چگونه از گوگل بک لینک فالو بگیرم؟

لینک سازی یا همان لینک بیلدینگ را میتوان یکی از پربحثترین موضوعات در سئو دانست و نظرات بسیاری مختلفی در مورد تاثیر بک لینک بر سئو و استراتژی اجرای آن وجود دارد.

افزایش رتبه الکسا رایگان

سایت های این رنج را میتوان سایت های معتبر و خوبی دانست که برنامه سئو و لینک سازی منظمی داشته و می توان گفت خود را از سایت های دیگر جدا کرده در این رنج قرار دارند و آماده جهشی بزرگ هستند.

در همین رابطه و تحت مثالی دیگر قصد داریم تا بهینه سازی یک سایت به ویژه مدیریت محتوای آن را به گرداندن یک تیم ورزشی تشبیه کنیم .

بنابراین مهم است که سایت شما با هر نوع صفحه نمایشی سازگار یا به عبارت دیگر Responsive باشد.

پیدا کردن کلمات کلیدی

در حالی که تگ عنوان برای SEO مهم میباشد، به یاد داشته باشید که وظیفهی اول شما جذب بازدیدکنندگانی میباشد که احتمالا محتوای شما برایشان با ارزش است.

انالیز سایت رایگان

در واقع هرچه تعداد سایت بیشتری به سایت شما لینک دهند نشان می دهد که مطالب شما به عنوان مطالب با اهمیت و رفرنس استفاده شده و این برای گوگل بسیار مهم است.

هنگامی که با وبلاگ نویسان به صورت منظم ارتباط برقرار می کنید، شما در ذهن آنها ماندگار خواهید شد. در هر دو نوع دستگاه دسکتاپ و گوشیهای هوشمند، کاربران معمولا به صورت عمودی اسکرول میکنند نه افقی!

افزونه رنک مس

علاوه بر این، تحقیق در مورد تجربهی کاربری نشان میدهد که کاربران دو کلمهی اول عنوان را اسکن میکنند. برای مثال به دو تصویر زیر دقت مشاور سئو کنید. تصویر سمت چپ مربوط به یک صفحه بدون استفاده از متا تگ viewport و سمت راست با استفاده از متا تگ viewport است.

سمت راست مربوط به Nexus 5 و سمت چپ مربوط به iPhone میباشد. مجبور کردن کاربر برای اسکرول کردن افقی یا مجبور به کوچک کردن صفحه برای دیدن کل آن، باعث تاثیر منفی در تجربهی کاربری میشود.

All In One Seo Pack افزونه

اگر برند نام آشنا و قدرتمندی دارید، اضافه کردن آن به عناوین ممکن است به افزایش نرخ کلیک کمک کند. باز این کار اساسا بد نیست اما اگر منجر به نمایش عنوان ناپسندی گردد، بهتر است عنوان جایگزین را بازنویسی کنید.

متا تگهای Social باعث بهتر دیده شدن محتوا در شبکههای اجتماعی توییتر و فیسبوک، بهبود تعامل و در نهایت افزایش ترافیک وبسایت شما میشوند. بنابراین اولین چیزی که زمان انتشار محتوا به ذهن می رسد، دیده شدن آن توسط مخاطبان هدف است.

این امکان در اغلب جستجوهایی که ابزار Open Site Explorer انجام می دهد وجود دارد. فیسبوک از پروتکل Open Graph و توییتر از Twitter Cards استفاده میکند. در برخی موارد اگر عنوان جایگزین دارید، مانند متا تگها در فیسبوک یا توییتر، گوگل ممکن است در عوض از آن عناوین استفاده کند.

علاوه بر این، اگر موتورهای جستجو چنین عناوینی را برش دهند، منحصربهفردترین بخش حذف میشود.

Wcoe.ca اقامت کانادا

بر خلاف اتوریتی دامنه، اتوریتی صفحه به شما اجازه میدهد قدرت رتبه بندی یک صفحه خاص را شناسایی کنید. بعضی از مرورگرها در هنگام چرخش به حالت افقی (landscape)، پهنای صفحه را نگه میدارند و زوم میکنند.

نمایش ستاره در نتایج گوگل

این تگ نحوهی تنظیم canonical URL را برای صفحهای که قصد به اشتراکگذاری آن را دارید، مشخص میکند.

همانطور که حدس میزنید، این عنوان محتوای شما را توصیف میکند. همچنین وجود این تگ به گوگل اعلام میکند که صفحه mobile friendly است.

خارج کردن سایت از پنالتی گوگل

اندازهی صفحه نمایش در گوشیهای هوشمند، فبلتها، تبلتها، کنسولهای بازی، تلویزیون و غیره متفاوت است و این اندازه مدام در حال تغییر میباشد.

سرمایه گذاری در کانادا

اگر محتوای صفحهی شما مطابق با جستجوهای کاربران بوده ولی به خوبی در عنوان به نمایش در نیامده باشد، گوگل ممکن است تصمیم به بازنویسی عنوان گیرد.

ثبت رایگان لینک در 1000 سایت

با این وجود معمولا توصیه میکنیم برند خود را در انتهای عنوان قرار دهید اما مواردی هستند (از قبیل صفحهی اصلی یا صفحهی دربارهی ما) که ممکن است بخواهید بیشتر بر برند تمرکز کنید.

انتقال سایت به آدرس جدید

البته افزونههای وردپرسی رایگان فوقالعاده بسیاری یافت میشود اما گاهی برای دستیابی به امکانات بیشتر نیاز است تا از یک نمونه تجاری استفاده نمود.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *