معرفی الگوریتم Payday Loan گوگل ؛ تهیه و تنظیم توسط فناوری اطلاعات زیفا

و اهمیت سئو برای مدیران چیست ؟ این موضوع باعث می شود این الگوریتم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار شود.

افزایش رتبه گوگل سایت

با توجه به اینکه برای هر سایتی جایگاه های نخست گوگل حائز اهمیت بوده، لذا اغلب مدیران سایت ها جایگاه هایی که در اختیار داشته را باید به طور منظم چک کنند.

Seo Friendly Images

توضیحات متای هر صفحه، باید به شکل هوشمندانه کلیدواژههایی را دربرداشته باشد، که آن صفحه هدف گرفته است. زیرا این الگوریتم ها پس از تحقیق و پژوهش های فراوان به وجود می آیند.

دلیل به وجود آمدن الگوریتم رقص گوگل چیست؟ شاید این سوال در ذهن بسیاری از صاحبان سایت های اینترنتی و یا حتی افرادی که در حوزه بهینه سازی سایت فعالیت می کنند، به وجود بیاید که واقعاً الگوریتم رقص گوگل چکار می کند؟

افزایش ورودی سایت

یکی از مشکلاتی که بسیاری از صاحبان سایت های اینترنتی و یا حتی متخصصین بهینه سازی سایت دارند، عدم اطلاعات کافی برای نحوه واکنش در صورت مواجه شدن با الگوریتم رقص گوگل می باشد.

تاثیر Iframe در سئو

زیرا چنین کارهایی هیچ نتیجه ای در تغییرات ناشی از الگوریتم مشاوره سئو رقص گوگل ندارند. در حقیقت این تغییرات یک امر طبیعی بوده و هیچ گونه جای نگرانی بابت این تغییرات وجود ندارد.

عدم عملکرد این سیستم تاکنون بدلیل اینکه گوگل برای عملکرد درست این سیستم نیاز به ثبت کوکی در مرورگر کاربران دارد و تضمینی برای اینکه کاربر این کوکی ها را حذف نکند وجود ندارد، باعث شده است، که برخی از سایت ها برای گرفتن بک لینک تکیه و تمرکز خود را بر تعداد بگذارند و نه کیفیت، ولی خوشبختانه امروز میتوان با اطمینان گفت که گوگل برای سایت هایی که با این روش رتبه ای در گوگل گرفته اند، به هیچ عنوان ارزشی قائل نیست و به محض اینکه رقیبی با چند بک لینک معتبر از راه برسد رتبه ها جابجا خواهند شد.

افزایش رنکینگ گوگل

متأسفانه، هیچ فرمولی برای نوشتن یک تبلیغ بینقص وجود ندارد (اگر وجود داشت، همه از آن استفاده میکردند). بدین ترتیب شرایط یکسان برای همه صفحات اینترنتی جهت گرفتن جایگاه مهیا می شود.

بدین ترتیب نیاز است تا الگوریتم رقص گوگل یا Google Dance به خوبی معرفی شود، تا هم صاحبان کسب و کار های آنلاین و هم متخصصان سئو سایت بتوانند از آن بیشترین بهره ممکن را ببرند.

این کار تعداد زیادی بازدیدکننده را به سمت سایت شما روانه میکند و در ارتقای رتبه الکسا شما موثر است.

بدست آوردن رتبه گوگل سایت

از آنجا که ممکن است در موارد بسیار زیادی الگوریتم گوگل دنس باعث افت جایگاه یک صفحه اینترنتی شود، اغلب افراد در صورت مواجه شدن با الگوریتم رقص گوگل، به سراغ موضوعاتی مانند ویرایش محتوا و یا در برخی مواقع حذف آن و یا حتی اقدام به خرید بک لینک می روند، اما این چاره کار نیست.

بهینه سازی تصاویر سایت

روش دیگر برای اشتراکگذاری موقعیت مکانی فعلی خود، بهرهمندی از نقطهی آبی و گزینهی Share Your Location مربوط به آن است. این وب سایت حتی برای شما مشخص می کند کاربر دقیقا از کدام قسمت سایت، از اسکرول کردن دست کشیده و صفحه را ترک کرده است.

حتی افزونه هایی برای سئو تصویری وردپرس نیز وجود دارند که بهترین آن ها افزونه وردپرس سئو خودکار تصاویر است.

با فعال کردن این گزینه از این به بعد هر تصویری که آپلود میکنید، بصورت خودکار بهینه سازی می شود.

انتشار پست مهمان

بسیاری از مدیران وب سایت ها علاقه مند به استفاده از سئو سیاه هستند زیرا هم ارزان است و هم اینکه در مدت زمان کوتاهی نتیجه می دهد . اگر در یک روز position ای برای جایگاه سایت شما ثبت نشده بود یعنی اینکه در آن روز در نتایج جستجو نبوده اید .

آموزش تصویری ثبت سایت در گوگل وبمستر

زیرا احتمال ارتقاء جایگاه و یا تنزل جایگاه در نتایج گوگل به خاطر وجود الگوریتم رقص گوگل، برای همه سایت های اینترنتی وجود دارد.

زیرا اغلب افراد از این الگوریتم اطلاعی نداشته و یا به خوبی با نحوه کار آن آشنایی ندارند. شما با بررسی ترافیک سایت میتوانید نتایج الگوریتم های جدید را بر روی سایت خود ببینید.

معمولا هر کدام از الگوریتم هایی که گوگل به وجود آورده، وظیفه دارد کمک کند تا نتایج بدست آمده برای سرچ های مختلف از طرف کاربران، بهترین و نزدیک ترین سایت ها به نیاز مخاطب باشند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *