نمایش آی فریم در وردپرس با افزونه Advanced IFrame

برای اضافه کردن شورت کد می توانید در بخش ویرایشگر بانک وردپرس خود به روی دکمه add advanced iframe کلیک کنید. Margin width و Margin height: با استفاده از این دو گزینه میتونید تا فاصله از بالا و پایین را برای صفحه آی فریم وردپرس مشخص کنید.

افزودن تگ H1

سئو سایت فروشگاهی ممکن است کار بسیار ساده ای باشد و در یک زمان بسیار کم و با هزینه ای مناسب انجام شود اما در عین حال میتواند یک کار بسیار پیچیده و زمانبر باشد.راحتی یا سخت بودن سایت ها توسط رقبای شما مشخص میشود.

و بعد بر روی این صفحات که ورودی بیشتری داشتند کار می کنیم به این ترتیب ورودی وب سایت خود را افزایش داده ایم.

چرا باید آنها را حذف کنیم؟ در صورتی که در سایت خود نیاز به عضویت کاربران می باشد از همین شروع آموزش کار با وردپرس باید این سیستم را راه اندازی کنید.

اگر کلمه کلیدی انتخابی شما حتی یک هزارم با چیزی که قصد فروش آن را دارید فاصله داشته باشد، نیاز به زمان زیادی برای تبدیل آن به کلمه کلیدی دیگری خواهید داشت.

نکته ای وجود دارد و آن اینست که برای شناسایی و ایندکس کردن سایت های جدید ، موتور های جستجو نیاز به زمان دارند یعنی اگر وب سایتی را که تازه دو روز است آپلود کرده اید سرچ کنید به احتمال 90% نا امید می شوید .

اگر شما از سایت هایی که نمره اسپ بالایی دارند و خودشان مورد تایید گوگل نیستند و اعتبار پایینی دارند لینک دریافت کنید این ضعف به دامنه شما هم منتقل می شود و تاثیرات مخربی بر رتبه سایت در موتورهای جستجو دارد.

آموزش تغییر پیوندهای یکتا در وردپرس

یکی از کار هایی که وظایف هر سئوکار میباشد فعالیت بر روی برند و برندسازی می باشد/ نباید فقط به فکر خرید یکباره مشتری باشید بلکه باید شرایطی را ایجاد کنید که مشتریان شما، علاوه بر اینکه خودشان تبدیل به مشتری دائمی سایت شما شوند، سایت شما را نیز به دوستان آشنایان خود نیز معرفی بکنند و در خرید های بعدی خود به جای جستجو کردن کلمات کلیدی در گوگل، اسم برند شما را جستجو کنند و از طریق سایت شما محصول خود را پیدا کنند.

No: ‘noindex’ Detected In ‘robots’ Meta Tag

سه روش ساده برای این کار وجود دارد. اما کلمه سئوکار حرفه ای (Professional Seo Works) و سئو کار صرفا در معنای کلمه تفاوتی ندارند ، و همچنین سئو کاران حرفه ای و سئو کاران هم چندان از نظر مفهوم و انجام کار تفاوت خاصی ندارند ،اگر شما به دنبال این هستنید که یک سئوکار حرفه ای باشید ، می بایست به صورت مداوم مطالعات و بررسی هایتان را در زمینه سئو ادامه دهید ، و سال ها در این زمینه فعالیت داشته باشید ، سئو کار حرفه ای مدرکی نیست که بتوانید با یک دوره آموزشی یک شبه به آن برسید ، سئو حرفه ای نه مبحثی در دانشگاهی دارد که تدریس شود و نه در موسسه آموزشی خاصی آموزش داده شود.

تولید محتوا یکی از اصلی کار ها در سئو فروشگاه اینترنتی می باشد ، شما باید توضیحات همه محصولات خود را بصورت کامل با ذکر کامل جزئیات انجام دهید، با یک بررسی جزئی از اولین سایت های ایران همانند دیجی کالا و بامیلو و زنبیل متوجه خواهید شد که برای کوچک ترین محصولات سایت خود نیز، توضیحات و شرح بسیار زیادی را قرار داده اند که این مورد هم برای بازدیدکننده سایت مناسب می باشد، هم برای گوگل یک معیار جهت رتبه دادن به سایت ها است.

سایت و سئو

بهتر است که تمرکز خود را بر روی دسته بندی محصولات قرار دهید، زیرا بازدیدکنندگان قدرت بیشتری بر روی انتخاب تنوع محصولات دارند و از طرفی، شما نیز می توانید متن و محتوای خود را بصورت کامل به نمایش بگزارید و قدرت مانور بیشتری دارد.

اسپم شدن سایت در گوگل

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *