نرم افزار ساخت بک لینک اتوماتیک – 21

به شخصه خیلی آدرس با www دلخواه من نیست، اما در کل این موضوع هیچ تاثیری بر سئو سایت شما نخواهد گذاشت. این کار به گوگل نشان می دهد که از آدرس بدون www یا با www استفاده کند.

آموزش Fetch As Google

گوگل می تواند آدرس های شما را در نتایج با یا بدون “www” نشان دهد. نکته مهم: بوسیله ریدایرکت 301 اتوماتیک تمام ترافیک و لینک های خود را به آدرس ترجیحی دامنه ریدایرکت کنید.

انتقال اعتبار یک دامنه به دامنه دیگر

اگر ضرورت استفاده از SSL و تغییر آدرس سایت به Https برای شما سوال ایجاد می کند، به مقاله لینک شده مراجعه کنید.

کاهش سریع رتبه الکسا

٣. از امتیاز رقابتی در ابزار جست وجوی کلمات کلیدی گوگل ادز استفاده کنید. مهم تر از همه اینکه در بخش Queries می توانید اطلاعات از دست رفته کلمات کلیدی را مشاهده کنید.

بهبود رنک گوگل

سایت های زیادی هستند که شما می توانید با استفاده از آنها کلمات کلیدی پرجستجو را پیدا کنید. رتبه ی شما در الکسا نشان دهنده ی نحوه ی عملکردتان می باشد و شما باید سعی کنید که آن را بهبود ببخشید.

افزونه Google Xml Sitemap

در این آموزش ها قصد داریم تا نحوه ی اتصال وبسایت به Google Webmaster Tools و چگونگی استفاده از آن را بررسی کنیم.

قالب وردپرس سئو

در این راهنما نحوه ی استفاده از افزونه سئو فروشگاهان یعنی همان yoast seo آموزش داده می شود. هم چنین، اگر در سئو حرفه ای هستید و تجربه بالایی دارید، در این راهنما نکات پیشرفته و استراتژی های مفیدی برای بهبود سئو سایت را با شما مطرح خواهم مشاور سئو کرد.

اگر می خواهید از تمام قدرت google search console جدید برای آنالیز سایت خود استفاده کنید، این راهنما بهترین انتخاب شما خواهد بود. در این بخش تاکتیک هایی برای رفع مشکلات سئو به کمک google new search console را با شما در میان خواهم گذاشت.

1. در نسخه قدیمی کنسول جستجو گوگل تب search traffic را باز کنید و بر روی international targeting کلیک کنید. به عنوان مثال ، اگر یک سایت فروشگاهی را اداره می کنید ، می توانید نوع “محصولات” را در نقشه سایت خود اضافه کنید.

ابزار ساخت سایت مپ

اگر به طور دقیق سئو گوگل مپ را انجام دهید میتوانید هم باعث افزایش رتبه در نقشه گوگل شوید، از طرف دیگر هم اعتبار و اعتماد به برندتان را افزایش می دهید و به این ترتیب کسب و کار کوچک خود را ارتقاء می بخشید.

بهرحال، چه کوچک چه بزرگ، داشتن نقشه سایت خالی از لطف نخواهد بود. اگر سایت شما وردپرسی است، به افزونه Yoast seo مراجعه کنید و از بخش زیر مجموعه General/Features ، نقشه سایت یا XML sitemap را روشن کنید.

از فلش سمت چپ جزئیاتدر یک یا چند گزینه قطعات تمایل به پاک کردن تاریخچه از را انتخاب کنید.

جایگاه سایت در نتایج گوگل

یکی از کارهایی که باید در بهینه سازی تصاویر انجام داد انتخاب نام مناسب است. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و نکات خوبی برای بهینه سازی و سئو تصاویر سایت خود در گوگل یاد گرفته باشید.

پیدا کردن چگونگی بهینه سازی جستجوگرها در پست منحصر به فرد خود در مورد جستجوگرها.

سئوی کلاه سیاه شامل روشهایی است که مورد تأیید موتورهای جستجو نمیباشند و اتفاقا در تلاش برای کمتر کردن اثرات آنها هستند.

All In One Seo Pack افزونه

این اطلاعات علاوه بر اینکه به شدت در زمان، هزینه و نیروی انسانی شما تاثیر گذار است، در هک رشد سئوی شما نیز به طور معجزه آسایی تاثیر گذار است.

رتبه کلمه کلیدی در گوگل

این موضوع می تواند به شدت قدرت بک لینک های شما را کاهش دهد. قدم دوم شما در این راه انتخاب دامنه ترجیحی خواهد بود.

در این بخش، به شما شروع کار با کنسول جستجوی گوگل را خواهیم آموخت، قبل از هرچیز، باید یاد بگیرید چطور سایت خود را با google search console راه اندازی کنید.

نهایتا، ایرادات احتمالی امنیتی سایت خودتان را بررسی کنید، برای این منظور از تب security and manual actions ، بر روی security issues کلیک کنید. برای اینکه این ویژگی را به مطالب و محصولات خودتان اضافه کنید، چند مورد زیر را رعایت کنید.

در پایان و با فشردن دکمه Get ideas در بخش 8 میتوانید نتایج بررسی خود را مشاهده کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *