فایل Robots.txt چیست و نحوه استفاده از آن چگونه است؟

معمولا بسیاری از سایتها که رتبه پایینی در الکسا دارند ، از آن به عنوان یک مزیت و برتری نسبت به رقبا یاد می کنند. سئو در دسته بندی های مختلفی قرار دارد که در گام اول شما باید یک قالب کاملا سئو شده داشته باشید، منظور از قالب سئو شده رعایت کردن تمام نکات برای طراحی قالب می باشد بطوری که شما در قالب خود به ترتیب از تمامی هدینگ ها (از دستور های HTML می باشد) استفاده کرده باشید.

ابزار نمایش جایگاه سایت در گوگل

شما می توانید کلیدواژه ها را بر اساس محبوبیت و رقابتشان مرتبط کنید. با قرار دادن مطالب و به روز رسانی مداوم وبلاگ یا وبسایت و داشتن یک برنامه منظم، بسیار سریع می توانید بازدیدکننده واقعی سایت خود را افزایش دهید و برای همیشه از مزایای درآمدی آن استفاده کنید.

۱.محتوای خلاقانه : از ابتدای شروع اپدیت جدید گوگل به نام گوگل پاندا ( Google Panda ) یک موضوع میان تمامی افراد صاحب نظر مشترک بوده است و آن هم محتوای وبسایت و وبلاگ میباشد.

اما این پلاگین قدرتمند دارای تنظیماتی میباشد که ممکن است به سادگی از کنار آن عبور کرده باشیم. افزونه یواست به نحوهای طراحی شده است که تمامی مدیران سایتها از جمله مبتدی یا حرفهای بتوانند به سادگی از آن در جهت بهبود سئو سایت وردپرسی خود استفاده نمایند.

پرشین گیگ هم یکی از سایت اپلود فایل داخلی است که قبلا کاملا رایگان بود.

با جرات می توان گفت محتوا یکی از تاثیر گذارترین موارد در سئو سازی سایت محسوب می شود.

وب مستر یاهو

یکی از بزرگترین پیشرفت های گوگل، بررسی دقیق رفتار کاربران و روند درگیر شدن آن ها با سایت هاست. اطلاعاتی مانند حجم جستجوها، چالش ها در رتبه بندی، رقابت AdWords و CPC را دریافت خواهید کرد.

گوگل هم مانند شما فکر می کند و پس از شناسایی سایت هایی که بیش از اندازه از کلمات کلیدی استفاده می کنند آن ها را جریمه خواهد کرد. شمارش معکوس ظاهر می شود و پس از آن درخواست کد امنیتی می کند.

بک لینک رایگان از فروم ها

پس از اینکه سایت خود را مهیای افزایش بازدید سایت نمودیم باید از وضعیت بازدید هم با خبر شویم. البته هم اکنون سایت های بزرگی هستند که روزی ۵۰۰ هزار و بیشتر بازدید دارند.

این روند سبب می شود تا علاوه بر افزایش تاثیرگذاری بیشتر جستجوها، احتمال حضور سایت های پر بازدید در وب سایت هایی مانند الکسا ( در لیست Visited just before و Visited right after ) در صفحه وب سایت شما بیشتر شود.

تبلیغات ادوردز

طراحی سایت، برای صاحبان مشاغلی که به گسترش کسب و کار خود می اندیشند و به رصد رقبای خود می پردازند امکان پیشی گرفتن از رقبا را در اختیارشان قرار می دهد.طراحی سایت آنالیز سایت رقبا به صاحبان مشاغل در کسب و کار خود دید باز تر و جامع تری خواهد داد.

بهینه سازی قالب

البته توجه داشته باشید با این کار لینکهای داخلی وبسایت خودتان هم که در این صفحه وارد کردهاید، بی ارزش خواهد شد.

برای این کار نیاز نیست که دارای سایت یا وبلاگ باشید یا نیاز به قرار دادن کد یا واریز مبلغ نیست.

بنابراین محکم و با قدرت یک وبلاگ بسازید. به عنوان مثال اگر وبلاگ شما با تلاش و ارسال مطالب مفید موفق به جذب ۲۰۰۰ بازدیدکننده در روز شود شما از طریق کد پاپ آندر ۱۲ تومانی روزی ۲۴ هزار تومان درآمد کسب خواهید کرد.

در صورتی که وبسایتتان را در دایرکتورهای یاهو و DMOZ یا سایر دایرکتورهای ثبت کرده باشید، از تگهای عنوان و توضیحات ثبت شده در دایرکتورهای در نتایج موتورهای مشاور سئو جستجوگر جلوگیری میکند.

نسبت کد به متن

در صورتی در پستتان از لینکهای خارجی نامعتبر زیادی استفاده کردهاید میتوانید این گزینه را برروی nofollow بگذارید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *