نکات مهم در مورد ایندکس صفحات وردپرس در گوگل

نکته : بک لینک های Nofollow فاقد ارزش سئو هستند و در این مقاله مورد بحث نیستند. استراتژیهای قدیمی محتوا و بازاریابی محتوا بر این باور هستند که تولید محتوای بیشتر برابر است با بکلینک بیشتر اما این مورد اغلب اشتباه است.

بهبود رتبه در الکسا

بدون متن جایگزین ، غیر ممکن است برای موتورهای جستجو محتوای دقیق تصویر خود را ایندکس کنند. موتورهای جستجو ویژگی های alt را می خوانند و ممکن است هنگام تعیین ارتباط صفحه با کلمات کلیدی یک جستجوی جستجوگر آنها را مورد توجه قرار دهند.

مورد دیگر که الگوریتم پاندا آنرا مضمون تکراری تلقی میکند این است که شما یک وبسایت فروشگاهب دارید که در این وبسایت قصد دارید تعدادی محصول را به فروش برسانید.برای مثال محصول شما تیشرت است که در رنگها و مدلهای مختلف تولید شده است.شما نمیتوانید برای هر رنگ از لباس توضیح جداگانه بنویسید و اصولی و عقلانیست که یک توضیح برای هر مدل جداگانه بنویسید و برای هر رنگ از هر مدل اینکار را انجام ندهید چون اینکار بسیار بیهوده و غیرحرفه ایست.حال اگر وبسایت خود را طوری طراحی کنید که برای هر رنگ از هر مدل یک صفحه جدا در نظر بگیریدو توضیحات تقریبا یکسان برای هرکدام از صفحات داشته باشید،تعداد صفحات که اصلا نیاز به بودن آنها هم نیست بسیار زیاد میشود.درست آن است که یک صفحه برای هر مدل ایجاد شود و تمام رنگ بندی ها در همان صفحه قرار داده شود و یک توضیح یکتا برای آنها در همان صفحه نوشته شود.تعداد صفحات زیاد با محتوای مشابه هم باعث رویگردانی الگوریتم پاندا میشود.

ارتقای مهارت سئو از مبتدی تا پیشرفته توسط مدرسین و مشاورین ما تضمین می شود و به صورت کامل تمام مطالب و سرفصلهای مهم به شما آمورش داده خواهد شد.

در واقع با کمک این فایل شما میتوانید به کراولرها دستور دهید به چه صفحاتی از سایت دسترسی داشته باشند؛ و از جستجو در چه صفحاتی اجتناب کنند. همچنین میتوانید اطمینان حاصل کنید که رباتهای گوگل سایت شمارا ازنظر بصری به همان صورتی ارائه میدهند که مرورگرهای انسانی این کار را انجام میدهند.

خرید بک لینگ

بررسی صفحات توسط ربات خزنده و ذخیره اطلاعات اصلی آن در دیتابیس اصلی گوگل جهت ارائه به کاربران در زمان جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با آن صفحه را Index می نامند.

اگر روی گزینه find out more کلیک کنید، گوگل از شما می خواهد که یک بار سایت خود را با www ثبت کرده و روی گزینه Add Property کلیک کنید.

مثلاً سوال دقیقی را مطرح میکنید و کاربرانی که در آن تالار گفتگو هستند در نظرسنجی شما شرکت میکنند. البته سعی کنید سوالاتی که مطرح میکنید برای یک موضوع خاص و دقیق باشد باشد و پاسخخای دقیقی داشته باشد.

تگ H1 در وردپرس

اگر سایت خودتان اعضای زیادی ندارد میتوانید در تالارهای گفتگو این سوالات را مطرح کنید. لزوما احتیاج نیست که سوالاتی درباره کار خودتان بپرسید یا حتی درباره سایت خودتان. گاهی حتی یک عکس زیبا از نقطهای خاص در دنیا کافیست تا روزمان را بسازد و حالمان را عوض کند، مخصوصاً زمانی که به تبهای خالی خیره میشویم، که حتی یک دقیقهاش هم مشاوره سئو کسل کننده است.

نصب Widgets الکسا :

به دادههایی که داریم باید از نظر کیفی نگاه کنیم و ببینیم چقدر از نظر کیفی این داده خوب است. سوالات باز سوالاتی هستند که پاسخ آنها بیش از یک بله یا خیر است.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *