لینک های فالو (Dofollow) و نوفالو (Nofollow)

ویکی دمی به شما توصیه می کند که هم به لحاظ فنی (سئو) و هم به لحاظ رعایت اخلاق حرفه ای، ولو در فضای مجازی، هرگز از روش کلاه سیاه برای ساخت بک لینک استفاده نکنید.

بررسی بک لینک های سایت

در ساخت لینک به روش کلاه سیاه، سایت ها از یک سری روش های غیر قانونی و غیر مجاز برای گرفتن لینک استفاده می مشاور سئو کنند. به همین دلیل لینک درون پست های مهمان در رتبه بندی وبسایت وابسته به اعتبار سایت پذیرنده پست مهمان است.

ساخت کمپین در گوگل ادز

هنگامی که یک وبسایت از تگ nofollow استفاده میکند، در واقع به موتورهای جستجو اطلاع میدهد که این لینک نباید در محاسبه رتبه صفحه یا PageRank در نظر گرفته شود.

کاهش رتبه الکسا Rankirani

دستورالعمل بالا برای زمانی مناسبه که در حال توسعه یک وب سایت جدید هستین و نمی خواین موتورهای جستجو صفحاتی که هنوز کامل نشدن رو ایندکس کنن.

ثبت سایت در الکسا

اما هنوز اکثر فعالان وب، همان نام قدیمی را ترجیح میدهند و به کار میبرند. اگر خودتان هنوز نمیدانید که چط.ر، سایت های مرتبط با بک لینک را پیدا کنید، یکی از بهترین راهها، خرید بک لینک با کیفیت و قوی بوده که هم به رشد سایت شما کمک می کند و هم اینکه شما با این کار فضاهای لازم برای بک لینک ساختن را یاد می گیرید.

سئو سایت بر پایه های کلمات کلیدی استوار می گردد و اساس کار سئو عملا کلماتی است که با استفاده از آن ها می توان جایگاهی مطلوب را در گوگل کسب کرد.

افزایش رتبه سایت رایگان

اگر فهرست رقبای خود را ذخیره کرده باشید، می توانید از منوی کشویی برای اجرای خودکار تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی رقبا برای فهرست خود استفاده کنید.

تخصصی ترین مرکز سئو

۲. تعداد نتایج گوگل برای کلمات کلیدی انتخابی را بررسی کنید . شما میتوانید با مطالعه این وب سایت ها و انجمن ها متوجه شوید که معمولا نیاز کاربران چیست و سپس بر اساس آن به دنبال کلمات کلیدی مورد نظر بگردید.

در واقع تنظیمات پیش فرض آن مناسب هستند، فقط کافیست که این افزونه را نصب کنید تا سایت شما بیش از پیش بهینه شود. اگر که تا به حال موفق نشدید ، کاهش رتبه الکسا داشته باشید می توانید از متخصصان این حوزه کمک بگیرید.

رتبه با توجه به عملکرد شما در پارامترهای مختلف میتوانند تغییر کرده بهبود یابد و یا بدتر شود. بدین ترتیب با یک تیر دو نشان زده اید: هم به ارتقاء سایتتان در رتبه بندی گوگل کمک کرده اید و هم در آستانۀ ساخت بک لینک موفق و مؤثر قرار گرفته اید.

پشتیبانی سئو سایت

منظور از سئوی داخلی سایت، رعایت اقداماتی است که گوگل برای داخل سایت شما نیز تعریف کرده است؛ مثل محتواهای مرتبط و حرفه ای، دسته بندی محتواها، بهینه سازی دسته بندی ها و کدهای سایت، بهینه سازی منوها و صفحۀ اول (home page)، رعایت صحیح لینک سازی، مبادلۀ لینک با منابع و لینک های جهانی و …

حذف سایت مپ از گوگل

شما سعی کنید با ایجاد محتواهای حرفه ای و با کیفیت، به دنبال ایجاد بک لینک های کلاه سفید باشید. لینک سازی به روش کلاه خاکستری، حالتی مابین روش های سیاه و سفید است.

وبلاگ با دامین اتوریتی بالا

معمولاً بک لینک های روش کلاه سفید، بر اساس محتوای با کیفیت مبادله می شوند. اما با توجه به اینکه این کار پیچیدگیهای خاص منحصر به خود را دارد، بهتر است که در ابتدا از لیست سایت های بک لینک رایگان شروع کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *