قالب ووکامرس – وردپرس بیگی کالا

افزونه Rank Math Pro یک پلاگین قدرتمند برای سئو وردپرس بشمار میرود. پس اتمام عمل نصب منوی به نام Advanced iFrame به منوهای دیگر پیشخوان وردپرس شما اضافه خواهد شد.

نمایش پیج رنک گوگل

یکی از الگوریتم های گوگل به نام گوگل دنس (google dance)، وظیفه ای بسیار جالب بر عهده دارد. کتاب سئو برایان در سال ۲۰۱۷ به روز شد و شامل تمام موارد مهم، از جمله چهار مورد مورد جالب و تکنیک های پیشرفته لینک بیلدینگ است.

با اینکه این تگها در ابتدا اطلاعات مربوط به سند را نشان میدادند اما در اصل برای این به وجود آمدهاند که موتورهای جستجو از آنها برای صفحات و نمایش نتاج آنها استفاده کنند.طولی نکشید که وجود این تگها باعث ایجاد مشکلاتی شد و بعضی از طراحان وب سایت از انها سو استفاده کردند به همین دلیل بسیاری از متا تگها یی که قبلا مورد استفاده قرار می گرفتند امروزه دیگر کاربردی ندارند.

برای مدیران وب سایتها و متخصصان سئو، موتورهای جستجو، پلی برای هدایت ترافیک بیشتر به سایت هستند و از آنجایی که گوگل، مهمترین و قدرتمندترین موتور جستجو است، بدیهی به نظر میرسد که همه بیشتر روی آن تمرکز کنیم.

ما تمایل داریم در همه موارد از واژه “کلمات کلیدی” استفاده کنیم، اما منظور تنها کلمات تک واژهای نیست بلکه عبارات کلیدی را هم در بر میگیرند.

مثال رایجی که بسیاری در مورد بک لینک ها این است که در واقع، اگر سئو را به یک صفحه شطرنج تشبیه کنیم، بک لینک ها همانند مهره ها خواهند بود.

قبل از اینکه توضیح فرآیند تحقیق کلمات کلیدی را شروع کنیم، بیایید به مفاهیم پشت آن نگاه کنیم. تحقیقات کلمات کلیدی اولین قدم برای فرآیند کپی رایتینگ و یک قسمت مهم از استراتژی سئو است.

پلاگین Rankie برای هر یک از کلماتی که وارد می کنید آمار را بصورت دقیق به شما ارائه خواهد کرد تا وضعیت سایت خود را در هر یک از کلمات کلیدی بدست بیاورید.

برای مثال “سئوی وردپرس” و یا ” پلاگین آنالیز گوگل”هر کدام یک کلمه کلیدی است. ” کاملا واضح است که متای کلمات کلیدی از دیدگاه سئو کاملا از بین رفته است و اهمیت و ارزشی ندارد.

بازدید رایگان بهبود رتبه الکسا

پس می توان گفت هنگامی که از کاهش رتبه الکسا ایران صحبت می شود منظور این است که نسبت به سایت های دیگر از محبوبیت بیشتری برخوردار باشد . تحقیقات کلمات کلیدی میتواند به شما در دریافت رتبه در موتورهای جستجو از طریق یک لیست گسترده کمک کند.

بهینه سازی تصاویر ورد پرس

اگر متنتان را برای این عبارت بهینه کنید، بطور حتم در موتورهای جستجو برای این عبارت رتبه بالای خواهید گرفت در حالی که با این عبارت ترافیک زیادی را ایجاد نخواهیدکرد و مشتریان بالقوهی بسیاری را از دست میدهید.

یکی از فاکتور های مهم در بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (SEO) ایجاد نقشه سایت یا Sitemap مناسب است. هم برای موبایل و هم دسکتاپ شما باید دائما سرعت سایت خود را بررسی نمایید و آن را بهبود ببخشید.

کتاب گوگل ادز

کلمات کلیدی متمرکز، کلمات یا عبارتی هستندکه میخواهید صفحات سایتتان از آن طریق پیدا شوند. به جای آن بایستی بیشتر به محتوایی که در سایتتان قرار گرفته اهمیت دهید. همچنین بایستی زمان زیادی را در جستجوی کلمات کلیدی با ارزش باشید.

روش های بهبود رتبه الکسا

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاوره سئو ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *