کاهش رتبه الکسا با کمک 17 روش ساده اما کاربردی

یکی از خدمات ما اموزش افزایش رتبه الکسا هست. قبل از این در مورد باکس جستجو در گوگل سایت لینک صحبتی نکردیم اما باید بدانید یکی دیگر از ویژگی هایی که گوگل سایت لینک دارد باکس جستجویی می باشد که در نتایج گوگل نیز نمایش داده میشود و کاربر با وارد کردن کلمه مورد نظر در آن، می تواند در سایت مورد نظر و به صورت مستقیم از گوگل به جستجو بپردازد.

ابزار ساخت سایت مپ

البته پیشنهاد می شود تعداد اسلشها کم باشد و بعبارتی دیگر عمق وب سایت زیاد نباشد.

چنانچه در موضوع سایت شما رقیبی وجود ندارد پس کار شما در این مرحله آسان تر خواهد بود.

رتبه سرچ گوگل

فرض کنید شما به عنوان شخصی که بازاریاب محتوا می باشد دارای این نظر هستید که شبکه های اجتماعی نقش مفیدی دارند و همگان نیز در این باره با شما هم عقیده هستند.

نمایش تعداد بک لینک های سایت

شما انقدر تاکید می کنید که کپی خوب نیست و این حرفا ! برای مثال میتوانیم مشخص کنیم که تنها کلمات کلیدی با حجم جستجوی ماهانه بیشتر از ۳۰ نمایش داده شوند.

اگر مقاله شما کمتر از 500 کلمه است، نوشتن این متاتگ را فراموش نکنید اما اگر در بیشتر مقالات ننوشتید، گوگل خودکار آن را برای شما تولید می کند.

متن جایگزین تصویر

حداقل تعداد کلمه ای که یک مطلب می تواند داشته باشد 500 کلمه است. برخی از مدیران وب درباره ی شروع تغییراتی در اطراف هالووین گزارش دادند که احتمالا نشانه ی یک به روزرسانی (تایید نشده) گوگل است.

بک لینک خارجی رایگان

در این صورت نه تنها ارزشی برای سایت شما نخواهد داشت، بلکه ممکن است از طرف گوگل جریمه شوید.

بهترین افزونه ساخت سایت مپ

زمانی که سایت شما توسط موتور جست و جو به کاربر نمایش داده می شود، توضیحات شما زیر عنوان سایت به نمایش در می آید. محتوایی برای سئو سایت استاندارد به حساب می آید که 2 تا 3 هزار کلمه باشد.

سئو تصاویر در وردپرس

درسته که فرمت PNG خیلی با کیفیت و عالیه اما باید اونطرف قضیه رو هم ببینید! در ادامه این واژه با نام های دیگری مثل Add-on و Extention هم به کار می رود، که معنای مشابهی با هم دارند.

انتقال اعتبار یک دامنه به دامنه دیگر

یکی از بهترین ابزار برای بررسی کلمات کلیدی که رقبای شما با آن صفحه اول گوگل هستند سایت الکسا می باشد.همانطور که در تصویر زیر میبینید 5 کلمه کلیدی که یکی از رقیبان در حوزه حیوانات خانگی داشته در سایت الکسا قابل مشاهده است و میتوانید از آن بهره بگیرید.

یکی از مهمترین فاکتورها در دستیابی به این هدف، تولید محتوای باکیفیت است(مقاله تولید محتوا چیست؟ را بخوانید). محتوای خود را بعد از انتشار حتما در سرچ کنسول گوگل ثبت کنید.

کاربر با مطالعه این محتوا متوجه خواهد شد که شما به نکاتی توجه می کنید که دیگران به آنها اعتنایی ندارند.

موتورهای جستجوگر برای شناخت و درجه بندی وب سایت ها الگوریتم های متنوعی دارند که همه صاحبان وب سایت که می خواهند در اندازه گیری های این الگوریتم ها سهمی داشته باشند و شناخته شوند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *