ویدیوی سئو یا SEO چیست ؟

هر چه صفحه ای که لینک می شود دارای اعتبار بیشتر دانشی (محتوایی) و همچنین ارزش رتبه ای در گوگل (و به طور کلی از نظر سئو) باشد، بهتر است و موجب رشد آن صفحه در نتایج گوگل می شود.

آموزش کار با گوگل ادوردز

خیر، حداقل از نظر موتور جستجوی گوگل از سپتامبر 2009 تگ کلمات کلیدی هیچ کاربرد و تاثیری در سئو سایت ندارد.

دانلود آموزش گوگل آنالیتیکس

شما می توانید کلمات کلید که می خواهید در تگ meta و تگ image قرار دهید.

کپی مطالب سایت

همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک. هنگامیکه لیست کلمات کلیدی را ایجاد می کنید، ممکن است در مورد اصطلاح خاصی که دیگران هنگام جستجو تایپ می کنند نگران باشید.

به افراد – و مهمتر از آن به موتورهای جستجو- نمی گوید لینک در مورد چه چیزی می باشد.

افزونه سئو وردپرس

بیشتر افراد نام شرکت و یا عنوان صفحه خاصی از وب را نیز اضافه می کنند که این کاری مفید است.

افزونه ساخت بک لینک

بدین ترتیب Heading tag های گوناگون اولویت های متن را مشخص می کنند و به ایندکس کردن مناسب سایت شما کمک می کنند.

افزایش ترافیک الکسا

آن ها نمی توانند تصویر را ببینند اما با مشاهده توضیحات تصویر متوجه می شوند تصویر سایت شما در چه مورد است.

می شود، شامل اطلاعاتی مانند تاریخ آخرین باری که صفحه اصلاح شده است به علاوه اولویت هایی که شما در مورد صفحات خود قائل می شوید، می مشاور سئو باشد. مثلاً اگر سایت شما در مورد طراحی وب باشد می توانید کلمات کلیدی رو به رو را انتخاب کنید: “طراح وب ، طراحان وب، طراح حرفه ای وب، طراح وب با زبان HTML” اما به هر حال کلمه اصلی “طراحی وب” است.

با همه این مواردی که خدمت تون عرض کردم هنوز هم در عملکرد موتور های جستجو محدودیت هایی وجود دارد برای همین با سئوی سایت و بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو می توانید هزاران بازید کننده را به طرف سایت خود سرازیر کنید.

تعرفه طراحی سایتwebafra.com

افزودن ویژگیalt به تصویر در حقیقت برای دو منظور صورت می گیرد. افزودن ویژگی عنوان به لینک، یکی دیگر از گام های مهم است که هر وب سایت خوبی باید آن را داشته باشد.

هنگامی که ماوس خود را روی لینک می برید، این ویژگی به صورت یک ‘tool tip’روی عنوان نمایش داده می شود. علاوه بر آن، قرار دادن ویژگی alt روی تصویر به کسانی که با استفاده از screen reader وارد سایت می شوند کمک می کند.

علاوه بر این ، این برنامه از چندین تکنیک فشرده سازی استفاده می کند و با حفظ کیفیت تصویر ، می تواند باعث کاهش چشمگیر سایز شود.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *