پیوند یکتا در وردپرس و بهترین ساختار نامک برای وردپرس

یک گزارش سئو سه قسمت دارد که مشتری شما به آن احتیاج دارد. مثلاً در سایت میهن وردپرس اگر شما بخواهید هر قالب یا افزونهی وردپرسی را پیدا کنید نیازی نیست که در سایت بگردید؛ و تنها با اضافه کردن نام انگلیسی قالب یا افزونه به آدرس سایت میهن وردپرس میتوانید مطلب موردنظرتان را بیابید.

بهینه سازی تصاویر در وردپرس

درست است که قالب گزارش سئو ما بهترین قالب موجود در فضای وب نیست اما این قالب برای تمامی نیاز های شما کافی خواهد بود. از آنجایی که مشتریان نمی توانند مراحل انجام سئو را ببینند به یک گزارش دقیق سئو نیاز دارند تا بدانند پولی که خرج کرده اند برای کسب و کار آنها نتیجه مثبت داشته است.در حقیقت آنها میخواهند ROI سئو خود را مشاهده کنند.

تهیه یک گزارش سئو چقدر زمان نیاز دارد؟ چطور یک گزارش سئو تهیه کنم؟ استخراج این داده ها تازه ابتدای کار است چرا که یک گزارش سئو درست باید بتواند مفهوم این داده ها را نیز به کاربر برساند.

افزایش رتبه گوگل

هر شرکت خدمات سئو (سئوکار فریلنس) باید بتواند معیارهای سئو را تجزیه و تحلیل کند و نتایج این بررسی را به زبان ساده به مشتری بفهماند. بررسی پیشرفت رتبه بندی سایت: در این بخش از گزارش باید بررسی کنید که تغییراتی در رتبه سایت و صفحات آن بوجود آمده است.

افزونه بهینه سازی تصویر

موتورهای جستجو نیز در سالهای اخیر به این پدیده پی بردهاند؛ و حالا جملات کامل با زبان رایج، جایگزین چند کلمه کلیدی و مقیاسی برای رتبه بندی سایتها شده است.

عبارات کلیدی زیادی را چک کنید. این موضوع تا حد زیادی به مشتری برمیگردد. این افزونه قابلیت های زیادی را به قالب شما اضافه می کند و به راحتی می توانید آنها را تنظیم کنید .

آموزش بهینه سازی تصاویر

کار شما (کار گزارش سئو) کمک به مشتری برای فهم بهتر سئو سایت است. یک گزارش بازاریابی درست به مشتری کمک میکند اطلاعات لازم را بدون خواندن صفحات طولانی بدست بیاورد.

نحوه خرید بک لینک

قابلیت کلیک نامحدود داخلی pageview جهت کاهش بانس ریت : با توجه به قابلیت فوق العاده کلیک در صفحات داخلی سایت شیک رنک به جرات ادعا می کند که توانسته ورودی هایی باکیفیت و بونس ریت فوق العاده ارائه نماید.

یافتن کلمات کلیدی در گوگل

این بخش به شما امکان تگ کردن داده هایی مانند رخدادها، محصولات و غیره را می دهد. سلامت بک لینک ها : بررسی اینکه چه سایت هایی به مشتری لینک زده اند.

افزونه الکسا برای وردپرس

به عبارت دیگر بررسی کنید که ببینید سایت شما در نتایج گوگل لینک چندم آمده است .

دوم، می توانید فیلتر را برای جستجوی ربات هاغیرقابل دسترس کنید تا آنها همچنان به لینک های دیگر انتقال یابند و همه مشاور سئو محصولات را ببینند. از جمله این المان ها میتوان به موارد ذیل اشاره کرد.

درست است که این جواب شما را ناراحت خواهد کرد اما حقیقت این است که هر فردی در گزارش سئو خود دنبال المان های متفاوتی است. مشتری شما میخواهد چه مواردی را در گزارش سئو خود مشاهده کند؟

کتاب آموزش گوگل آنالیتیکس

این پیشنهادات میتوانند توسط مشتری رد شوند. این ابزار قبل از هر چیز یک پلتفرم برای بهبود سئو و بازاریابی محتواست.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *