نحوه ایجاد نقشه سایت XML برای وب سایت وردپرس خود – Tra-la-la-band.com

اگر یک سایت وردپرسی راه اندازی کردید، یکی از افزونه هایی که بعد از نصب وردپرس باید فعال کنید، پلاگین سئو وردپرس می باشد تا بتوانید شرایط سایت خود را برای قرار گرفتن در موتورهای جستجو بهینه کنید؛ اگر شما بهترین سایت هم داشته باشید ولی در موتورهای جستجو نظیر گوگل حضور نداشته باشید؛ انگار هیچ کاری نکرده اید.

Canonical در وردپرس

سیستم مدیریت محتوای مناسب و مطابق با استانداردهای گوگل میتواند یکی از عوامل کمک کننده به سئو سایت شما باشد.

برچسب متا توضیحات در HTML دربرگیرنده ۱۶۰ کاراکتر گزینه به کار گیری برای خلاصه کردن محتوای اینترنت کاغذ میباشد. متا لغات کلیدی نوع خاصی از متا تگ میباشند که در کد HTML یک کاغذ اینترنت ظواهر میگردند و به موتورهای کاوش نشان میدهند که قضیه برگه چه میباشد.

با استعمال از این قابلیت و امکان موتور های کاوش نرخ تغییرات صفحه های اینترنت را به دست میاورند و پس از خریداری کردن این نرخ تغییرات بهاین صفحه های برگشت می نمایند.

بدست آورن پیج اتوریتی

لینک و پیوند یا این که لینک یک پل میباشد در بین دو برگه اینترنت که با آن میتوان از شیت ای به شیت دیگر رفت.

Xml Sitemap Generator

متا تگ ها به عبارتی چیزی میباشد که توصیفگرهای محتوای پاره ای میباشند که به موتورهای کاوش میگویند که چه برگه ای دربارهی آن وجود دارااست. Pa نمی تواند فاکتور مناسبی برای تصمیم گیری باشد ، مگر اینکه فقط از همان صفحه ای که pa بالایی دارد لینک بگیرید.

Sitemap Could Not Be Read مشکل

اگر روزی هم تصمیم به حذف دستیار صوتی آمازون از کامپیوتر خود گرفتید، بهسادگی چند کلیک میتوانید آن را از قسمت apps در بخش Settings ویندوز ۱۰ پاک کنید، یا از روش سنتی add or remove programs استفاده کنید.

کلمه کلیدی چیست

موتورهای کاوش بعضی وقت ها از این جمله ها در حاصل کاوش به کار گیری می نمایند تا بازدیدکنندگان پیش از اینکه بر روی آن کلیک نمایند از یک کاغذ اطلاع دارا هستند.

برای مثال ممکن است با 25 سنت شما نتوانید حتی یک کلیک هم خریداری کنید . ممکن است بپرسید تاثیر عکس و تصویر بر سئو چیست ؟

بهینه سازی تصاویر برای سایت

گوگل نسبت به چند سال پیش بسیار باهوش تر شده و کاملا متوجه می شود که شما در حال سوء استفاده از کلمه کلیدی هستید و ممکن است تمام تلاش های شما را نادیده نادیده بگیرد.

افزایش رنک سایت در الکسا

در صورت استفاده بیش از حد و غیر طبیعی باعث ناراحتی آن دو موتور جستجو اول می شوید و در حدود 90 درصد بازدید سایت خود را از موتور جستجو از دست می دهید.

تعداد ورودی های گوگل، بینگ و باقی موتور های جستجو را رصد کنید. در ساخت وب سایت محبوبیت لینک و پیوند به تعداد تارنما های لینک و پیوند دهنده (لینک و پیوند های ورودی) به یک تارنما معلوم گفته می شود.

افزونه سئو گوگل کروم

محبوبیت لینک تحت عنوان یک عنصر اصلی برای موتورهای کاوش به کارگیری میگردد. یکیاز استراتژی های نادیده گرفته گردیده برای بهبود مرتبه بندی موتورهای کاوش، تولید اعتبار لینک و پیوند شماست.

امروزه بخش اعظمی از موتورهای کاوش برای ارتقاء محبوبیت دامنه که علاوه بر کمیت اطلاعاتی راجعبه کیفیت لینک و پیوند ها متمرکز گردیده اند. برای هاست دامنه های غیر از دامنه های ملی دات آی آر از پلانهای معمولی استفاده بفرمایید.

اپتیمایز کردن تصاویر سایت

آشنایی زیادی با زبان های برنامه نویسی php یا asp ندارم و فقط با وردپرس کار کردم.ممنون میشم اگه توضیحات دقیقی راجع به نحوه استفاده از قالب هاتون رو بدین.

بک لینک خارجی

متا رباط در واقع یک شناسه یا این که به عبارتی تگ میباشد که ترازو دسترسی موتورهای کاوشگر به صفحه های تارنما را تایین میکند. حال در سایت خود از Meta Keywords استفاده کنیم یا نه؟

افزونه رتبه الکسا برای کروم

2 موتور جستجو از Meta Keywords در رتبه بندی خود استفاده میکنند و دو موتور دیگر استفاده نمیکنند! آن دو موتور جستجو که از متا کیورد در رتبه بندی استفاده نمی کنند از مهم ترین موتورجستجوها هستتند که می توانند به شما بازدید زیادی بفرستند ولی Yahoo و Ask هم زیاد مهم نبوده و از طرف دیگر بازدید زیادی به سایت شما (حداقل سایتهای فارسی) نمیفرستد.

بررسی رتبه در گوگل و یاهو

در موتورهای جستجوی گوگل و بینگ از متا کیورد در رتبه بندی استفاده نمیشود، ولی در موتورهای جستجوی یاهو و Ask استفاده می شود.

مقایسه هاست های ایرانی

و حداکثر استفاده متا کیورد را در سایت خود 5 مورد قرار دهید. البته یک قسمت دیگر هم فروش بک لینک است کاربرانی هم علاقه دارند با دریافت مبلغی لینک سایت های دیگران را در وب سایت خود قرار دهند و تا حدودی در حال حاضر این یک تجارت پول ساز است.

گوگل سعی دارد رضایت کاربران را جلب کند و تا زمانی که این مشکل وجود داشته باشد گوگل از متا کیورد در رتبه بندی خود استفاده نمی کند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *