چگالی یا تراکم کلمات کلیدی |اهمیت آن در سئو

در حالت کلی میزان موفقیت سایت شما در فضای وب به عنوان بستگی به رتبه ی الکسا دارد. رتبه الکسا وب سایتم مورد دلخواه من نیست، چه کنم؟ من چندین ساله دارم از هاست میزبان فا استفاده می کنم و خیلی راضی هستم.

بک لینک در وردپرس

توصیه می شود که دامنه وبسایت را کوتاه انتخاب کنید. امروزه موتورهای جست و جو علاوه بر اینکه محتوای وبسایت را در هنگام جست و جو کاربر بررسی می کنند، دامنه را نیز مورد بررسی قرار می دهند.

ثبت سایت در الکسا جدید

محتوای تکراری می تواند رتبه سایت تان را یکی پس از دیگری پایین بیاورد. بسیاری از کاربرها در رابطه با کم اهمیت ترین اطلاعات شخصی نیز حساسیت بالایی دارند و حفظ اطلاعات آن ها توسط سایت هایی که در آن عضو می شوند بسیار برای آنها مهم است.

استفاده از کلمات کلیدی معادل انگلیسی می تواند به بهینه سازی وبسایت شما کمک کند؛ زیرا اولین مکانی که گوگل بررسی می کند، نام دامنه است تا اگر اسپم باشد، آن را نشان ندهد.

یکی از بخش های مهم برای افزایش رتبه میباشد زیرا داشتن محتوای غیرتکراری و کپی نشده باعث میشود که گوگل امتیاز سایت شما را افزایش دهد. بنابراین همیشه تلاش کنید تا سبک خاص و منحصر به فرد خود را داشته باشید و مطالب را از وبسایت های دیگر کپی نکنید.

وب مسترها با استفاده از فایل Robots.txt به ربات های خزنده موتور جستجو اعلام می کنند که چطور سایتشان را ایندکس کنند.

اگر می خواهید در صفحه اول جست و جو گوگل قرار بگیرید، بهتر است محتوای متن نوشته شده شما بین 1200 تا 1600 کلمه باشد.

عدد به دست آمده را بر تعداد کل کلمات به کار برده شده در متن تقسیم کنید و با ضرب در 100، عدد نهایی را به دست بیاورید.

برای این مطلب که در حالت توضیح دادن افزونه یافتن کلمات کلیدی سئو WordPress Keyword Tool هستیم. در بخشهای بعدی این مقاله بهطور مفصل نحوهی استفاده از پلاس کد توضیح داده خواهد شد.وارد کردن مختصات جغرافیایی برای یافتن مکان: برای این منظور باید مختصات جغرافیایی را بهصورت یکی از قالبهای ذیل در کادر جستجوی نقشهی گوگل وارد کنید.

آموزش افزونه الکسا

محتوای شما باید حداقل 500 کارکتر باشد تا گوگل آن را به شکل یک مقاله در نظر بگیرد.

منحصر بفرد کردن امتیازات فروش – دقیقا مشابه هرنوعی از تبلیغات، این یک ایده ی خوب برای خاص کردن مزایای فروش است. بر اساس تحقیقی که اخیرا منتشر شده، آمازون حدود 57 درصد از کل فروش هایش را از طریق تمرکز بر روی عبارات کلیدی طولانی انجام می دهد.

اگر به آمار دقت کنید، متوجه می شوید که بخش بسیار زیادی از جست و جوهای گوگل را عبارت کلیدی طولانی به خود اختصاص داده اند. البته دقت کنید که لزوما استفاده از کلمات کلیدی طولانی به معنای ترافیک زیاد برای شما نیست، بلکه زمانی می توانید کلمات کلیدی طولانی از عبارت خود استخراج کنید که مجموعا تعداد زیادی از آنها را در محتوای خود به کار برده باشید.

هاست ایرانی یا خارجی؟

گوگل بر روی مساله کپی شدن اطلاعات بسیار حساس است و صفحات سایت های خاطی را از موتور جست و جو پاک می کند.

در رابطه با قانون کپی رایت نیز این ویژگی به شما کمک می کند که عکس یا تصاویری که خودتان تهیه کرده اید را آپلود کنید و اگر وب سایتی بدون اجازه از آنها استفاده کرده بود آن را شناسایی کنید.

تعداد صفحات ایندکس شده گوگل

نه تنها عکس، بلکه گوگل حتی حدس می زند که این عکس در رابطه با چیست.

نمایش ستاره در نتایج گوگل

هر چه مقالات بیشتری در وبسایت شما قرار داشته باشد، رتبه بهتری در گوگل دریافت خواهید کرد. اگر از عناوین جذاب و ترغیب کننده استفاده نکنید، احتمال اینکه در صفحه اول جست و جو گوگل قرار بگیرید، بسیار کم است.

اگه واقعا از دست پیغام های مترجم گوگل ذله شدین حتما این پست کوتاه رو بخونید و تو چند دقیقه از شر این پیغام ها خلاص شید!

بنابراین، تلاش کنید تا در وبسایت خود مطالب تکراری یا کپی شده از وبسایت های دیگر را ننویسید. حتی ممکن است کپی شدن متن های شما در وبسایت های دیگر برای مدتی باعث شود تا وبسایتی که از شما کپی کرده، جایگاه بهتر از شما به دست بیاورد.

کلمات کلیدی متا در وردپرس

به جای اینکه از جاهای دیگر کپی کنید یا از نرمافزاری استفاده کنید که محتوا را به شکل جدید درآورد، ارزش دارد که روی ایجاد متون اصلی و معنیدار سرمایه گذاری کنید.

هاست ایرانی بهتره یا خارجی

اگر نمی توانید رتبه بالایی در زمینه کلمات کلیدی مورد نظر خود پیدا کنید، استفاده از کلمات کلیدی طولانی می تواند به شما کمک کند. برد کرامپ، متن لینک داری است که به کاربر و همچنین موتورهای جستجو اعلام می کند کجای وبسایت هستند!

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *