فروش بک لینک

اما اکثر کارشناسان سئو در لیست آپدیتهای بزرگ الگوریتم گوگل جایی برای گوگل دنس در نظر نمیگیرند و رقص گوگل را جزو الگوریتمهای مهم مانند پاندا و پنگوئن و مرغ مگسخوار نمیدانند.

ربات ساخت بک لینک

به عبارت سادهتر، خرید دامنه برای بهبود سئو سایتتان به عنوان گریبینگ دامین یا همان گرفتن دامنه شناخته میشود.

بطور خلاصه می توان گفت ، هرچقدر خرید بک لینک به ازای پرداخت هزینه ، واضح و مستقیم بوده و از یک الگوی تکراری تبعیت کند ، احتمال جریمه سایت توسط گوگل نیز بیشتر خواهد بود.

همانطور که احتمالا متوجه شدهاید، تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز برای کاربرانی که در مراحل تحقیق و خرید قیف بازاریابی دیجیتال هستند خیلی مفید است.. همچنین این الگوریتم با کلمات کلیدی شامل اصطلاحات مستهجن و یا لغات خلاف عفت عمومی مبارزه نموده و آن ها را از موتور جستجوی گوگل حذف می نماید.

دوره جدید آموزش گوگل آنالیتیکس توسط شرکت گوگل تهیه شده و شامل آخرین تغییرات گوگل آنالیتیکس (تا زمان انتشار آن در سایت جیادز دات کام) میباشد.

Deliver by Timezone : با این ویژگی میلرلایت می توانید بر اساس زمان های منطقه ای ایمیل ارسال کنید، با استفاده از این ویژگی می توانید مطمئن شوید که مخاطبان در سراسر چهان، ایمیلها را در زمان مناسب دریافت میکنند.

سایت بهینه سازی تصاویر

تنها کافی است RSS خود را وارد کنید و زمان ارسال (روزانه، هفتگی، ماهانه) و تعداد پستها را مشخص کنید.

Google تاریخ آخرین به روزرسانی مقاله را در نتایج جستجوی خود نشان می دهد.البته در صورتی که این تنظیم غیر فعال نکرده باشید.

برای ارسال مجدد ایمیل به منظور کسب بهترین نتیجه می توانید عنوان یا بخشی از ایمیل را تغییر دهید و یا علاوه بر تغییر موارد ذکر شده کمپین را بیشتر شخصی سازی کنید برای مثال در ابتدای ایمیل از عبارات شخصی استفاده کنید .

با استفاده از این ویژگی به مخاطبانی که ایمیل را باز نکرده اند یا کلیک نکرده اند، می توانید به صورت خودکار و مجدد ایمیل ارسال کنید، با این کار نرخ باز شدن ایمیل را تا 30 درصد افزایش دهید.

خدمات سئو فروشگاهی

با مشاهده گزارش ها می توانید نتایج تبلیغات خود را مشاهده کنید که چه تعدادی ایمیل شما را مشاهده کردند و آیا آن موضوع و متن ایمیل برای آن گروه ارسالی مناسب بوده است یا خیر .

نشان دادن رتبه سایت در گوگل

در صورتی که نوع کاربری مورد نیاز خود را پیدا نکردید، Custom user را انتخاب کنید و گزینههای مورد نیاز خود را تیک بزنید. به صفحاتی که تگ noindex را دادهاید بهخوبی کار خود را انجام میدهند.

ما ده ها بار این راه ها را تست کردیم و هربار نتیجه گرفتیم و مطمئن باشید شما هم نتیجه خواهید گرفت و مهم این است که در صحنه ی رقابت ماندگار باشید و مثل برخی سایت ها که یک ماهه با هزاران روش به صفحه اول گوگل می آیند و یک شبه نیز از صفحه ی روزگار حذف می شود نیستید.

انکرتکست لینک سازی های داخلی سایت تاثیر گذار هستند اما نه به اندازه لینک های خارجی سایت.

سنگبری کی راد

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *