قدمبهقدم سایت خود را در گوگل وب مستر ثبت کنید! +تنظیمات پیشرفته ابزار وبمستر

در این مطلب پس از پاسخ به سوال های رتبه الکسا چیست؟ عبارات کلیدی طولانی چیست؟ به عنوان مثال هنگامی که شما یک کلمه کلیدی را به یک صفحه در سایت خودتان لینک میکتید، این نوع لینک اینترنال لینک یا لینک داخلی در نظر گرفته میشوند.

نکته های سئو

با استفاده از زبان نشانه گذاری Local businesses می توانید باکسی به عنوان نمایش اطلاعات شرکت یا کسب و کار در نتایج گوگل داشته باشید.

تعداد صفحات ایندکس شده

یکی دیگر از نشانه گذاری های schema امکان ارائه لیستی از برنامه ها و رویداد های مشخص است. بخش بازخورد کاربران یا امتیازی که آنها به وب سایت شما و محتوای درون آن می دهند، نشانه گذاری اسکیما دیگری است که می توانید از آن استفاده کنید.

به طور معمول اسکیما Recipes اطلاعاتی مثل امتیاز کاربران، زمان پخت و پز، روش آماده سازی و اطلاعات مربوط به تغذیه را شامل می شود.

حال این افزونه کاملا فارسی سازی و بهینه شده و شما میتوانید با استفاده از این افزونه مطالب خود را در گوگل ستاره دار کنید و همچنین یک سیستم رای گیری ستاره ای به سایت خود اضافه کنید.

همچنین حالت عکس قضیه بالا نیز امکان پذیر است. آنها با بسیاری از رنگ ها، سایه ها و الگو ها برای نمایش تصویر با وضوح بالا کار می کنند و محبوب ترین عکس در فضای دیجیتال است.

این گزینه در واقع منبع بازدید ها و نحوه ورود به سایت یا همان Upstream Sites می باشد. Web Master Tools یا همان کنسول سرچ گوگل، یک ابزار ارائه شده رایگان توسط گوگل برای وب مستران سایت است که آنها با کمک ابزار گوگل وب مستر تولز می توانند؛ متوجه شوند که گوگل سایت شما را چگونه میبیند.

بهبود رتبه آلکسا

به این ترتیب کاربر با مشاهده لینک وبسایت شما در جستجوی گوگل، به طور مستقیم به پاسخ خود خواهد رسید.

دانلود اموزش سئو

مشاهده پروفایل شبکه های اجتماعی در نتایچ گوگل: یک تگ اسکیمای دیگر که می توان از آن استفاده کرد، نمایش اطلاعات مربوط به پروفایل های شرکت در شبکه های اجتماعی است.

استراتژی لینک سازی خارجی

در این پایگاه جدید می توانید مطالعات آکادمیک و مقالات علمی را مشاهده نمایید. در اینجا شما می توانید رتبه الکسا سایت خود را پیدا کنید.

لینک بازنشانی پسورد به ایمیل شما ارسال خواهد کرد. با استفاده از افزونه WP Review Pro فارسی علاوه بر افزودن قابلیت امتیازدهی به مطالب توسط کاربران می توانید مطالب وبسایت وردپرسی خود را در نتایج گوگل ستاره دار کنید و با این کار وبسایت شما بسیار زیباتر از سایر سایت های رقیب جلوه خواهد کرد و بنابراین احتمال کلیک بر روی لینک وبسایت شما افزایش خواهد یافت و در نهایت ترافیک بیشتری را از آن خود می کنید.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *