چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم؟

این قضیه در دنیای سئو هم کاملاً مشهود است. البته این که دو یا چند صفحه داشته باشیم که همه آنها با یک کلمه سئو شده باشند و همچنین همگی در صفحه اول گوگل نمایش داده شوند شدنی هست اما کار بسیار بسیار سختی است.

ساخت تگ برای سایت

بک لینک هم به این شکل است؛ به طور تقریبی مانند رأی میماند، هرچه بک لینک ایرانی شما بیشتر به سایت شما و مطالب شما باشد بدین معناست که اشخاص بیشتری به آن رأی میدهند، آن را دوست دارند و آن را تایید می کنند، پس رتبه بهتری را خواهید داشت.

در این قسمت اگر شما عکسی را بارگذاری کنید، گوگل با استفاده از الگوریتم هوش مصنوعی قدرتمند خود، تمامی سایت هایی که آن عکس یا مشابه آن را در خود دارند به شما نشان میدهد.

در این بخش با استفاده از فیلتر و دادههای طبقهبندی شده یکسری اطلاعات در اختیارتان قرار میگیرد که بهوسیله آنها میتوانید جهت بهبود وضعیت سایت خود در ترافیک ورودی گوگل مشاوره سئو اقدام کنید.

پرسش و پاسخ سئو

کلمات ارائهشده در این بخش کلماتی هستند که میتوانید برای تکمیل لیست کلمات کلیدی خود از آنها استفاده نمایید. در صورتیکه چندیدن سایت با محتوا و موضوع مشابه را مدیریت میکنید ، استفاده از این تگ می تواند ایده بسیار مناسبی جهت کنترل رنک و اعتبار محتواهای سایت ها باشد.

با استفاده از این پلاگین میتوانید مهمترین اخبار را در سرتیتر خبرها در نوار کناری سایت خود قرار دهید. نمیشد این آمار را به عموم جامعه تعمیم داد.

با بررسی Indexing allowed می توانید متوجه شوید که آیا صفحه شما به صورت واضح و مشخص اجازه ایندکس شدن را دارد یا نه.

درک کد های نوشته شده در آن زیاد سخت نیست و با هم در این ادامه یاد می گیریم که هر کد و سینتکس چه معنایی دارد. این می تواند رتبه شما را در نتایج موتور جستجو بهبود بخشد.

اگر وبسایت شما عالی باشد اما کپیهای گوگل به درد نخورد هیچگاه نمیتوانید در نتایج جستجوی گوگل رتبهخوبی به دست آورید.

جزوه پایگاه داده دکتر معصومی در 129 صفحه تایپ شده پی دی اف برای شما عزیزان آماده شده است. ۱۲ دی ۱۳۸۹ – ﺟﺰوه درس. ۲۳ دی ۱۳۸۹ – توضیحات : پایگاه داده در اصل مجموعهای سازمان یافته از اطلاعات است.

سایت کلمات کلیدی

بیایید به جزئیات هر یک از این موارد بپردازیم. در این بخش از وبلاگ کتاب الکترونیکی پایگاه داده دکتر رانکوهی را برای شما آماده کرده ایم.

قالب میهن وردپرس یکی از قالبهای وردپرسی زیبا و شیک می باشد. اکنون که میدانیم رتبه الکسا چیست می خواهیم روش هایی برای کاهش رتبه الکسا را به شما معرفی کنیم.

چگونه بفهمیم سایت در کدام صفحه گوگل قرار دارد؟

در این بخش برای کاربرانی که چندان هم تازه وارد نیستند و قبلا با نام یواست و کاربری آن آشنا بودهاند، توضیحاتی عنوان میکنم. این جزوه در واقع جزوه کلاس کنکور کارشناسی ارشد دکتر روحانی رانکوهی میباشد.

بررسی سایت هاست ایران

دانلود رایگان کتاب پایگاه داده های دکتر روحانی رانکوهی از کتابخانه همه چی کده. شناسایی خلاء های کلمات کلیدی در محتوای سایتتان: شناسایی کلماتی که رقبایتان بر اساس آنها رتبهبندی میشوند و ترافیک بالایی جذب میکنند اما شما برای آن کلمات محتوا ندارید.

(افزایش ورودی گوگل از طریق بهینه سازی سایت)

امیدواریم رضایت شما را در بر داشته باشد. به جای تمرکز بر روی یک کلمه پررقابت و کلی، بخش خاصی از یک کسب و کار را هدف قرار می گیرند.

مطالب وبلاگ شما هر چه از نظر کمیت و کیفیت بهتر از رقبا باشد، از آنها جلوتر هستید. نمایه سازی: موتورهای جستجو یک وب سایت را خزیده و یک نسخه از کل مطالب را در پایگاه های داده خود ذخیره می کنند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *