نحوه کاهش رتبه الکسا سایت

رتبه الکسا چیست؟ رتبه الکسا چگونه محاسبه میشود؟ اما معیارهای مهم الکسا برای رتبه بندی سایت ها چه چیز هایی میباشد و چگونه میتوانیم رتبه الکسا سایت خود را بهتر کنیم ؟

بررسی سئو صفحه

اگر برگه یا قسمت Performance را بررسی کنید می توانید ببینید چه صفحات و کلماتی نیاز به توجه و بهینه سازی بیشتری دارند. بعضی از سرورها محدودیت پهنای باند دارند و شما برای دسترسی به پهنای باند بیشتر نیاز دارید تا با خرید از سرویسهای شرکت مربوطه پهنای باند خود را افزایش دهید.

هر یک از این بخش ها را می توانید با تعداد کلیک ها ، برداشت ها و میانگین های موقعیت طبقه بندی کنید و گزارشات مربوطه را دریافت نمایید.

تبادل لینک سه طرفه

موقعیت سایت شما در نتایج جستجو نیز بر تعداد کلیک ها تاثیر می گذارد. موتورهای جستجو از طریق ربات ها و خزنده ها می توانند محتوای صفحات سایت را بخوانند و اگر کلمات کلیدی در سئو دقیق باشند، به رتبه سایت شما کمک می کند.

سئو چت روم

معمولا در تولید محتوای متنی برای وبسایت، در هر صفحه حدود ۵۰۰ کلمه تا ۲۰۰۰ کلمه استفاده میشود. وقتی عکس به صورت فایل در یک صفحه لود شود، مرورگر می تواند آن عکس را کش کرده و برای دفعات بعد برای بارگذاری عکس به سرور درخواستی ارسال نکند و عکس را از کش لوکال بارگذاری کند.

سئو دسته بندی

پس از این مورد می توانید به قسمت Pages بروید تا ببینید چه صفحاتی دقیقا برای چه کلمه کلیدی رتبه بندی شده اند. شما از این اطلاعات می توانید چیز هایی در مورد عملکرد وب سایت ، عناوین صفحات و توضیحات متا بدست آورید.

نرم افزار افزایش بازدید سایت رایگان

وب سایت هایی مانند گوگل ، فیس بوک و ویکی پدیا از جمله سایت هایی هستند که دارای دامین آتوریتی 100 هستند .

نمایش رتبه سایت

خوب همانطور که طبق عکس می بینید برای فشرده سازی فایل های از قبیل PNG و SVG و GIF و PDF باید روی دکمه های مورد نظر کلیک کنید.

با کلیک روی دکمه add a new property می توانید وب سایت مورد نظر خود را اضافه کنید. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی روی یک یا چند عکس همزمان کار میکنید، بعضی عکسها با زمینه سیاه یا سفید مشاهده میشوند.

بهبود رتبه الکسا Rankirani

برای مثال اگر وب سایت با https نوشته می شود و یا بدون www نوشته می شود، آدرس اینترنتی صحیح را وارد کنید. شما هنوز نمی دانید کدام صفحات برای کدام کلمات کلیدی رتبه بندی شده اند .

برای دیدن اینکه کدام صفحات برای کلمه کلیدی هاصی رتبه بندی شده اند می توانید بر روی خط کلمه کلیدی کلید کنید.

در برگه Performance یا عملکرد می توانید اطلاعاتی در مورد این که وب سایت شما در چه صفحاتی و چه کلمات کلیدی قرار دارد را بررسی کنید.

عکس در سئو

CTR یا نرخ کلیک به شما می گوید چند درصد از افرادی که سایت شما را در نتایج گوگل مشاهده کرده اند ، روی لینک وب سایت شما کلیک کرده اند.

میزان کلیک هایی که در این قسمت می بینید به شما می گوید که چند بار در نتایج جستجوی گوگل ، افراد بر روی سایت شما کلیک می کنند.

همان گونه که در مقالت پیشین طراحی سایت نیز ذکر گردید ، اسپایدرها در موتورهای جست و جو به صورت دائمی به کاوش و ایندکس صفحات طراحی وب سایت ها می پردازند.

این افزونه به شما امکان می دهد ورودی ها را در نقشه سایت سفارشی کنید و همچنین به شما امکان می دهد یک نقشه سایت خارجی به وب سایت خود اضافه کنید.

بک لینک رایگان کامنتی

در ادامه به ثبت سایت در گوگل وبمستر میپردازیم. در همین زمینه میتوانید از آموزش شناساندن سایت به گوگل استفاده کنید.

ما در انجام پروژه های سئو کاربران خود، از رپورتاژ ها کمک میگیریم، اما بعد از لینک بیلدینگ حرفه ای و نزدیک کردن تعداد و کیفیت بک لینک ها نسبت به رقبا…

ابزار ساخت سایت مپ

مرجع گذاری دقیق و عالی باعث بروز این اتفاق توسط گوگل شده است.باید به توصیه گوگل عمل کنید و هیچ کاری انجام ندهید.

اگر لینک سایت شما در ۳ صفحه اول نتایج گوگل قرار دارد، به طور خودکار تعداد بیشتری کلیک نسبت به صفحه های بعدی دریافت می کند. اگر از هر 4 مورد استفاده کنید بسیار خوب و عالی است پس به فکر فقط متن نباشید .

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *