سیگنال ها و فاکتورهای رتبه بندی گوگل کدامند؟

برای مشاهده این جلسه آموزش کامل وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید. تنظیمات رسانههای اجتماعی در افزونه Yoast SEO وردپرس برای تک تک مطالب وجود دارد و باید انجام شود.

افزایش رتبه گوگل افزایش بازدید

اگر قصد دارید از مجموعه مدیران سایت که یکی از زیرمجموعه های فرین آکادمی است بک لینک بخرید، باید بگویم که آنالیز بک لینک برای شما رایگان مشاور سئو است! میزان درصد هم نشان دهنده ی نسبت افرادی است که از آن سایت ها قبل یا بعد از دیدن سایت شما به آنها وارد شده اند.

لینک فالو یا دوفالو (Dofollow): لینکهایی هستند که موتور جستجو آنها را دنبال میکند و وارد صفحه مقصد میشود. اسکیما Q&A pages در مواقعی کاربرد دارد که تمایل دارید به یکسری سوالات پرتکرار کاربران به طور مستقیم در نتایج جستجو پاسخ دهید.

تبلیغات ادوردز

در وب سایتهای معرفی شده زیر با خرید رپورتاژ یا بکلینک با قیمت مناسب جایگاه سایت خود در نتایج جستجو را چند پله ارتقا دهید.

افزایش رنکینگ گوگل

برای رفع آنها ممکن است لازم باشد با مالک سایت تماس بگیرید. با رعایت این موضوع میتوانید به بهینه سازی سایت و بالا بردن رتبه سئو سایت کمک شایانی نمایید.

افزونه بهینه سازی تصویر

با توجه به موارد ذکر شده، بهتر است سرویس هاستی تهیه نمایید که به موقعیت کاربران سایت نزدیکتر باشد.

گوگل از مدل های BERT برای بهتر فهمیدن جستجوها استفاده میکند. در میان آسیب زنندگان به رتبه بندی، بر اساس تجزیه و تحلیل های گلن گیب، رئیس شرکت GSQi: صفحه های فهرست، صفحه های دارای تبلیغات زیاد، کم کیفیت/بی محتوا و عناصر تجربه ی کاربری (UX) منفی دیگر.

بنابراین از وجود کلمات کلیدی مهم خود در متن صفحه در جهت گرفتن رتبه در آن، مطمئن شوید.

این بروزرسانی بزرگ تایید نشده، باعث تغییر و تحولات زیادی در صفحه های نتایج موتور جستجوی گوگل شد که همچنین برای برخی وبسایت ها به معنی صعود و سقوط های زیادی بود.

حالا گوگل سالانه هزاران تغییر انجام میدهد. گوگل تعدادی تغییر کوچک در الگوریتم هسته را در آن بازه ی زمان تایید کرد اما تاثیر دوره ی ناپایداری را کمتر کرد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *