع بیانگر میزان قدرت و میزان احتمال رتبه گرفتن سایت شما در کلمات کلیدی است.

سایت مپ در وردپرس

البته که این جزیی گویی را شاید در تمامی انواع مقالات نمیتوان به کار برد، به طور مثال مقالات علمی و آموزشی جای مناسبی برای استفاده زیاد از این روش نیستند.

این تجزیه و تحلیل می تواند شامل گزارش کامل از تعداد و انواع لینک ها در سایت خودتان یا حتی وبسایت های رقبایتان باشد. از آنجا که این مقالات، بصورت بیطرفانه تمام گزینه­ها را بررسی می­کنند و اطلاعات کاملی را در اختیار مخاطب قرار می­دهند، از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و مورد استقبال کاربران قرار می­گیرند.

انجمن تخصصی سئو

با کلیک بر روی علامت نمودار (فلش سبز) تغییرات جایگاه شما برای کلمه کلیدی کورد نظر بصورت نمودار و با گذشت زمان نمایش داده میشود.

پس از مدتی خواهید دید که به محتوای­تان لینک داده شده است و یا آن را در شبکه­های اجتماعی به اشتراک گذاشته­اند. سئو یک استراتژی بسیار مهم است که سزاوار مقدار قابلتوجهی از وقت و توجه شما است؛ اما سئو فقط مربوط به بهبود ارتقاء و دید وبسایت شما نیست.

اما محتوایی را میتوان خوب و جذاب دانست که به کاربر احساس خستگی دست ندهد، یعنی اینکه کاربر از مطالعه یا تماشای آن احساس خوبی داشته باشد. تنها کافی است که در رابطه با مسائل روز صنعت خود مقالات باکیفیت و منحصربفردی را منتشر کنید.

افزونه Seo Friendly Images

مقالاتی که به صورت راهنمای جامع منتشر می­شوند، پتانسیل بالایی برای کسب لینک­های باکیفیت دارند.

افزودن کلمات کلیدی به سایت

ارائه ابزارهای رایگان یک روش بسیار عالی برای بدست آوردن بک لینک طبیعی و باکیفیت و همچنین بهبود ترافیک است.

قالب موزیک بیان بلاگ

مشتریان بالقوه قبل از تصمیمگیری برای خرید تمایل دارند که اطلاعات بیشتری را در مورد گزینه­های موجود و در دسترس بدست بیاورند.

در واقع، شما علاوه بر ایجاد بک لینک برای سایت خود، در رابطه با برند و محصول خود به مشتریان بالقوه آگاهی می­دهید. برای مثال، فرض کنید که شما یک مطلب جدید در رابطه با ایمیل مارکتینگ منتشر کرده­اید.

مرحله سوم: برقراری ارتباط الکترونیکی از طریق ایمیل برای ایمن سازی محتوا. در این روش شما میتوانید کاربران بیشتری را برای بررسی و امتحان کردن محصول و سرویس خود ترغیب کنید.

در نهایت باید بدانید که اگر میخواهید اطلاعات کاملتری از وبسایتتان داشته باشید باید حتما سایتتان را در الکسا ثبت کنید و نسخه پولی آن را هم برای دادههای بیشتر تهیه کنید.

چرا گوگل سایت رو ایندکس نمیکنه

در نتیجه، وبلاگنویسان و خبرنگاران فعال در صنعت شما، از وبسایتتان به عنوان یک مرجع و منبع استفاده می­کنند.

افزودن قابلیت پرینت به صفحات وب سایت

از آنجایی که این دسته از مقالات، بصورت کامل و جامع موضوع را پوشش می دهند، توسط وبلاگنویسان و خبرنگاران به عنوان مرجع شناخته میشوند، به همین دلیل بک لینکهای زیادی را بدست می­آورند.

پرسش سوم: بصورت درستی اینکارو انجام ندادین.ضمن اینکه دلیل اینکار رو متوجه نشدم! کاری که اسماش انجام میدهد، مقیاس بندی خودکار و ارائه بهترین اندازه تصویر برای هر کاربر است.

اسماش فقط محدود به پوشه کتابخانه وردپرس نیست. دقت کنید که هزینه صرفا به معنی خرج کردن پول نیست! برای تصاویر با کیفیت بالا مناسب نیست.

All In One Seo Pack Pro

زیرا به آن به عنوان یک مقاله ارزشمند و مفید برای کاربران نگاه می­شود. زیرا موضوع، به طور کامل و جامع پوشش داده شده است.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *