متای کلمات کلیدی دیگر در سئو تاثیری ندارد؟

همانند هر استراتژی بازاریابی محتوا سئو شده داشتن داده های سخت در پشت برنامه محتوایی نیز امری کلیدی به شمار می رود.

بهترین افزونه نقشه سایت وردپرس

الگوریتم Google با دقت طراحی شده است تا در هر جستجویی که یک شخص انجام می دهد، معتبرترین و با ارزش ترین نتایج را ارائه دهد.

اگر یک موتور جستجو صفحه وب شما را در موقعیت اول قرار دهد ، رتبه وب سایت شما شماره 1 خواهد بود و به عنوان صفحه ای با بالاترین رتبه فرض می شود.

خرید ترافیک الکسا

در نهایت میتوان به اطلاعاتی مانند کل ساعت و مسافت مورد نیاز برای پیمودن تا مقصد دست یافت.متأسفانه مسیریابی برای حالت حمل و نقل عمومی، دوچرخهسواری و تاکسی آنلاین در کشور ایران امکانپذیر نخواهد بود.

رتبه یک گوگل

به طور کلی میتوان گفت که افزونههای سئو به شما کمک میکنند تا محتواهای خود را برای کاربران و موتورهای جستوجو بهینه سازی کنید و به این ترتیب مخاطبان و ترافیک بیشتری را به وب سایت خود هدایت کنید؛ در صورتی که چنین فرآیندی بدون استفاده از افزونهی سئو، بسیار دشوار خواهد بود.

۲٫ در صفحه ظاهر شده شروع کنید به نوشتن تک تک کلمات کلیدی که می خواهید رتبه سایت خود را در نتیجه جستجوی آن ها توسط کاربران در گوگل ببینید و بعد از وارد کردن هر کدام از آن ها بر روی دکمه Add کلیک کنید تا به لیست کلمات کلیدی انتخاب شده شما اضافه شود.

بدست آوردن کلمات کلیدی سایت

تغییر نقطهی شروع حرکت یا مقصد: بهطور پیشفرض نقطهی شروع حرکت در زمان بهرهمندی از حالت مسیریابی، موقعیت مکانی فعلی کاربر است.

اموزش سئو سایت

گزینههای موجود در این بخش، بسته به نوع وسیلهی نقلیهی و حالت مسیر انتخابی در بخش Directions تغییر خواهند کرد. برای تغییر این نقطه باید مراحلی که در ادامه شرح میدهیم، دنبال کنید.

بررسی اسپم شدن سایت

بهمنظور مشاهدهی فهرست مسیرهای رانندگی، پیادهروی، حمل و نقل عمومی یا دوچرخهسواری کافی است که روی صفحهی شناور پایین ضربه بزنید یا STEPS & PARKING را لمس کنید. برای مسیریابی در حالت حمل و نقل عمومی ابتدا باید یک مسیر را انتخاب کنید و روی نوار سفید ضربه بزنید.

1000 بک لینک رایگان

در ادامه باید از گوشهی پایینی سمت راست گوشی و صفحهی اطلاعاتی شناور، دکمهی آبیرنگ Directions را بزنید. به منظور شناختن یک عبارت به عنوان یک کلمه کلیدی تکی توسط موتور جستجو ، شما می بایست از کاما انگلیسی استفاده نمایید.

اجتناب از بزرگراه، عوارض راهداری و کشتیرانی: برای این منظور باید پس از لمس آیکون Directions و مشخص کردن مسیر، روی یکی از مسیرها مانند رانندگی (Drive) ضربه بزنید. برای این منظور ابتدا لازم است روی دکمهی مشاوره سئو Directions ضربه بزنید.

افزایش رتبه گوگل

در هر صورت بعد از مشخص کردن مبدأ و مقصد مورد نظر میتوانید روی یکی از آیکونهای مربوط به ۴ حالت اول یادشده و در برخی از موارد روی حالت تاکسی آنلاین ضربه بزنید.

ثبت سایت در موتور جستجو یاهو

در این صورت از انتخاب شدن مسیرهایی که شامل موارد یادشده است، اجتناب خواهد شد. مسلما قوانین سئو ثابت هستند و قرار نیست سئوی یک سایت فروشگاهی قوانین متفاوتی از سئوی یک سایت غیر فروشگاهی داشته باشد و در سئوی یک فروشگاه اینترنتی نیز، همچنان باید به قوانین سئو پایبند باشیم.

هنگامی که یک وبسایت به صفحه اصلی سایت شما و یا یکی از صفحات دیگر آن لینک میدهد به این بک لینک گفته می شود.

بهترین افزونه ساخت سایت مپ

پس تا جای ممکن در صفحاتی که نیاز نیست، از کنونیکال استفاده نکنید. استفاده از لوکیشن من برای مجموعه ها بسیار مهم و حتی می توان گفت حیاتی است. پس از اتمام کار میتوانید روی پایان (Done) ضربه بزنید.

حالا برای اجتناب از بزرگراهها (Highways)، راههای دارای عوارض (Tolls) و کشتیها (Ferries) باید تیک مربوطه را بزنید.

سپس آیکون سه نقطهی عمودی واقع در گوشهی سمت راست بالایی را لمس کنید و روی گزینههای مسیر (Route options) ضربه بزنید. در راهکار اول باید آیکون آبیرنگ شروع (Go) واقع در گوشهی پایینی سمت راست صفحه را لمس کنید.

سرتیفیکیت الکسا

سپس باید بعد از مشخص کردن نقطهی شروع و مقصد، آیکون سه نقطهی عمودی واقع در گوشهی سمت راست بالایی را لمس کنید.

سئو کلمه کلیدی

با این وجود، نسخه رایگان افزونه WP Smush بیش از یک میلیون نصب فعال داشته و امتیاز کامل ۵ ستاره را از کاربران وردپرسی گرفته است.

پس از ثبتنام یک پنل کاربری قدرتمند با امکان مشاهده و تحلیل آمارهای بازدید در اختیار کاربران قرار گرفته و تمام فرایند اجرایی به صورت خودکار از طریق ایمیل به کاربر اطلاع داده میشود.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *