عدم نمایش رتبه الکسا در ایران – افراک :: آژانس تبلیغات آنلاین

بر همین اساس شروع به بهبود سئو سایت خود میکنید، محتواهای بهتر تولید میکنید، با استفاده از رپورتاژها و بک لینکها سعی میکنید تا جایگاه سایتتان را در گوگل ارتقا بدید.

افزایش رنک الکسا رایگان

Country: با این قسمت کاربران بر اساس موقعیت جغرافیایی مشخص شدهاند. را جستجو کرده باشند؛ بنابراین، بهتر این است که علاوه بر کلمه مدنظرتان، از چنین عباراتی در عنوان سئو استفاده نمایید، به گونهای که طول عنوان سئو از 50 تا 60 کاراکتر تجاوز نکند.

هر صاحب رسانهای در هر سطحی لازم دارد تا از این ابزار گوگل در بررسیهای خود کمک گیرد چرا که با اطلاعات دقیقی که از عبارات کلیدیای که درنهایت منجرب به ورودی به سایت شما شده است را در اختیارتان قرار میدهد.

البته یک اختلاف نظر در این شرایط وجود دارد و آنهم اینکه بعضی ها میگویند این ویجت صرفا زمانی به شما کمک میکند که نسخه پولی اش را خریداری کرده باشید.

Pages: در این قسمت صفحاتی از وبسایت تان که در جستجوی گوگل نمایش داده شدهاند مشخص است. اولین چیزی که در ورود به سایت بینگ به چشم میخورد و تفاوت آن را با موتور جستجوی گوگل بیشتر نمایان می کند ، پس زمینه زیبای آن است که نگاه شما را جذب خواهد کرد.

Search Appearance: این قسمت در شرایطی برای شما فعال خواهد شد که در نتایج جستجوی خاصی نمایش داشته باشید، مانند صفحات AMP .

تعداد جستجوی کلمات در گوگل

این صفحات ابتدا میبایست ایندکس شوند و همانطور که گفتیم این کار توسط رباتهای خزنده گوگل (Google crawlers) انجام میشود.

دسترسی: بهوسیله این ابزار میتوان اطمینان حاصل کرد که رباتهای گوگل با دسترسی به سایت، میتوانند محتوای آن را بررسی کنند. تعداد کلمات کلیدی که در این وبلاگ ها استفاده میکنید هم نباید بیشتر از ۵ عدد شود.

با این حال، ممکن است صفحاتی در سایت شما وجود داشته باشد که از دید خزنده های تیزبین و دقیق گوگل پنهان بماند.

پس از ثبت نام، هنگامی که سایت شما توسط گوگل تایید میشود، آمار از ساعاتی قبلتر بر روی داشبورد قابل مشاهده میشود. همچنین در جدول زیرِ نمودار نیز این کلیکها به تفکیک متناسب با دسته بندی انتخاب شده توسط شما (که در ادامه به آنها نیز میپردازیم) نمایش داده میشود.

ارتقای رتبه الکسا

تنها کافیست تا به بخش Coverage در گوگل وبمستر مراجعه کنید تا آمار ایندکس صفحاتتان را مانند همان نموداری که در بخش Performance دیدیم، مشاهده کنید. لطفا اطلاعات مربوط به آهنگ های پایانی رو هم در انتهای ویدیو قرار بدید.

خرید بک لینک خوب

البته آن ها در خصوص الگوریتم گوگل اطلاعات کاملی دارند و می دانند برای ایندکس سایت که تازگی طراحی شده است، چه فعالیت هایی باید انجام دهند اما خب این همیشه باز هم جای نگرانی وجود دارد که تمام مراحل به درستی انجام شود.

این قابلیت در گوگل وبمستر تولز این امکان را به شما میدهد تا در باکس جست و جویی که پس از کلیک بر روی این قسمت برای شما باز میشود، url موردنظر خود را سرچ کنید تا اطلاعات آن صفحه از قبیل وضعیت شناسایی (index) و سئو آن را به شما نمایش دهد.

مجله اینترنتی وینوک

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاور سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *