ویرایش تصاویر در وردپرس بدون افزونه

اما در دنیای وردپرس این موضوع با افزوننه های فشرده ساز تصویر بسیار راحت شده است و فقط با یک کلیک تمامی تنظیمات استاندارسازی اعمال می گردد. در این مقاله به آموزش ویرایش عکس در وردپرس میپردازیم.

مقالات آموزشی سئو سایت

مرغ مگسخوار، بروزرسانی بود که در طی آن تکنولوژی جستجوی هسته گوگل دچار تغییراتی مشاوره سئو شد.

رتبه کلمات در گوگل

الگوریتم کبوتر یک بروزرسانی قابل توجه در جستجوی محلی گوگل بود که باعث شد گوگل از فاکتورهای رتبه بندی سنتی خود در نتایج جستجوی محلی استفاده کند. در واقع پاندا در کنار فاکتورهای رتبه بندی گوگل عمل می کند.

اینترنشنال لایبرری

آقای پیر فار (Pierre Far) از گوگل در گوگل پلاس اعلام کرد که در این بروزرسانی الگوریتم پاندا، سیگنال های جدیدی به آن اضافه شده که به آن کمک می کند تا محتوای بی کیفیت را دقیق تر شناسایی کند.

کلا dofollow به معنای این است : “دنبال کن” یعنی در این عبارت ، شخص به گوگل تاکید می کند که لینک سایت را بسیار قبول دارد و به گوگل دستور می دهد که آن را دنبال کند.

انتشار کامل این بروزرسانی سه روز طول کشید و در طی آن یک در صد وب سایت های انگلیسی زبان تحت تاثیر قرار گرفتند. یکی از جدیدترین روش هایی که در بازاریابی دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد، کامنت مارکتینگ است.

سئو سایت چیست

گوگل از آوریل 2015 در حالت تست رنک برین بود و بالاخره آن را در اکتبر همان سال به صورت رسمی معرفی کرد.

رنک برین یک سیستم یادگیری ماشینیست که به فیلتر کردن نتایج جستجو با هدف ارائه بهترین پاسخ به کاربران می پردازد.

رنک برین طبق گفته ها، سومین فاکتور مهم رتبه بندی سایت ها در نتایج جستجوست.

بروزرسانی موبایل فرندلی (یا Mobilegeddon) آپدیتی بود که با هدف امتیاز بیشتر برای وب سایت های موبایل پسند در تمامی زبان ها ایجاد شد. بروزرسانی دوم موبایل فرندلی (یا Mobilegeddon نسخه دوم) آپدیتی برای نسخه یک موبایل فرندی گوگل بود.

هنگامی که یک کاربر وارد سایت شما می شود و قصد خرید محصول یا استفاده از خدمتی را دارد، اولین فکری که به ذهن او می رسد این است که آیا سایت شما معتبر هست؟

“تفاوت بازاریابی محتوا با استراتژی محتوا ” و بعد وارد وب سایت ما بشه و بعد زمانی که وارد میشه میبینه این چیزی نیست که به دردش بخوره و یا کلا محتوای ما خوشش نیاد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *