نقشه سایت را ثبت کنید

پس انتخاب کلمات کلیدی در سئو و نحوه نوشتن کلید واژه در مقاله بسیار ضروری است . بخاطر همین از استفاده بیش از حد و یا وارد کردن کلمات کلیدی نامرتبط باید خودداری کنید و در نظر داشته باشید که اگر از برچسب ها برای اضافه کردن کلمات کلیدی غیر مربتط یا حتی انواع مختلف کلمات کلیدی استفاده بکنید، تعداد صفحات سایت شما که اسپم هم می باشند افزایش پیدا می کند و این برای سئوی سایت شما نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

انجام سئو سایت

بک لینک درواقع لینک دریافتی از سایت های دیگر می باشد ، درصورتی که آن سایت ، سایت خوبی باشد ، به امتیاز سایت شما اضافه خواهد شد و شما درنتایج گوگل صعود خواهید کرد ، پس از دو هفته فعال کردن بک لینک ، بک لینک های دریافتی شما در قسمت اینترنال لینک گوگل وبسمتر قابل مشاهده می باشد ، همچنین پس از یک ماه در الکسا تعداد بک لینک های شما افزوده خواهد شد ،کلمات کلیدی خود را که قصد دارید در گوگل بالا باشید را انتخاب نمایید و با فعال کردن بک لینک در این کلمات در نتایج گوگل صعود کنید .

طبق تجربه ای که دارم انتقال دامنه سایت در 1 ماه اول معمولا با کمی افت جایگاه و ورودی همراه خواهد بود. سایت ماینکرفت ویکی نیز در اسفند ماه 1398 به منظور بالا بردن سطح بازی ماینکرفت در ایران و ارائه خدمات بهتر به بازیکنان تاسیس شد.

یکی از مشکلات دامنه های ir استفاده از سرویس های بین المللی مانند Google Adwords است که به دلایل مختلف ایران را تحریم کرده اند. در این شرایط مدیر سایت تصمیم میگیرد تا همان دامنه را با پسوندی جدید و البته بین المللی راه اندازی نماید تا از تمام سرویس های آنلاین بهره بگیرد.

به صورت کلی به هیچ عنوان نباید در این مدت قالب اصلی سایت را دست کاری کنید.سعی کنید همان اقدامات قبلی خود مانند تولید محتوای عادی و ارگانیک را در سایت انجام دهید.

افزونه امتیاز دهی گوگل

با این اتفاق عملا آدرس دهی صفحات به طور کلی تغییر کرده و آدرس های قبلی به صفحات 404 منتهی میشوند.

سئو سایت تخصصی

افت جایگاه در چه صورتی بعد از انتقال دامنه اتفاق میوفته ؟ بیشترین احتمال افت جایگاه در این شرایط مشاهده میشود.

اصطلاحات گوگل ادوردز

در اصل صفحات 404 به صفحاتی می گویند که محتوای آنان به صورت کامل پاک شده است و هر لینکی که به صفحات 404 داده می شود یک لینک شکسته می باشد و ربات های گوگل این صفحات را نمی پسندند و با داشتن آن ها در سایت خود سبب کاهش دادن قدرت سئو تکنیکال خواهید شد.

حدود 67٪ کاهش در اندازه با کمترین میزان افت کیفیت. میزان افت سئو سایت بستگی مستقیم به عملکرد شما هنگام انتقال و رعایت استانداردهای لازم دارد.

خرید اکانت گوگل ادوردز

مثلا کلمه «خرید پالتو» قاعدتاً در فصول گرم سال سرچ کمتری دارد و روند کاهشی نمودار نمیتواند معیار درستی برای حذف مشاوره سئو آن باشد. هر سایت وردپرسی به یک افزونه سئو نیاز دارد و وقتی صحبت از بهترین افزونه های سئو وردپرس به میان می آید، Yoast SEO محبوب ترین گزینه ممکن است.

محصولات پرفروش

در صورتی که این افزونه به هر دلیل در مرورگر شما نصب نشد، خودتان می توانید به آسانی طی چند مرحله آن را نصب کنید. سایت های اینترنتی عمری بین 2 تا 5 سال خواهند داشت و پس از این زمان نیازمند بازطراحی و یا حتی بازبینی اساسی در کدنویسی خواهند بود.

افزونه بالا بردن رتبه الکسا

به صورت عادی با گذشت حدود 8 هفته از زمان انتقال این افت جایگاه برطرف شده و سایت به شرایط عادی خود بازمیگردد البته اگر کار انتقال به درستی انجام شده باشد.

آنالیز رایگان سئو

در این شرایط تغییر دامنه سایت اجتناب ناپذیر بوده و باید به درستی انجام شود. تغییر نوع دامنه از ir به com یا هر تغییر مشابه دیگری را میتوان یکی از انواع رایج تغییر آدرس سایت دانست.

در این شرایط حتی ممکن است زبان برنامه نویسی یا سیستم مدیریت محتوای سایت نیز تغییر کند. دقت کنید که نام این فایل دقیقا باید robots و پسوند آن txt باشد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *