نحوهی انتخاب کلمهی کلیدی هدف سئو – سون لرن

تمام هدف مجموعه آموزشی نتمارکو، آموزش سئو و راهنمایی کاربران در زمینه بهینه سازی وب سایت است که در حال حاضر معصل بزرگ ادمین ها و وب مسترهای سایت های تجاری و کسب و کار است.

کلمات کلیدی گوگل ادوردز

برخی از دیرکتوری های مخصوص این کار از بقیه معروف تر بوده و بهتر است که در ابتدا نسبت به درج وب سایت خود در آنها اهتمام بورزید. کارکرد این نوع الگوریتم به صورتی است که در کمترین زمان می تواند مترادف تمامی کلمات سرچ شده توسط شما را پیداکند و بدین ترتیب با دقت بیشتری شما را به سایت هدف می رساند.

در گراف دانش گوگل سعی می کند تمامی نتایج مرتبط با جستجوی شما که در کامل کردن اطلاعاتتان نقش دارند را نیز به شما نمایش دهد. افزونه های فشرده ساز تصاویر به شما این امکان را میدهند که به راحتی تصاویر را داخل وبسایت وردپرسی خود بهینه سازی کنید و در نتیجه سرعت سایت خود را افزایش دهید.

به عنوان مثال: وب سایت A که مخصوص یک رستوران است و لینکی از وب سایتش در وبلاگ یا وب سایت B قرار دهد که در حوزه علوم تغذیه فعالیت می­کند، یک بک لینک با ارزش، طبیعی و مرتبط ساخته که وب سایت A را تحت تاثیر قرار می­دهد.

استفاده بیش ازاندازه از کلمات کلیدی سبب می شد تا کاربر به سختی متن را مطالعه کند و محتوا نیز جذابیت خاصی برای کاربر نداشته باشد.

پس اگر می خواهید الگوریتم پنگوئن ساییتان را اوت نکند، بهتراست قبل از هرکاری به دنبال لینک های طبیعی برای سایت خود باشید.

قرار دادن عکس در کنار لینک سایت در نتایج جستجوی گوگل

البته گوگل بر اساس محتوای صفحه ای که تصاویر داخل آن به کار رفته شده نیز می تواند موضوع تصاویر را می فهمد. این الگوریتم کیفیت ارائه خدمات هریک از سایت های فروش اینترنتی را بررسی می کند و از گسترش سایت های تقلبی جلوگیری می کند.

شما هم اگر یک سایت فروش اینترنتی دارید، باید حواستان به این الگوریتم باشد. الگوریتم گورخر از انواع الگوریتم های گوگل محسوب می شود که وظیفه دارد روی سایت های فروش ایتنرنتی تمرکز کند.

الگوریتم پنگوئن چه سایتی را نامعتبر می شمارد؟ به هیچ عنوان کلمات کلیدی را در متن تکرار نکنید، این کار از جذابیت محتوای سایتتان کم خواهدکرد. همان طور که درابتدای معرفی این نوع الگوریتم بیان کردیم، پنگوئن به محض مواجهه با لینک اسپم سایت را از نتایج جستجو حذف می کند.لینک های اسپم برای کاربر آزاردهنده هستند و نتیجه دلخواه کاربر را به وی نمی دهند به همین دلیل نیز توسط الگوریتم های گوگل اوت می شوند.

دانلود آموزش Google Analytics

بررسی مختصری بر روی کاربر الکسا اجام می دهیم. انواع آن را درادامه بررسی می کنیم. در واقع، بک لینک یعنی دادن رای اعتماد به سایت موردنظر و توصیه به مخاطبان سایت مبدا برای بررسی و خواندن مطالبی که در سایت مقصد منتشر شده است.

توجه کنید این الگوریتم روی رتبه بندی سایت های مختلف دخالتی نمی کند تنها به گوگل کمک می کند تا بتواند بهترین نتایج را به کاربر نمایش دهد. زیرا ممکن است کاربران به دلیل عدم سازگاری صفحه سایت با صفحه ابزار خود و عدم مشاهده صحیح سایت، از سایت شما خارج شوند؛ بدین ترتیب علاوه دریافت رتبه بالا در موتورهای جستجو، مشتریان خود را نیز از دست خواهید داد.

ایران بلاگ با رتبه 20 هزار ایران ! اگر در سایت خود از لینک سازی نامعتبری استفاده کردید،می توانید با حذف این لینک ها دوباره اعتماد پنگوئن را کسب کنید.

مقاله سئو سایت

دقت داشته باشید شما درهمان ابتدا متوجه نمی شوید که توسط پنگوئن جریمه شده اید، بلکه ممکن است ترافیک سایت شما کاهش پیداکند و یا بعدها با پیغام لینک سازی نامعتبر روبه رو شوید.

این موارد می تواند نرخ پرش سایت را تاحدزیادی کاهش دهد. به همین دلیل الگوریتم پنگوئن امروزه این گونه سایت ها را از نتایج جستجو اوت می کند. زیرا این الگوریتم به دنبال این است تا همه کاربران بتوانند بهترین خرید اینترنتی را تجربه کنند.

انجام خدمات سئو سایت

از دیگر مواردی که به الگوریتم مرغمگسخوار کمک می کند تا بتوانید بهترین نتیجه را برگردانید، گراف دانش است. جستجوی معنایی برای نمایش بهترین جواب به الگوریتم مرغ مگسخوار کمک می کند.دقت کنید امروزه اگر شما یک عبارت را سرچ کنید، گوگل معنی کلمات مشابه را به خوبی درک می کند.

فایل Robots Txt مناسب وردپرس

مثلاً ممکن است ما در متمم خواهیم بدانیم که با کلمه مذاکره چند بار لینکهای مربوط به متمم نمایش داده شدهاند.

Top Paid To Click

لذا هیچ کلمه کلیدی تکراریای وجود ندارد. لذا آموزش تصویری طراحی سایت در کلیه جلسات مورد توجه ما بوده است.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاوره سئو.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *