نقش افزونه الکسا در ارتقای رتبه الکسا – انجمن پلکسا – دروس آسان

و شما با فهمیدن این موضوع به عنوان یک وبمستر باید لینکهای شکسته را از بین ببرید زیرا این صفحات ۴۰۴ برای سئو شما بسیار مضر است.

بهینه سازی تصاویر برای سایت

با کلیک بر روی آیکون مربوط، افزونه فعال خواهد شد و صفحه وب را اسکن خواهد کرد و اطلاعات کاملی در مورد لینک های مخرب، تعداد به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و تعداد کل لینک ها به شما ارائه می کند.

بگونه ای که نیاز نیست عکس اصلی را در دستگاه خود ذخیره داشته باشید و تنها با وارد کردن آدرس اینترنتی «لینک» عکس مورد نظر، میتوانید عکس نهایی با حجم کاهش یافته را دریافت کنید.

علاوه بر این، میتوانید از سوالاتی که افراد در خصوص خدمات یا محصولات از شما دارند، یک محتوای کاربردی تهیه کرده و در سایت و شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

مشکلات مربوط به هر صفحه را کشف کنید. در صورت که مدیر این سایت ها متوجه شما از اسمپر در سرویشون میتونند Ip شما ببندن و دیگه شما نتونید به اون سایت باز کنید و ادرس سایت شما در سرویس مسدود مشاوره سئو میکنند.

با نصب این افزونه شما می توانید به اطلاعاتی از قبیل نام کامل افراد، محل زندگی، شبکه های اجتماعی، ادرس ایمیل، رنک الکسا، بک لینک ها، پیج و دامین اوتوریتی دسترسی داشته باشید.

اگر فکر می کنید که ترافیک بیشتر به سایت شما منجر به فروش بیشتر شود، باید بخشی از استراتژی های تبلیغات پولی خود را به کلمات کلیدی تجاری با تبدیل بالا اختصاص دهید.

هرگونه تغییری در متن که فاکتورها و کلمه های کلیدی جدیدی را وارد متن کنند، در بالا بردن بازدید سایت در گوگل تاثیر چشمگیری دارند. در هر صورت از گرفتن بک لینک از سایت با اسپم بالا خودداری کنید و در صورت وجود چنین بک لینک هایی ، نیاز است که آن ها را حذف کنید.

بهترین سایت ها برای بک لینک

توصیه میکنم حتما از افزونهی کروم مومنتوم استفاده کنید. ما در تیم تحریریه، آژانس دیجیتال مارکتینگ راه دی ام در این مقاله ۶۵ افزونه بروزر کروم (Chrome) را به شما علاقه مندان معرفی کرده ایم و شما میتوانید با انتخاب بهرین آنها از این ابزارهای فوق العاده بهره ببرید.

البته در این مورد شبهات زیادی وجود دارد، اما می توان حدس زد که در صورت اشتراک گذاری زیاد لینک های وب سایت شما در شبکه های اجتماعی، آنها از این مسئله به عنوان فاکتوری در ارزیابی محبوبیت وب سایت شما استفاده کنند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *