نقشه سایت یا سایت مپ در وردپرس

افزونه یواست سئو نیز دارای یک نقشه ساز می باشد. اطلاعاتی مانند نام پروژه، ورژن پروژه، تعداد اکتیویتی ها، فیلترها، احیاناً API های گوگل اگر در برنامه استفاده شده باشد مانند API مربوط به موقعیت بر روی نقشه و انواع دسترسی ها به منابع سیستم عامل.

بک لینک در وردپرس

همانطور که از نامش پیداست متعلق به شرکت گوگل می باشد و مجموعه ای از ابزار هاست که اطلاعات و گزارشاتی از سایتتان به نمایش می گذارد تا از وضعیت سایت با خبر باشید و پیشنهاد های سازنده ای برای کسب رتبه بهتر در نتایج خواهد داد و همچنین این امکان را به شما می دهد تا نقشه ای برای سایت خود ثبت کنید ، برخی مطالب را از نتایج حذف کنید و ارائه مشکلات سایت که موجب افت رتبه شما در نتایج جستجو شده است و …

یکی از بهترین راههای تشخیص اینکه یک موتور جستجو به چه میزان به یک صفحه مشخص بها میدهد این است که کلیدواژهها و عبارات دیگری را جستجو کنید که آن صفحه از آنها استفاده میکند (مخصوصاً عبارات داخل عنوان اصلی و برچسبهای آن).

در نتیجه عبارت هایی که در گوگل بیشتر جستجو میشوند برای شما در کیورد پلنر نمایان میشود.

WordPress Google Xml Sitemaps

سپس لیستی از صد ها کلمه کلیدی مرتبط برای شما نمایان میشود. اما به این راحتی نیست که شما بخواهید یک کلمه را انتخاب کنید و به کارتان ادامه دهید.

میزان سرچ کلمات در گوگل

اگر سایت شما به صورت پیشفرض از نان ریزه ها یا Breadcrumbs پشتیبانی نمیکند، امکانات موجود در این بخش میتواند به شما در اضافه کردن این امکان به قالبتان به شما کمک کند.

تقویت سئو سایت

اما همچنین نمی خواهید که ظاهر سایت شما بخاطر نداشتن تصویر شاخص به هم بریزد یا شاید بخواهید که زمانی که کاربران یا نویسندگان سایت فراموش می کنند که تصویر شاخصی را برای پست قرار دهند، یک تصویر به عنوان تصویر شاخص پیشفرض برای آن پست به نمایش دربیاید.

عبارتی که تمام کلمات آن به عنوان کلمه کلیدی استفاده شود. برای بیان سایز یک تصویر دیجیتال از ضرب دو عدد استفاده میشود که تحت عنوان ارتفاع (Height) و عرض (width) تصویر محسوب می شوند.

آموزش بک لینک در وردپرس

فراموش نکنید که ساخت وبسایت و طراحی آن به گونه ایی باشد که بتوان براحتی در آن گشت زد. به این معنی که اگر صفحهای باز باشد (یعنی برای ورود به آن پسورد نیاز نباشد) برای همه قابل استفاده است.

مثلا کادوی روز مادر در ماهی که این روز قرار دارد میزان سرچ بالایی دارد. کلمه ایی را انتخاب کنید که میزان سرچ آن بالا باشد. بنابراین ترافیک ارگانیک سایت شما بالا میرود.

عدم فشرده سازی در سئو تصاویر، میتواند به رتبه بندی سایت شما آسیب مشاور سئو جدی وارد نماید. میتوانید رتبه بندی وبسایت ها را در صفحه اول گوگل بررسی کنید. برای اینکار میتوانید در گوگل کار خود را جست و جو کنید و بالای صفحه رقیب های خود را بررسی کنید.

نمایش توضیحات سایت در تلگرام

ولی تمام این موارد طبق بررسی نمونه کار سئو وب سایت های معتبر بررسی شده و نهایت این آموزش رایگان سئو سایت در اختیار شما قرار داده شده است. البته سئو ارزان با سئو سریع کاملا متفاوت است و نباید این دو را با هم اشتباه گرفت.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *