شناسایی بک لینک های نامناسب (link Schemas)

این کار به بهبود سئو کمک شایانی میکند. یک دامین منقضی شده را با پروفایل و بک لینک های خوب پیدا کنید تا بتوانید از طریق آن وب سایت های واحد را ایجاد نمایید که مربوط به محتوای سایت اصلی شما هم باشد.

آموزش بهینه سازی تصاویر در وردپرس

دقت کنید که در حین تولید محتوا مقدار زیادی از عناوین فرعی را با استفاده از برچسبهای H2 و H3 و…

5. موضوعات مورد توجه کاربران را دریابید و در صفحات محبوب در سایت هدف محتوا تولید و عرضه کنید. بنابراین قبل ازاینکه شروع به نوشتن کنید، حداقل زمانی را برای تحقیقات در خصوص پستی که میخواهید تولید کنید، صرف نمایید.

با توجه به مشکل پیش اومده هر وب سایت وردپرسی باید در مرحلهی اول لینک های شکسته رو پیدا کنه و در مرحلهی دوم برای رفع مشکل لینک های شکسته اقدام کنه.

از لینک های مضر ساخته شده در دامین ها اجتناب کنید: بسیاری از دامنههای منقضی شده که متشکل از متون متعدد و زیادی هستند اعم از روسی، چینی و… بسیاری از مدیران سایت ها بر این عقیده دارند در کارزار رقابتی نباید اثری از رقبای خود در سایت آنها وجود داشته باشد.

بهترین تیم سئو

زمانی که تحقیق و بررسی راجع به دامین های منقضی شده را به اتمام رساندید و سپس آنها را خریدید، زمان آن رسیده تا تمام آنها را به سایت اصلی خود هدایت کنید.

توجه: اگر سایت شما هم بدون www و هم با www و یا با http و با https قابل دسترسی باشد، باید توجه کنید که در تمامی این حالت فایل robots.txt شما باید میان تمامی این آدرس ها کاملا یکسان باشد، در غیر این صورت ربات های موتور جستجو در خزیدن سایت شما سردرگم خواهند شد.

کیفیت ترافیک: اول از همه باید سراغ کار کردن روی سکوهایی بروید که اکثر کاربران آنها فعال هستند و دوم میبایست سراغ سکوهایی بروید که کاربران مرتبط با شما را دارند (این دو مورد با هم ارزشمندند) چرا که جذب ترافیک از چنین منابعی باعث افزایش نرخ تبدیل شما خواهد شد.

این حرکت گوگل یعنی اینکه ما باید داده ها و فعالیت وب سایت خودمان را بر اساس نیاز کاربران در نتایج جستجو تطبیق دهیم و ببینیم کاربران دنبال چه چیزی جستجو میکنند سپس ما سایت خودمان را برای آنها آماده کنیم.

همچنین باید مشخص کنید که دقیقا چه اهدافی را برای زمانی که محتوای بروز میشود، دنبال میکنید.

شما میتوانید به تمام حوزهها در این آرشیو دسترسی پیدا کنید و آنها را مورد بررسی قرار دهید. به کمک آن میتوانید به خوبی این مباحث را درک کنید.

در زیر پستهایتان امکان کامنت گذاری را برای کاربران فراهم کنید تا بتوانند با شما تعامل داشته باشند.

پشتیبانی سئو سایت

اگر لینک شما در سایدبار و یا فوتر سایت قرار بگیرید، امکان این که از طرف الگوریتم پنگوئن جریمه شوید بسیار است. در این مطلب به معرفی 50 روش ساخت بک لینک پرداخته تا شما بتوانید از طریق آنها به بک لینک سازی برای سایت خود یا مشتریانتان بپردازید.

بسیاری از افراد نمیدانند که محتوای طولانی به بهترین شکل زمانی عمل میکند تا اطلاعات بیشتری از موتورهای جستجو دریافت کند. هم درج بکلینک و هم دریافت ترافیک رایگان. این مسئله برای موتورهای جستجو نه تنها به معنی این است که صفحه تغییر کرده است، بلکه نشان دهنده این است که محتوای موجود در آن هم اکنون در صفحه جدید قابل دسترسی میباشد.

وب سایت ها و وبلاگ های متعددی در Web 2.0 هستند که به شما لینک های dofollow بالقوه میدهند که برای افزایش ترافیک و بهبود وضعیت سئو بسیار عالی هستند.

آموزش افزونه Google Xml Sitemaps

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاور سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *