چرا باید همین امروز تولبار الکسا را نصب کنیم؟

به بررسی روش هایی برای کاهش رتبه الکسا خواهیم پرداخت و در آخر مطلب کاهش رتبه الکسا به بررسی ارتباط آن با سئوی سایت خواهیم پرداخت.

کتاب های سئو

طبیعی است که بخواهید هر روز بررسی کنید تا وضعیت رتبه کلمات کلیدی سایتهایی را بهدست آورید که مسئولیت مدیریت و سئوی آنها با شماست.

بک لینک خوب

سئو خاکستری مثل دور زدن دوربینهای طرح ترافیک از کوچه و پسکوچههایی است که هنوز در آنها دوربین نصب نشده.

خرید بک لینک الکسا

برای استفاده از این نرم افزار کافیست بعد از دانلود آنکه از پایین همین مطلب میتوانید لینک دریافت آن را مشاهده کنید بر روی سیستم خود این نرم افزار را نصب کنید و بعد از اجرای آن مراحل زیر را انجام دهید.

کلمه کلیدی چیست؟

در این شرایط بک لینک ها شما به صورت غیرطبیعی دیده نشده و جز مصادیق تبادل بک لینک نیز محسوب نخواهد شد. طبق تجربه شخصی خودم گوگل به بک لینک نوفالو نیز اهمیت میدهد و آن را در رتبه بندی مورد توجه قرار میدهد، ولی قدرت و ارزش آن نسبت به بک لینک فالو کمتر است.

Canonical در وردپرس

برای نصب این extension روی این لینک کلیک کنید. شما برای چک کردن رتبه ی الکسای سایت های مختلف باید روی این لینک کلیک کنید و در صفحه ای که برای شما باز می شود، آدرس وب سایت موردنظرتان را وارد کنید تا نتایج برای شما نمایش داده شود.

رباتها در واقع نرمافزارهایی هستند که به صورت خودکار صفحههای مختلف را باز و بررسی میکنند.

ثبت سایت در گوگل وب مستر

این کار امکان پذیر است، مثلا شما می توانید با استفاده از زبان های برنامه نویسی تحت وب مثل javascript یک تابع طراحی کنید که وقتی کاربر وارد سایت شما می شود بطور خودکار یکسری صفحه ی مشخص از سایت شما باز شود.

اسکیما مثل یک زبان نشانهگذاری شده است که با مجموعهای از اطلاعات کوچیک و از قبل مشخص شده کار رو برای متورهای جستجو راحتتر میکنه.

اگر به دنبال این هستید کاهش سریع رتبه الکسا را داشته باشید و سریعا الکسا سایت شما کم شود میتوایند بازدید برای سایت بخرید، خرید بازدید یک مدت رتبه سایت شمارا کاهش میدهد و شما را خوشحال میکند اما بعد از اینکه دیگر بازدید نخرید مجدد با افت شدید رتبه رو به رو خواهید شد که برای سئو سایت شما به شدت مضر میباشد.

پیشنهاد میشود خیلی به دنبال این موضوع که سریع رتبه الکسا کم مشاوره سئوشود نباشید. سؤال بعدی این است که چه محتوایی را برای بازنشر انتخاب کنیم؟ گزینه Run an experiment را انتخاب و Apply را کلیک کنید.

خرید بک لینک نوفالو

پس از انتخاب این فایل، پیامی مبنی بر نصب به شما نمایش داده می شود. مهمترین روش الکسا برای تخمین رتبه سایتها، رصد فعالیتهای کسانی است که تولبار اختصاصی آلکسا Alexa Toolbar را بر روی مرورگر خود نصب کردهاند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *