معرفی سرویس گوگل ادوردز یا تبلیغات کلیکی گوگل

همچنین مانند متا تگ توضیحات، تاثیر مستقیمی روی سئو ندارد. استفاده از کلمه کلیدی از نوع Phrase این قابلیت را به شما می دهد که تبلیغ خود را کنترل کنید و همچنین کاربر باید دقیقا و به ترتیب کلمه کلیدی شما را جست و جو نماید.استفاده از کلمه کلیدی Exact باعث میگردد که فقط وقتی که کاربر کلمه کلیدی شما را جست و جو کرد تبلیغ شما نمایان شود .به ازای هر کلیک جست و جو گران از حساب کاربری شما مبلغ اندکی کاسته می شود.

تعداد سرچ یک کلمه در گوگل

مانند پستهای وبلاگی، ویدئو، عکس یا هر چیز دیگری! بسیاری از شما قیمت گذاری Rankwatch را دوست دارید، زیرا می توانید طرحی را براساس به روزرسانی های روزانه رتبه یا به روزرسانی های هفتگی رتبه انتخاب کنید و برای همان قیمت گذاری، می توانید کلمات کلیدی بیشتری را در برنامه به روزرسانی های رتبه هفتگی ردیابی کنید.

ولی اگر از CMS استفاده میکنید، باید پلاگین مربوط به آن را نصب کنید. به عنوان نتیجه کار، آنچه گوگل به شما ارائه میدهد، اگرچه شاید بیش از حد محدود باشد ولی به رایگان بودنش میارزد و به شما در فرایند تحقیق کلمات کلیدی کمک میکند.

افزایش سرعت ایندکس مطالب در گوگل

همانند تگ توضیحات، این تگ نیز تاثیری روی سئو ندارد ولی برای جذب کاربران مفید است. ایده اصلی این است که شما تا میتوانید بازدیدکننده حرفهای که نوار ابزار الکسا نصب کرده باشد به سایت خود جذب کنید.

بررسی تعداد صفحات ایندکس شده

استفاده از این تگ را توصیه میکنیم، زیرا هم باعث بالا رفتن نرخ کلیک شده و هم در صورت عدم استفاده، ممکن است خود فیسبوک تصویر بیربطی را انتخاب کرده و به نمایش بگذارد.

ابعاد تصویر : اگر ابعاد تصویر با محلی که قرار است در آن نمایش داده شود تناسب نداشته باشد، تصویر به صورت کشیده و بی کیفیت دیده خواهد شد.انگار شما طول ۲۰۰ پیکسل را بخواهید در ۵۰۰ پیکسل نمایش دهید.

دانلود قالب موزیک وبلاگ

تگ image تصویر کوچکی که هنگام به اشتراکگذاری لینکی در شبکههای اجتماعی نشان داده میشود را مشخص میکند. میتوانید مهمترین جمله یا هدف محتوای خود را بر روی تصویر بگذارید تا نرخ کلیک بیشتر شود.

WordPress Google Xml Sitemaps

اگر از گزینهی تصویر بزرگ استفاده کنید، مطمئن شوید که رزولوشن آن حداقل 280x150px بوده و سایز فایل بیشتر از یک مگابایت نباشد.

معمولا از این دو در زمان طراحی و کدنویسی یک سایت استفاده میشود. اگر قادر به این باشید که بک لینک برای سایت خود را با استفاده از ابزارهای آنالیز بک لینک دریافت کنید و استراتژی مناسبی برای آن پیادهسازی نمائید، به ایدههای جالبی در این مسیر دست خواهید یافت.

سئو وب ایران

معمولا بروز رسانی الگوریتم های گوگل نامنظم و بدون اطلاع قبلی صورت می گیرد ، هر چند گوگل با افرادی که سعی می کنند با دستکاری و استفاده از روش های نامتعارف نتایج رتبه بندی را تغییر دهند مقابله می کند.

برای اینکه بتوانید مطالب خود را با سرعت بیشتری در گوگل ایندکس کنید می توانید از دو روش زیر استفاده کنید.

نکته: اگر از این تگ استفاده نکنید، فیسبوک به صورت پیشفرض نوع محتوای شما را وبسایت در نظر میگیرد. مقادیر پیشفرض برای این تگ، “index, مشاوره سئو follow” (همان “all”) هستند.

اگر از این تگ استفاده نکرده باشید، توییتر به صورت پیشفرض «Summary» را انتخاب میکند. فایل HTML: فایل HTML را در وبسایتتان بارگذاری کنید.

ثبت مطالب در گوگل

این نوع از تگهای متا میتوانند رفتار موتورهای جستجو در ایندکس و crawl کردن را کنترل کنند.

۱. از ابزار سئوی یکسانی (برای مثال Google Analytics) در وبسایتهای خود استفاده نکنید، این کار ردپاهایی را بجا میگذارد که به راحتی قابل تشخیص هستند. با استفاده از پلاگین Spee d Dial 2 میتوانید صفحه خانه کروم (اولین صفحه ای که پس از باز شدن بالا می آید) را شخصی سازی کنید.

محصولات پرفروش آمازون

این تگ نوع محتوایی را که به اشتراک میگذارید، مشخص میکند. این تگ همانند og:url نحوهی تنظیم canonical URL را برای محتوایی که به اشتراک میگذارید، مشخص میکند.

زیرا به گوگل میفهماند که کدام URL آدرس اصلی است. من به اشتباه در قسمت Removals لینک اصلی سایت رو حذف کردم..

تجزیه و تحلیل وب سایت یکی از راه های شناسایی عوامل کاهش رتبه سایت است.

این تگ همانند og:type است و نوع محتوایی که به اشتراک میگذارید را مشخص میکند. این تگ شباهت بسیاری به متا تگ توضیحات در HTML دارد و توضیحاتی را در مورد محتوای صفحه بیان میکند با این تفاوت که به جای اینکه در صفحهی نتایج موتورهای جستجو نشان داده شود، در زیر عنوان لینک محتوا در فیسبوک ارائه میشود.

بررسی جایگاه کلمات کلیدی در گوگل

این جدول تعداد و نحوه استفاده کلمات کلیدی بهکاررفته در تگ عنوان، متاتگ توضیحات و سرفصلهای صفحه را نشان میدهد. نکته: اگر از سیستم مدیریت محتوایی مثل وردپرس استفاده نمیکنید، باید این تگ را برای تمام صفحات خود تنظیم کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *