عوامل موثر بر رتبه الکسا

بیشترین الگوریتم و ساختار رتبه بندی در الکسا بر اساس وزن ترافیکی است که به سمت سایت ارسال می شود. گاهی ممکن است وب سایت تا چندین ماه جایگاه خود را در الکسا پیدا نکند.

بالا بردن رنک سایت در الکسا

تکمیل خودکار (Auto-complete): در این بخش API مربوط به ویژگی auto complete گوگل در این ابزار ادغام شده است تا بتوان کلیدواژه های LSI بیشتری را به دست آورد. فعلا این قابلیت فقط در برخی از شهرهای ایالات متحدهی آمریکا قابل دسترس است و برای ذخیرهی مکان پارک نیازمند دستگاههای موبایل خواهید بود.

به علاوه، کاربران آیفون و آیپد در حال حاضر قادر به جستجوی مکانهای پارک نیستند.

با این حال میتوان از طریق لمس نقطهی آبی و زدن گزینهی Save your parking، اقدام به ذخیرهی مکان پارک مورد نظر کرد. کاربران علاوه بر آدرس و مختصات جغرافیایی، میتوانند با استفاده از پلاس کد (Plus Code) برای یافتن یک مکان یا به اشتراک گذاری آن اقدام کنند.

متا تگ Viewport

برای بهرهمندی از قابلیت یادشده، ابتدا باید اقدام به جستجوی نوعی از کسب و کار، رستوران یا مکان تاسف و سپس در بخش زیرین کادر جستجو، دکمهی More Filters را لمس کنید.

با بهرهمندی از این قابلیت میتوان مکانهایی مانند رستوران، کافیشاپ و دیگر محلهای مورد علاقهی خود را در کنار توضیحات و امتیازبندی آنها مشاهده کرد. گزینههای قابلیت فیلتر کردن نتایج جستجو برای تمامی زبانها و کشورها قابل دسترسی نیست.

با فیلتر کردن نتایجی همچون باز بودن استارباکس میتوانید فقط مکانهایی را که هماکنون به روی عموم باز هستند مشاهده کنید تا انتخاب مشاوره سئو راحتتری داشته باشید. با انجام این کار میتوانید برای سریعتر شدن روند جستجو، یکی از پیشنهادات را انتخاب کنید.برخی از جستجوهای شخصیسازی شده میتوانند فقط برای شما قابل مشاهده باشند.

بک لینک های یک سایت

در این آموزش قصد داریم کسب درآمد از طریق پاپ آندر برای کاربرانی که سایت ندارند و فقط از طریق موتورهای جستجو نظیر گوگل کسب درآمد می کنند معرفی کنیم.

کتاب سئو در وب

هنگامی که یک وب سایت با مطالب شما مرتبط باشد، لینک شما را به عنوان “link juice” معرفی می کند چنین لینک هایی اعتبار سایت را بسیار بالا می برند.

بهترین افزونه سایت مپ وردپرس

برای شروع جستجو کافی است که در بخش بالایی نقشه روی جعبهی جستجو ضربه بزنید و آدرس یا نام یک مکانِ به خصوص را تایپ کرد.

هوش مصنوعی سئو گوگل

اگر از AMP یا PWA استفاده می کنید، لازم است ابعاد تصویر خود را در کد منبع تعریف کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *