کاهش رتبه الکسا – 6 افسانه در مورد بهبود رتبه سایت در الکسا

افزونه EWWW Image Optimizer به شما کمک میکند تا بتوانید با بهینه سازی تصاویر نرخ پرش و سئو فروشگاه اینترنتی خود را بهبود دهید و بیشتر در فضای جستجو های مخاطبان و کاربران دیده شوید.

انتشار پست مهمان

شما میتوانید با استفاده از این تصاویر تجربه کاربری مخاطب را بهبود دهید که به طور مستقیم بر روی میزان دیده شدن و سئو سایت شما تاثیرگذار است.

از آنجایی که وردپرس یک پروژه متن باز است و بخش بومی سازی یا فارسی سازی بخش های مختلف و افزونه های مختلف آن به هرزبان توسط توسعه دهندگانی از کشورهای مختلف صورت می گیرد،ما هم در سایت وردپرس روی توسعه این CMS کار می کنیم و یکی از بخش های مهمی که روی آن کار می کنیم همین ترجمه افزونه های کاربری وردپرس به زبان فارسی است که این افزونه توسط تیم رسانه آموزشی لرن دی ال در سایت رسمی وردپرس به صورت کامل فارسی سازی شده است.

حال با اینکه کار کاهش حجم تصاویر نیاز به وقت و حوصله کافی دارد،شاید شما از یک وب سایت خبری بزرگ استفاده می کنید که روزانه چندخبر منتشر می کنید و وقت کاهش حجم تصاویر را ندارید که ما افزونه EWWW Image Optimizer را به شما معرفی می کنیم،این افزونه به شما برای بهینه سازی یا کاهش حجم تصاویر سایت کمک زیادی می کند.این افزونه به صورت رایگان در سایت رسمی وردپرس عرضه شده است.

این وب سایت ها در واقع مکمل کار ما برای مدیریت سایت و بهینه سازی اون هستند.

ایندکس کردن بک لینک ها

6 افسانه در مورد کاهش رتبه الکسا وجود دارد که در این مطلب آمده است. از لحاظ تاریخی، معمولا زمانی که میزان جستجوی Google برای یک ارز دیجیتال یا حوزه افزایش مییابد، روند مثبتی برای آن رمز ارز یا پروژه به وجود خواهد آمد.

بهینه سازی سایت

این میزان دریافت بالا نشان میدهد که این افزونه از امکانات بسیار خوبی برخوردار است که بسیار قابل اهمیت میباشد. اما گزینه دوم برای تعیین میزان مکث افزونه برای بهینه سازی هرتصویر است که انتخاب این مقدار بستگی به میزان قدرت هاست میزبانی وب سایت شما دارد که اگر از یک هاست معمولی استفاده می کنید اجازه دهید بین بهینه سازی هر تصویر چندثانیه مکث وجود داشته باشد که برای هاست شما اتفاقی مشاور سئو رخ ندهد.

بهترین سایت سئو

البته اگر وب سایت شما وردپرسی باشد، استفاده از کنونیکال در آن بسیار راحت تر است.

این افزونه همچنین به شما در جهت فشرده کردن و تغییر سازی عکس ها کمک شایانی مینماید و باعث میشود تا سرعت سایت شما بهبود یابد.

نرم افزار بهینه سازی عکس برای سایت

این افزونه با بهینه سازی تصاویر JPEG و PNG به شما کمک میکند تا فروشگاه اینترنتی وردپرسی با سرعت بالاتری را داشته باشید.

این کاهش حجم تصاویر قبل از بارگزاری تا حد معین به افزایش سرعت سایت شما کمک می کند چراکه تصاویر حجمی زیادی از فضای سایت شما را اشغال می کنند و هنگام مشاهده بخش های مختلف سایت توسط کاربران همه این تصاویر لود با بارگزاری می شوند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *