معرفی ابزارهای حرفهای برای آنالیز و تحلیل سئوی سایت

یکی از دیگر پلاگین های سئو مانند Yoast است. پس وقتی شما به کلمه کلیدیتان لینک به یک صفحه دیگر میدهید، عملا اعتبار آن مقاله را از بین بردهاید. بخشی که دیگران شما را پیشنهاد می کنند و گوگل این پیشنهادات را در نتایج جست و جوی خود تاثیر می دهد تا سایت شما رتبه خوبی داشته باشد.

سایت مپ در یواست

1-حتما روی کامپیوتر خود فیلترشکن نصب کنید.به این دلیل روی نصب فیلترشکن تاکید می کنم چون این سایت فیلتر است و در حالت عادی و بدون استفاده از فیلترشکن نمی توانید وارد آن شوید.

درج پست مهمان

از کجا می دانید که یکی از رقبای موجود که مثلا در اخر صفحه یک قرار دارد، سیاست های کاری خود را ارتقاء نمی دهد؟ از اینجا به بعد شما یاد میگیرید تا سایت رقیبان خود را بررسی کنید تا بفهمید از چه کلمه های ورودی می گیرند!

افزایش رتبه الکسا سایت

به این صورت که مثلا اگر کلمه کلیدی “خرید بک لینک را ثبت کرده باشید و سایت شما رتبه ی 45ام باشد سیستم بکوریتی بررسی می کند و اگر رتبه 45 به 44 یا 46 تغیییر کرد فورا به شما اطلاع رسانی کند .

دقت شود که ثبت سایت در الکسا همچون گذشته دیگر رایگان و نامحدود نیست و فقط میتوانید با وارد کردن اطلاعات شخصی و بانکی به مدت یک ماه به صورت محدود از امکانات آن استفاده کنید.

افزونه الکسا برای فایرفاکس

همان طور که در تصویر مشاهده می کنید در بالا یک قسمتی وجود داره که شما می توانید بازه زمانی را تغییر دهید و آنرا بلند تر یا کوتاه تر یا در یک ماه مشخص محدود کنید .

6. روی دکمه GET RESULTS کلیک می کنیم تا نتیجه را مشاهده کنیم. پس رو آن کلیک می کنیم. 4. در این فسمت انتخاب های پیشفرض را هم حذف می کنیم و بهتره هیچ انتخابی را انجام ندهید و روی save کلیک کنید.

صفحه چندم گوگل هستیم

حالت دوم برای کسانی هست که می خواهند تبلیغات انجام بدهند و کلمات کلیدی را وارد کنند تا یک پیش بینی به دست بیاورند که چه مقدار باید هزینه کنند و با این هزینه چه مقدار کلیک و چه مقدار ورودی به دست می آورند.

1. شما در این قسمت باید کلمات کلیدی مورد نظرتان را وارد کنید. این ابزار رایگان بخشهای مختلفی دارد و گزارشهای کاملی را در اختیار شما میگذارد. با استفاده از این ابزار میتونید محتوای جدیدی که شامل کلیدواژه مورد نظرتونه پیدا کنید.

این ابزار آنالیز سایت به بررسی سئو، سرعت سایت، شبکه های اجتماعی می پردازد و به همراه اسکرین شاتی که از کل سایت شما ارائه می دهد، پیشنهاداتی هم به منظور بهبود جایگاه سایتتان در گوگل ارائه می دهد.

نرم افزار بک لینک

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاور سئو.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *